MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pre 26 minuta, sil222ver je rekao/la:

U pravu si dejana, sarti je lepsi od nikitija, i to dosta. Ali plaze oko nikitija su lepse, a ja zbog sela ne idem na more, vec zbog plaza.

Nisam baš siguran u to, dosta bi se moglo diskutovati oko toga koje plaže su lepše a sve bi se opet svelo na subjektivno mišljenje i šta se kome više svidja. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 58 minuta, kica m je rekao/la:

Zasto ste razocarani Lagonisi plazom? Nama je Kalogrija omiljena, mada smo mislili da ove godine konacno obidjemo i Lagonisi ..

Jos jedno subjektivno misljenje, ali o ukusima ne vredi raspravljati....Obidjite je obavezno. Plaza je dobra....U tom delu blizu Nikitija, bar po meni, Kalogrija br.1, Lagonisi i Koviu dele drugo mesto...Izvikana Lagomandra pri kraju liste....

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je samo moje misljenje. Naravno da treba obici sve plaze koje planirate,ja sam uvek za to. Na Lagonisi je tog dana bila velika guzva u delu gde nema lezaljki a i na lezaljkama ,ja guzvu ne podnosim,samim tim i plaze tipa Orandz gde covek ne moze da mrdne.Po meni je i dalje naj plaza na Sitoniji Valti,ali to je samo moje misljenje.Tako isto moje misljenje je da je Sarti neuporedivo lepsi ,pristupacniji i ima dusu u odnosu na Nikiti. Ali to je samo MOJE misljenje.Treba biti pustolov i obici sto vise.Pozdrav svima;)

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 15 sat, nole73 je rekao/la:

Nisam baš siguran u to, dosta bi se moglo diskutovati oko toga koje plaže su lepše a sve bi se opet svelo na subjektivno mišljenje i šta se kome više svidja. 

Naravno... sta ste neku polemiku poveli ovde, bas bez veze... ovo kazem objektivno :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kad nam se hoće baš :D! @sil222ver

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 24.7.2016. at 17:38, aleksa5 je rekao/la:

Sitonija -da ,Nikiti -da ...Ali aktivan odmor-ne...Dosta mi je svega. Samo  gradska plaza, samo jedna lezaljka {kafic}  Mithos i ja.  

Aleksa koje su ovo plaze na slikama?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, Dejana Po je rekao/la:

To je samo moje misljenje. Naravno da treba obici sve plaze koje planirate,ja sam uvek za to. Na Lagonisi je tog dana bila velika guzva u delu gde nema lezaljki a i na lezaljkama ,ja guzvu ne podnosim,samim tim i plaze tipa Orandz gde covek ne moze da mrdne.Po meni je i dalje naj plaza na Sitoniji Valti,ali to je samo moje misljenje.Tako isto moje misljenje je da je Sarti neuporedivo lepsi ,pristupacniji i ima dusu u odnosu na Nikiti. Ali to je samo MOJE misljenje.Treba biti pustolov i obici sto vise.Pozdrav svima;)

 

Nisam mislio nista lose. Bilo bi glupo i vrlo dosadno kad bi svi imali isto misljenje. I meni se Sarti vise svidja od Nikitija. Nikiti je dosta nesredjen, sa pola neasvaltiranih ulica, puno prasine, i prilicno losom gradskom plazom. Sa druge strane, u blizoj okolini ima dosta lepih plaza pa mu je to najveca prednost. Slazem se da treba obici sto vise, pa ce svako naci ono sto mu odgovara. Sitonija svakako pruza dobar izbor raznolikih plaza, pa ko sta voli....nek izvoli!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U bre ljudi skroz ste me ubedacili.Em nam je crko auto pa moramo busom,em svi popljuvase gradsku plazu....mislim da necu posecivati vise forum do odlaska.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, mileva je rekao/la:

Aleksa koje su ovo plaze na slikama?

1-trani amouda,  2 i 3 -Solun,,4-lagomandra,,5 i 6-N.Marmaras ..7-Atos , 8 i 9 -Jerisos. 10-Salonikou, 11-Metamorfosi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Алекса5 твоја жена је апсолутно у праву за обилазак Грчке. Подржавам је хахаха, браво за нас такве.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

na kojoj plazi u Solunu, se kupas? :laugh:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U znoju lica svog.:kisa:. ul. Tsimitski ima najbolju plazu.

Izmenjeno (aleksa5)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da mi da neki info o rentiranju auta (gde i cene okvirno) i koliko je taksi do obliznjih plaza? Mi iz Soluna cemo ili autobusom ili taksijem ali kako cemo obilaziti plaze nisam sigurna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka