MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

Pre 9 sati, aleksa5 je rekao/la:

Za one koji dolaze { ne znaju} a zatreba im. Doktorka pedijatar ima ordinaciju od semafora 100m -uzbrdo. Govori Srpski priznaje nase osiguranje.

0-02-01-2c8368ed0b79983baf62ac735444399c8c3ae8d210693516e8135f2d40080b95_full.jpg

Sve pohvale za doktorku. Ljubazna, strpljiva, pristojno prica srpski (studirala je u Sarajevu)...

Evo i koordinata, za one koji se jos ne snalaze u Nikitiju:
40° 13' 28.7544" N, 23° 40' 10.7688" E
Google Maps

Dr. Lamnatou Niki
Radno vreme: Svakog dana 10:00-14:00 & 18:00-20:00

Telefon: +302375020108;+306970019772

 
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, sasaks je rekao/la:

Cao svima. Planiram sa porodicom (supruga, ja i deca 15g i 11g) da idemo u Nikiti oko 28.07. na bum. Svaka preporuka nam je dobrodosla. Ima li mesta, cene? Unapred hvala.

Moja preporuka vam je da pocnete da trazite smestaj malo dalje od plaze, jer poucena iskustvom od proslog leta, blize plazi nema mesta. Mi placamo smestaj 55 eura blizu plaze ali rezervisali smo jos u februaru.

Sto se tice plaza u Nikitiju meni je najbolja prva uvalica do dokova :)

Izmenjeno (Rivana)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas interesantna ova sa oblacima

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Stefania Luxury studios
 
A kum iz Niš mi bio i isto priča, ali je bio preko Bravo Turs Leskovac. Dao 900 eur, njemu deca velika, pa je uzeo apartman, uplatio u junu. Juče došao.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, aleksa5 je rekao/la:

Nekoliko slicica...

0-02-01-cf4d7dca9e1826b5d3eac9acea1f85c1e161dd57dbf899bf620185a3872d7cb9_full.jpg

0-02-01-eaf72706b897f53aec7ee067a7659f46d477017c3ccfa15ae8139c50c9a0cd2d_full.jpg

0-02-01-f9ff2c4ff722ffbd60f6750380999b06b103ec839aa40d63d2b578b444b9cca2_full.jpg

0-02-01-f157b063e9ce256987b207dad523fb56a14541be0c5f1e5363d21aea3d10587f_full.jpg

0-02-01-3fc30f0d26592fd4909d0c4385258fa827618fdf8fd6b9ae33342437162997a7_full.jpg

Stari deo Nikitija, preko puta ovog bicikla ima lep kafic sa bastom...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 18 sat, operativac je rekao/la:
Stefania Luxury studios
 
A kum iz Niš mi bio i isto priča, ali je bio preko Bravo Turs Leskovac. Dao 900 eur, njemu deca velika, pa je uzeo apartman, uplatio u junu. Juče došao.

i sta kaze kako je bilo, kakva je vila, plaza kod vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu se kupali nisu, jer nije uredjena, divlja. Ima kamenja pri ulasku u vodu pa su išli dole na Koviou plažu, koja je par kilometara, a i ja sam bio na toj, ta je fantazija. 

A keže isto što i gaga, ne vode računa, zapušteno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam procitala komentar gage ne mogu da nadjem

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije od gage al mozda posluzi

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se vratio:shok:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta ti je to trebalo. Ja nikako ni da odem :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 9 sati, swony je rekao/la:

Ljudi shvatite da je sve relativo, nekome nije problem da seta par km, nekome je sve daleko, a ako ste u fazonu ove tete koja kuka najstrasnije da je sve daleko onda najbolje idite u Paraliju ili Pefkohori, Polihrono a ne na Sitoniju.

Sitonija je sasvim drugacija, Nikiti, Marmaras i Sarti su jedina veca naselja gde imas nekoliko vecih marketa, apoteku, banku, lekara ali ni to nije pri ruci za svaki smestaj.

Na Sitoniju se ide autom  ili da si spreman da se setkas kilometar do Lidla svaki dan ili Masoutisa (ako ti nije tesko). U suprotnom zaobidjite je (ako vam je komfor bitniji od prelepih plaza ). Da napomenem da im infrastruktura nije na zavidnom nivou, ceste su neasfaltirane ulice, placevi puni trske i vode sto na Kasandri nije uobicajeno osim na periferiji.

Citiram...sve je relativno...neko voli ovako, neko onako... i onda udri po onima koji vole onako.

Svasta, Sitonija je samo jedna najobičnija komercijalna paradajz-turistička destinacija u Grčkoj, a bio sam i u daleko boljim a jeftinijim. Izvikana do maksimuma i neopravdano skupa jer ne pruža ništa posebno u odnosu na bilo koje  mesto u Grčkoj a da ne pominjem ostrva. Ove godine idem u Nikiti samo zbog dobre snabdevenosti, pijace i pristojne plaže. Odavno sam obišao ostale plažice i nisu na mene ostavile nikakav utisak. Sarti i Kalamici su na prvom mestu a za Nikiti ću da vidim. Zašto moram da idem u Paraliju ako neću da se maltretiram po plažama unaokolo? Namerno ne idem kolima jer ne želim da se vucem 50 na sat po selima i 150 na autoputu. Ako cu da se klackam tu je autobus. Svejedno mi je gde idem, a u nekim crnim rupama nadje se rent-a-car za nuždu.

Strašno mi smeta kada nego omalovažava mesta tipa Paralije ili neka na Kasandri, a veliča Sitoniju. Razlika je samo u tome što je paradajz skuplji na Sitoniji nego na Kasandri, pa samim tim oni što letuju na Sitoniji misle da su neka viša klasa. A verovatno nose sa sobom kulen za razliku od sirotinje iz Paralie koja cepa slaninu. A i nemaju kola siroti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi, slazem se u delu gde govoris o tome da je Paralia nepravedno ocrnjena, ali se ne slazem da je Sitonija losa. Naprotiv, od "tri prsta" Halkidikija je najlepsa i od Olimpske regije je lepsa. Licno, bolja mi je i od Tasosa. E sad, racunajuci i ostrva sigurno Sitonija nije u samom vrhu najlepsih mesta u Grckoj. Medjutim, to ne umanjuje lepotu mnogobrojnih plaza koje su lako ili relativno lako dostupne, a sto je jos vaznije brzo se stize do Sitonije za razliku od vecine lepsih mesta u Grckoj(ne racunam avion jer je to skuplja varijanta. Ko ima za avion, sigurno ne letuje na Sitoniji).

Takodje, neshvatljivo mi je da neko izjavi kako su plaze na Sitoniji lose. To je laz i nije istina. Naravno da one nisu Maldivi i sl ali su dobre. Prosto, to je cinjenica. Zar mislis da bi Grci to vrednovali skuplje a losije je od drugih mesta u okolini? Pa posle jednog leta mogli bi da zatvore sve hotele, apartmane i restorane u tim mestima kad bi ljudi o Sitoniji imali misljenje kao ti, a Grci digli cenu!

Posebno je glupost sto si izjavio za nepostojanje razlike odlaska na more autobusom i sopstvenim prevozom. Sustina odlaska kolima na more je u udobnosti, mogucnosti da se napravi pauza gde hoces i kada hoces, mogucnost da vidis i obidjes vise tokom letovanja itd.

Mozda su tvoje namere bile da uzburkas forum. Uspeo si :)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka