MrHeavy

NIKITI

4710 poruka u ovoj temi

centar nikitija je jako daleko od obale. mi smo pre dve godine letovali u Porto Almira i bilo nam je prilicno lepo. to je naselje malo dalje od grada, ali recimo 7-8 min. setnje do setalista gde su svi bolji restorani, kafici i plaze. isli smo sa bebom od 10 meseci i takodje smo trazili mir, cistu i praznu plazu, hlad...s obzirom da smo isli u septembru, to smo i dobili :rolleyes: u blizini naseg studija su takodje lepe i fine kucice sa privatnim plazama i lepo uredjenim dvoristima, ali naglasavam da mi nismo ljubitelji mesta za mase i ne volimo guzvu i puno ljudi, hotele i ogromne kuce izdate agencijama....moram samo da kazem da nasa plaza nije bila bas uredjena onako kako bi mogla da bude s obzirom da je privatana, ali boze moj, ukusi su razliciti, bilo je skroz prijatno i opusteno, ljudi su bili extra lljubazni i donosili nam ruckove i poklone za dete, i tako...malo sam se mozda rasplinula...

aj sa srecom!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Nikitiju se otvara novi velika prodavnica, koja se nalazi sa desne strane izmedju 2 Grcke prodavnice

Jel neko bio u restoranu u tvrdjavi na izlasku iz Nikitija?

Ovo je ulazak u hotel/restoran

Bokins00001.jpg

Bokins00002.jpg

Bokins00005.jpg

Bokins00007.jpg

Bokins00006.jpg

Stvoreno za sastanak za drustvo iz Kafica

Bokins00009.jpg

Bokins00016.jpg

Bokins00011.jpg

Pogled na Nikiti

Bokins00012.jpg

Bokins00013.jpg

Bokins00014.jpg

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boki, nemam reci! :srce::srce::srce:

Kad je divno nama koji gledamo slike, kako li je tebi! :P

A i ono "za drustvo iz Kafica" ti je sasvim na mestu! :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pefkari

Svaki povratak je tezak...malo pomaze soping :Du povratku...ali samo ublazava

Bokins00003.jpg

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaki povratak je tezak...malo pomaze soping :Du povratku...ali samo ublazava

...kada imas para za soping...ali BOL u dusi ne moze da ublazi nista! -_-

Bas sam juce, unapred "odbolovala" sto ce "morovanje" trajati krace nego sto sam se cele godine nadala.... :tuzni:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo mesto sa puno kafica i prodavnica, ali je plaza dosta losija nego u ostalim mestima na sitoniji (prljavija je). Ovde pretezno dolaze grci na odmor i za vikend , tako da je prevelika guzva. Nije mesto za odmor

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da letujem u Nikitiju ove godine,pa me interesuje da li je neko letovao tamo?Kakvo je mesto,plaze i cene?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo u kastel-krisa rezervisali u avgustu od 10-20.08 i dobili smo na deset dana popust za trokrevetni apartman sa 60e na 55e po danu. Ovo je jedna od jeftinijih ponuda koje smo dobili. Ljudi zive u Nemackoj, kucu zvanicno otvaraju od ove sezone. Imace klimu, tv, rostilj napolju, plus tip kaze ako treba toster, kafe masina, sve moze da se uzme od njegove zene koja u maju vec ide dole. Tip je bas bio ljubazan.

Pozdrav svima

Moze li malo pomoci oko Nikitija. Naime planiram da sa porodicom provedem leto u Nikitiju, pa me zanima malo vise detalja. Pominju se neki apartmani da li je moguce dobiti kontakt adrese. Takodje kao i Xanadu i mi putojemo sa dvoje male dece pa nam treba i mir i blizina plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dovoljno je da na google ukucate :nikiti sithonia apartmani i dobijete spisak aoartmana/studia... (kao i za svaka druga mesta )

primer:

1. Halkidiki Summer Studios Apartments Nikiti Sithonia halkidiki,apartments,studios,summer,nikiti,Greece,holidays,LETOVANJA,GRCKA,Griechenland,Zimmer ,Sommer,Unterkunft.
    www.halkidikisummerstudios.com/ - Cached - Similar -
  2. Halkidiki Summer Studios Nikiti Sithonia [ Translate this page ]halkidikι,apartments,studios,summer,nikiti,Greece,holidays, LETOVANJA,GRCKA, ... SummerHouse Studija i Apartmani Nikiti-Sitonia-Halkidiki tel ...
    www.halkidikisummerstudios.com/home_se.html - Cached -
  3. Holidays in Nikiti! Rental studios and apartments or holiday house ...Welcome to Nikiti on peninsula of Sithonia! Only one hour from Thessaloniki you find the secret tourist paradise of Halkidiki in Central Makedonia in Greece ...
    www.nikiti.dot.gr/ - Cached - Similar -
  4. Nikiti Halkidiki - Hotels, Apartments, Accommodation Nikiti Halkidiki - Hotels, apartments, accommodation in Nikiti Chalkidiki. ... Nikiti Halkidiki (Chalkidiki) Hotels, Apartments, Rooms to Let ...
    nikiti.in-chalkidiki.com/ - Cached - Similar -
  5. Halkidiki Portal - Index of Halkidiki - Apartments, Self Catering ...Halkidiki Photos, experience a virtual tour to Halkidiki, more than 1000 photos. Web Gallery of Kassandra, Sithonia, Athos, North Halkidiki and islands ...
    www.halkidikinet.gr/halkidiki-greece/.../option.../lang,en/ - Cached - Similar -
  6. Accommodation in Halkidiki, Greece Sithonia. Gerakini: Sunday Studios & Apartments · Maistrali Beach Hotel. Sykia: Linaraki Studios ... House in Nikiti (For long-term rental only) ...
    www.halkidiki.com/english/accommodation_e.htm - Cached - Similar -
..................

..................

Ostalo je na Vama za kontakt, dogovor, cenu, smestaj...

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li je neko bio u hotelu LILY ANN BEACH, Nikiti. Ako može, opišite mi kakve su:

1. SOBA

2. PLAŽA

3. HRANA

4. VANPANSIONSKI SADRŽAJ

Izmenjeno (Marijanna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide u vilu Kikisplace u Nikitiju?Da li je neko tamo bio-iskustva?Neka se jave oni koji idu u Nikiti posle 20.06. da organizujemo druzenje,rostilj i slicne aktivnosti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko fotke iz Nikitija? Ne mogu da nadjem bas lepo da se vidi kakvno je mesto i plaza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Alexia

Mi smo bili proslog leta u Nikitiju u sopstvenom aranzmanu u apartmanima Castel-Chrisa. Mesto je simpaticno i dosta veliko. Ima dosta kafica i restorana uz plazu. Plaza je lepa i pescana - spolja, a u vodi - samo sto kukuruzi ne rastu :(( U centru Nikitija gde kafici imaju svoje lezaljke je manje vise ocisceno u vodi, ali vec malo dalje je gadna crna ljigava travulja. Ima jedno metar peska u vodi, pa 2-3 metra trave pa opet lepo pescano dno. Za nas odrasle nije strasno, ali je bas nezgodno za decu. Nemam nikakve fotke samog grada i plaze, jer smo mi bezali na kupanje na okolne plaze: Kalogriju, Ag. Ioannis i Karidi. Nikiti je jako dobra baza za one koji vole da obilaze plaze, a tu ih u blizini ima puno i ne zna se koja je lepsa.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo prosle god letovali u castel-chrisa, kuca je lepa, lepo dvoriste, vlasnici ok ali...Prilaz kuci i do Masutisa nemas put nego kamenje, moj muz je ludeo zbog guma. Plaza u tom delu puna trave. Jedini dobar deo gde smo mi isli je plaza kod kampa, plitko, nema trave, uzivanje za decu ali od apartmana moras autom ima oko 1.km. Znaci ako ces u Nikiti onda trazi apartmane u blizini kampa i neces se pokajati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prosle godine smo bili u NIkitiju ,Adams siesta apartmani,bilo je super.300m od centra i80m od plaze.Ove godine idemo ponovo. www.adams-siesta.gr

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869033
    Ukupno poruka