MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

E ne znate vi koliko sati svako veče plivam u bazenu, bez stajanja, da bih potrošila sve te silne kalorije smajl.jpg.

i ja, samo ne plivam u bazenu smajl.jpg.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratismo se mi pre neki dan, napravismo (abecedno) foto turu(e), pa ko zeli moze i da pogleda, linkovi su na adresi o plazama sitonije:

Duzi izvestaj cim stignem....

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte neki predlog za trokrevetni studio u Nikitiju. Vec je odluceno 1.jula -pravac Nikiti i 4-5 dana Polihrono(tu su najbolji kolaci).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Isli bismo u drugoj polovini avgusta sa bebom koja ce tad imati godinu dana u Vilu Alexandra preko Astra travela. Da li neko zna nesto o ovoj vili? Meni deluje ok za ono sto nama treba, ali bi mi informacije iz prve ruke dobro dosle. Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte neki predlog za trokrevetni studio u Nikitiju. Vec je odluceno 1.jula -pravac Nikiti i 4-5 dana Polihrono(tu su najbolji kolaci).

Ako dodjete do nekih zanimljivih ponuda, molim Vas podelite ih sa mnom.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maksimus18

NIKITI je mesto na raskrsnici puteva koji vode ka istočnoj odnosno zapadnoj obali Sitonije, sa svim sadržajima, velikim izborom prodavnica i taverni. U mestu imate i supermarkete Masutis, Marinopoulos 5 i Lidl, veliki broj dobro snabdevenih apoteka, zelenu pijacu koja radi petkom, nekoliko benzinskih pumpi. Dakle sve što vam eventualno može zatrebati imate u samom mestu. Smeštaj koji ste odabrali je savršen izbor, pogotovo što ćete u ekspediciji imati i malu bebu. Sjajan kompleks u MELROSE PLACE stilu doduše bez bazena, ali sve ostalo ima, klimu, wi-fi, tv i što je najvažnije izuzetno  lepo dvorište. Po meni napravili ste savršen izbor i smeštaja i termina kada odlazite. Blizu su vam plaže Ag.IOANNIS, LAGOMANDRA, KALOGRIA, KARIDI, FAVA koje su izuzetne za malu decu.  A dogodine kada bebica malo poraste, a vi budete mnogo mobilniji naravno SARTI i napad na ostale plaže Sitonije i to one gde borovi prave hlad na belom pesku obale mora boje tirkiza. Pravi raj za vaše dete ali i za vas. Sve najbolje i opušteno sačekajte vreme kada ćete, siguran sam uživati na pravi način i bez kompromisa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dajte neki predlog za trokrevetni studio u Nikitiju. Vec je odluceno 1.jula -pravac Nikiti i 4-5 dana Polihrono(tu su najbolji kolaci).

Neki su se bas potrudili da ostave sve sto su nasli..a na nama je samo da to malo procitamo i izanaliziramo.

Osoba koja je o tome pisala je pisala u temi smestaj na Sitoniji, i to na strani 1, pa Vam tako i preporucujem da i tu malo procirtate i eventualno pronadjete nesto interesantno.

Pozdrav!

Isli bismo u drugoj polovini avgusta sa bebom koja ce tad imati godinu dana u Vilu Alexandra preko Astra travela. Da li neko zna nesto o ovoj vili? Meni deluje ok za ono sto nama treba, ali bi mi informacije iz prve ruke dobro dosle. Hvala!!!

Da, kuca izgleda dobro, samo su bar po meni preterali malo sa cenom.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sitonijanadlanu

hvala puno!!! sad sam jos sigurnija da nismo pogresili! jedva cekam avgust i polazak!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neki su se bas potrudili da ostave sve sto su nasli..a na nama je samo da to malo procitamo i izanaliziramo.

Osoba koja je o tome pisala je pisala u temi smestaj na Sitoniji, i to na strani 1, pa Vam tako i preporucujem da i tu malo procirtate i eventualno pronadjete nesto interesantno.

Hvala na savetu,ali to sam odavno procitao i nista mi ne odgovara.Bio sam i prosle i predprosle godine u Nikitiju (cetvorokrevetni apartman 45e)a ove mi treba trokrevetni.I to u delu od crkve do kafica Alesandros i najdalje 100m od plaze.U tom delu sam letos nasao povoljno tri kuce ali na zalost nisam uzeo brojeve telefona.

Izmenjeno (aleksa5)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u kojim kućama si bio? nama treba naziv neke da pokušamo da rezervišemo. hvala

Oba puta www.adams-siesta.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala, adams ima u nikitiju i ima posle nikitija. isti je gazda, u kojoj ste vi bili

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Koliko sam malo pretrazila ovaj podforum nisam videla da je neko spomenuo Vila Hrisavagi. Dobila sam lepu cenu (i vise nego lepu u odnosu na ostale) a isli bi sredinom juna moj suprug, cerka i blizanci od godinu dana sa jos 3 porodice. Deluje mi pristojno, jedino sto na sajtu nema slike plaze iako kazu da je samo 50 metara od vile.

Imam jos silnih nekih ponuda pa cu postaviti kasnije, mozda nekom bude znacilo. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da mi zaljubljenici u Nikiti neće zameriti. Mesto ima sve potrebne vanpansionske sadržaje (megamarkete, pekare, poslastičarnice, restorane, fast food lokale, kafiće...), al' je, po mom mišljenju, plaža u samom mestu prilično ružnjikava. Naravno, na potezu od 5km i dalje ima baš lepih plaža, al' da biste njih obilazili treba da budete motorizovani. I još nešto, cene po restoranima su znatno više nego u npr. Sartiju, Paraliji ili na Tasosu. Nije loše znati :).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

. I još nešto, cene po restoranima su znatno više nego u npr. Sartiju, Paraliji ili na Tasosu. Nije loše znati :).

Osim sto LiDL spasava :-P

a u okolini

  • 90 km Solun .... soping ....raj za decu i spas za roditelje Jumbo, Cosmo mediterano....i drugi gde se moze naci restoran u njima...doduse na na moru ali
  • 90 km LPG pa ostane 300 km po plazama Sitonije.....po .65 e

Izmenjeno (Bokins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka