MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio ili prolazio pored vile Hrisavgi? Dobili smo odličnu ponudu, ali se dvoumim jer nema komentara na ovaj smeštaj, ne znam kakva je plaža i da li su pouzdani vlasnici - putuju tri porodice sa decom uzrasta od 3 do 12 godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam uplatila i idemo 11 juna, takodje je odlicna ponuda. Idu jos tri porodice sa nama, Isto nisam nasla nicije iskustvo ali sam gledala na google earthu i deluje sasvm ok. Takodje sam gledala jednu vilu koja je bas blizu i plaza te vile deluje skroz ok. Mi smo im vec uplatili avans oni su odgovorili da je leglo i da je sve ok.

Kad vi planirate?

Evo ovde sam pitala o njoj.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi bi trebalo da krenemo 26. juna. Cekam da mi pošalje broj računa za uplatu depozita. Imam utisak da ne govori dobro engleski pa brinem da li sam dobro razumela da nude apartmane a ne studija.

Dvorište je divno, nadam se da i plaža nije loša. Ne mogu da ga nadjem na Googlu, odnosno ono što mi pokazuje kao vilu Hrisavgi mnogo je dalje 1 km od Nikitija. Koju ste to vilu našli pored njega?

U svakom slučaju, dobro se provedite don-t_mention.gif!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja drugarica ga je zvala telefonom i sasvim su se lepo sporazumeli engleskim. Sasvim su sigurno apartmani jer ja idem sa troje dece plus moj muz i pitala sam samo za apartman. On mi je sam odgovorio da su sve apartmani (spavaca soba je zasebna)

Ima ovde negde (na forumu) postavljeno sve oznaceno na google eathu mesta na Sitoniji kao i smestaji pa je oznacena i ova nasa vila kao i ta koja je blizu. Moram da nadjem sad gde sam je videla pa cu okaciti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.cosmoradio.gr/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za antonija : da li ste i kako uspeli da kontaktirate adam's siesta?

Pitanje za aleksa5: mozes li malo poblize da objasnis lokaciju adam's siesta? Na main page-u njihovog sajta pise da se nalaze na levoj strani sestalista uz plazu, a na drugom mestu na sajtu pise da su 70m od plaze?

Koje su im cene dvosobnih apartmana za jun?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nenchy

Od luke 350m (prema N.Marmarasu) i od plaze 80-90m.Ne znam ni da li imaju dvokrevetne apartmane.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

Hvala! Znaci ipak nisu na plazi :blush: Nama treba dvosobni, ne dvokrevetni apartman, ali u svakom slucaju nam ne odgovara jer bismo hteli smestaj bas na setalistu.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nenchy

Oprosti, nisam pazljivo citao.Imaju dvosobne apartmane,a sve ostalo je kako sam napisao.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za antonija : da li ste i kako uspeli da kontaktirate adam's siesta?

Pitanje za aleksa5: mozes li malo poblize da objasnis lokaciju adam's siesta? Na main page-u njihovog sajta pise da se nalaze na levoj strani sestalista uz plazu, a na drugom mestu na sajtu pise da su 70m od plaze?

Koje su im cene dvosobnih apartmana za jun?

Pa kontaktiranje sa adams siesta je dosta kilavo,ali smo uspeli nekako.Na e-mail nisu odgovarali,pa sam pisao sms,onda su odgovorili,

pa smo razmenili par sms-a,a posle i na e-mail,ali svaki put sam morao da pišem sms da sam poislao e-mail.Malo komplikovano,ali nema veze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su danas odgovorili na e-mail od pre 5-6 dana, verovatno si im slao juce sms :D

Cena koju su nam ponudili je bas dosta povoljnija od ostalih apartmana koje smo kontaktirali, pa smo sad u dilemi da li da ipak malo pesacimo do plaze :)

Aleksa5, imas li mozda neku slicicu apartmana i kuce? Mozes li malo poblize da opises smestaj, dvoriste, lokaciju (kakva je okolina)? Znas li zbog cega su im apartmani u prizemlju jeftiniji od onih na spratu? I da li cetvorokrevetni - dvosobni apartmani imaju one velike terase kao na frontlanoj slici kuce ili mzda ima i nekih sa onim malim ozidanim terasicama koje se vide bocno? Udavih sa pitanjima, sorry! Hvala ti unapred na odgovorima!

Na slikama mi apartmani dejuju bas lepo, prostrano i cisto, ali me buni ova niza cena, u cemu li je caka ?

Izmenjeno (nenchy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nenchy

Imam slike ali ce to morati da saceka moju kcerku da ih postavi.Smestaj je bas onakav kao sto je prikazan na njihovom sajtu.Samo su oni apartmani sa dva nivoa na spratu iimaju 2 terase(veliku na frontalnom delu i malu sa druge strane ili bocne).Budite pazljivi-kuca ima nisko(ukopano) prizemlje i visoko prizemlje(gde smo mi bili) i sprat.Visoko prizemlje ima veliku terase.Dvoriste je malo,nema mesta za igru. Kakve su cene ove godine? Ja ih jos nisam zvao jer nismo jos definitivno odredili datum,ali u julu sigurno.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

Za cetvorokrevetni apartman je cena 38e po danu (1 sprat) i 35e (prizemlje), ne znam da li je racunao neki popust posto planiramo da ostanemo 20 dana. Najniza cena apartmana koje smo do sada kontaktirali je bila 50e, pa samo se zato pitala zato su oni toliko jeftiniji.

Hvala puno na informacijama. Super bi bilo da, ako cerka bude u mogucnosti, postavite slike :)

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni su odgovorili danas posle 5 dana,na spratu terasa gleda na mirnu ulicu,a sa desne strane se vide drveća

prema moru,barem tako kaže thanasis. I da u cenu je uračunat i internet i klima.

Sve u svemu dosta povoljno,a ja mislim, ne bi aleksa5 išao tri puta na isto mesto sa

decom da je tako loše:D. I mi idemo sa malom decom, ali 80 meteri ravnog puta do

mora ne bi trebalo da bude problem. U Toroniju smo isto bili toliko od mora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka