MrHeavy

NIKITI

4873 poruke u ovoj temi

^^ Gde si odseo, kakvi su utisci....?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozar je bio 23.07 negde u brdu prema Poligirosu,iz Nikitija se video samo dim.Helikopter je uzimao vodu kod luke u Nikitiju i posle 2-3 sata pozar je ugasen.Bilo je uvece i na Grckim vestima.Vratio sam se juce iz Nikitija.

Drugar , ja idem polovinom augusta u Nikiti , da li možeš da nam otkriješ neke informacije , šta ima tamo zanimljivo u i oko Nikitija , plaže , ljudi ...? Pozdrav od Dragana .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DraganBeograd

Za mene je najvaznije bilo:Giromanija-giros je najbolji 2.6e,hajneken 0,5-2,5e.Najbolji deo plaze za mene je od Giromanije do luke.Imas divnu plaze 5km juzno od Nikitija (Agios ionnis) i pored Omos Panagijasa (Lagonisi beach)9km od Nikitija prema Sartiju.Petkom je pijac u starom delu Nikitija. Imam dosta fotografija i video snimaka,ali to ce morati da saceka da moja cerka postavi na MFT i YOUTUBE.Imaju 3 megamarketa,najjeftiniji je LIdl.Oko 80% turista su bili Grci a 20% mi ostali.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

Hvala ti puno na odgovoru. Da li si kolima išao u Nikiti ? Kakvo je stanje na granicama , ima li gužve , da li murja negde peca sa radarom na Halkidikiju ?

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao i prosle godine Adam siesta.

Mozes li samo da mi potvrdis pomocu google earth-a da je pozicija sieste na 40°12'29.41"N 23°40'36.32"E ?

Hvala za ostale informacije. Jedva cekamo MFT od cerke. Gde je ta giromanija (koordinate), cisto da znamo :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugar , ja idem polovinom augusta u Nikiti , da li možeš da nam otkriješ neke informacije , šta ima tamo zanimljivo u i oko Nikitija , plaže , ljudi ...? Pozdrav od Dragana .

Pozdrav Dragane i ja sam od polovine avgusta u Nikitiju , gde ste smesteni ? Aleksa5 kakva je plaza tj ulazak u vodu da li je postepeni plicak (pitam to zbog dece) ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DekiLj

Još uvek se natežemo sa grcima , nisu normalni , do 20. augusta traže od 60 do 80evra za studije , tj. apartmane . PARADISE studio u Nikitiju deluje izvrsno za ljude koji idu kolima sa decom , ja svima savetujem cenkanje jer je 600 evra (10 noćenja) za nas u Srbiji velika suma koju treba zaraditi , mnogo je teže odvojiti tu istu sumu nego lane , spuštajte na 45 evra . Ajde još malo strategije i nadmudrivanja sa grcima pa ce mo se upoznati .

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Dragane i ja sam od polovine avgusta u Nikitiju , gde ste smesteni ? Aleksa5 kakva je plaza tj ulazak u vodu da li je postepeni plicak (pitam to zbog dece) ?

Plaza je bas dobra,jedna od najboljih u mestima u kojima sam boravio.Ide plicak postepeno,bez brige,proverio sam sa decom.Negde blize crkvi cak ima i spasilacka sluzba,za ne daj Boze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti puno na odgovoru. Da li si kolima išao u Nikiti ? Kakvo je stanje na granicama , ima li gužve , da li murja negde peca sa radarom na Halkidikiju ?

Cekao sam na prelazima ukupno dva i po sata,zato sto sam baksuz uvek odabrao kolonu koja najsporije prolazi.Policiju sa radarima nisam nigde video,ali sam vozio najvise 30km vise od dozvoljenog-za svaki slucaj.

Pozdrav Dragane i ja sam od polovine avgusta u Nikitiju , gde ste smesteni ? Aleksa5 kakva je plaza tj ulazak u vodu da li je postepeni plicak (pitam to zbog dece) ?

Sinisa ti je lepo opisao plazu.

Mozes li samo da mi potvrdis pomocu google earth-a da je pozicija sieste na 40°12'29.41"N 23°40'36.32"E ?

Hvala za ostale informacije. Jedva cekamo MFT od cerke. Gde je ta giromanija (koordinate), cisto da znamo :smorilo:

Na earth-u mi je izbacilo ove koordinate za siestu 40°13'11.28"С 40°12'36.22"С 23°40'31.40"И 23°39'45.49"И .Izvini ako nije tacno posto se slabo razumem u to.Lenjir na earth-u pokazuje da je 330m od luke i 100m od mora.Na mapi je prazan plac jer je kuca novije gradnje.Na mestu kuce imaju postavljene dve slike (na jednoj je prizemlje kuce a na drugoj moj stari pezo 206).Giromanija je pored plaze ,150m od luke.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cekao sam na prelazima ukupno dva i po sata,zato sto sam baksuz uvek odabrao kolonu koja najsporije prolazi.Policiju sa radarima nisam nigde video,ali sam vozio najvise 30km vise od dozvoljenog-za svaki slucaj.

Pametno , IŠao si na odmor a ne na trke , samo mi je malo čudno da u makedoniji nisi naleteo na radar , ipak nisi baš toliki baksuz .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na earth-u mi je izbacilo ove koordinate za siestu 40°13'11.28"С 40°12'36.22"С 23°40'31.40"И 23°39'45.49"И .Izvini ako nije tacno posto se slabo razumem u to.Lenjir na earth-u pokazuje da je 330m od luke i 100m od mora.Na mapi je prazan plac jer je kuca novije gradnje.Na mestu kuce imaju postavljene dve slike (na jednoj je prizemlje kuce a na drugoj moj stari pezo 206).Giromanija je pored plaze ,150m od luke.

Ovde si dao dve severne i dve istocne koordinate. Samo mi je jedna potrebna od svake, ali nijednu od ovih nisam uspeo da iskombinujem da bude 100m od mora i 330 od luke. Ali nema veze, ako se snadjes bolje, napisi.

Hvala na ostalim informacijama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Jbyn4e

40°12'53.73"С 23°40'8.54"И Ako nije ni ovo -odustajem.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^

To je to, ima dve slike od kojih je jedna pezo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na granici ne prijavljujte vise od 2pakle cigareta po osobi (racunaju i decu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u Nikitiu u Xenius Zeus hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka