alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Ko zeli mir i tisinu, a opet u neposrednoj blizini centru mesta. Mogu da mu preporucim vilu Joanna, mi smo bili izuzetno zadovoljni.

http://www.thassos-island.com/pages/villa_joanna/

http://www.putovanja.info/grcka/potos/hoteli/1486-vila-joanna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me ovaj apartman- Meandros u Potosu.

Meandros.jpg

Ima li na forumu nekoga ko je vec tamo boravio i kakva su mu iskustva?

Unapred se zahvaljujem na savetima ,

Izmenjeno (Pegin)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

*** VILA STELLA, Potos ***

I mi smo bili u ovoj vili 2009. , lepo smo se odmorili, mir, tisina, ogroman parking i stvarno velike terase. Prelep pogled. Vlasnik, Nikolas, je izuzetno prijatan i dobro razume srpski.

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u vili Dimitris, u Potosu, preko Lui Travela? Zanima me da li su studiji jako mali i kakvo je kupatilo, posto ga nema na slikama. Zanima me i lokacija vile. Procitala sam da ima dve vile Dimitris, jedna na 70 a druga na 250m od plaze, koja je onda ta koju nudi Lui Travel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde ici sa decom od 6 i 9 godina na Tasosu?Gde ima dobar park ili koja je vila dobra sa dvoristem i zabavom za decu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...Ima li na forumu nekoga ko je vec tamo boravio i kakva su mu iskustva?

Unapred se zahvaljujem na savetima ,

ima, ali sad sam na poslu, pa detaljan opis sledi popodne kad stignem kuci...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlučio sam ove godine da letujem u potosu na ostrvu tasos pa me zanima da li je neko bio tamo i da li bi mogao

da mi preporuči neke apartmane u koje bih mogao odsesti putujem individualno tri osobe i treba mi zagarantovan parking,

Izmenjeno (kosmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlučio sam ove godine da letujem u potosu na ostrvu tasos pa me zanima da li je neko bio tamo i da li bi mogao

da mi preporuči neke apartmane u koje bih mogao odsesti putujem individualno tri osobe i treba mi zagarantovan parking,

Postoji vec tema Potos, na kojoj ces sigurno naci to sto ti treba, a ako i ne nadjes ono sto ti odgovara, postavi tamo pitanje u okviru teme o Potosu..., drugari sa teme Tasos ce ti sigurno brzo odgovoriti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tu temu nisam video sad kad sam već napravio novu nek ostane u njoj

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uđi u podforum TASOS.

Ima tema i o Potosu i o pojedinačnim smeštajnim objektima u tom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozzz svima, isla bi u septembru, preko agencije Omniturs u Potos, vila Iatrou... Da li je neko bio tamo? Listam tamo-amo, al nesto se nigde ne spominje :stidljivko: ...

јесте да је проооошло времена, али да питам: јесте упознали још форумаша који су били кад и Ви?

Zanima me ovaj apartman- Meandros u Potosu....

ево овако... МЕАНДРОС - MEANDROS

Picture2%20111.jpg ...

Када из правца Лименарије ка Потосу, прођете Пефкари, и уђете у Потос, после 200-300м са десне стране наићете на плаву капију и ову горе показану таблу, која на први утисак не улива поверење,али кад уђете у двориште...тотално ће те променити утисак о Меандросу.

Лепо двориште у које може да се паркира неких 5,6,7 кола,у зависности од културе паркирања,поплочано бехатоном, са укусно уређеним зеленилом, роштиљом који сам видео да су користили и гости а не само газде, који иначе живе у кући која је у истом дворишту где и три бунгалова са по два засебна апартмана који иду преко агенције, и још чини ми се три нова (која су вероватно већ завршена од лета 2010.) које газде издају ван-агенцијски.

Од дворишта на 100-200м је пекара, маркет, месара ... а кроз пролаз који води на контра страну од магистрале, излазите у главну потоску улицу, вилу Ирини, и даље директно на почетак потоске плаже, то је на неких 300 и мало више метара...

Е сад нешто о самом апартману...све како је показано у Перлиним каталозима тако је било и на лицином месту: нов намештај (кревети,ормани, фрижидер), комплетирана кухинја, велика тераса, комарници и ролетне на свим прозорима.

Апартмани у приземљу су по мени одлични за породице са малом децом, пошто нема степеништа, и клинци имају простора за игру, а на "погледу" су родитеља.

Улаз за апартмане на спрату је одвојен од доњих апартмана, и сачувана је приватнос и једних и других...

Не знам шта бих још написао, ако било кога још нешто занима, питајте да додам, користиће...а до тад, прилажем нешто мојих слика из Меандроса

Меандрос, Потос

Izmenjeno (NeshNS)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko je bio u vili Dukas u Potosu? Da li da nosim šator ili ... :nea: Možda može da se spava i u sobi! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imam jedno pitanje nije baš vezano za temu smeštaj u potosu ali ne znam gde bih ga drugo postavio.

Zanima me da li postoje autobusi koji voze iz potosa na plaže širom ostrva pošto mnoge od njih nemaju dobar prilaz i parking za kola pa bih kola ostavio na parkingu gde sam odseo. Isto me zanima ako ih ima da li neko zna koliko približno košta karta, koliko su česti, i da li voze ceo dan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesh-ko,

Sve pohvale za link koji si postavio ka Tvom albumu - zaista će mnogima pomoći.

Хвала, планирао сам ово одавно да урадим, али ми се никако није дало, а сад кад сам видео да има интересовања...знам како је мени било прошле године кад сам ово одабрао,а ништа нисам мигао да надјем о тим апартманима...а у каталогу и у агенцији све тако супер... :nea: ...сумњичав сам био...

imam jedno pitanje nije baš vezano za temu smeštaj u potosu ali ne znam gde bih ga drugo postavio.

Zanima me da li postoje autobusi koji voze iz potosa na plaže širom ostrva

Обрати се teddi , она је одличан познавалац те проблематике

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Autobusi voze u krug, oko ostrva. Iz Potosa, na raskrsnici kod luna parka, staju sa obe strane puta. Jedni voze ka Pefkariju, Limenariji, Skali Marion, Skali Kaliraki, Skali Rahoni, Skali Prino do Limenasa, a drugi, u suprotnom smeru, ka Psiliamosu, manastiru, Alikiju, Paradise plaži i Skali Potamia i Golden beach-u.

Nemaju stajalište kod svih plaža, al' možete da zamolite vozača da stane gde želite. Raspored polazaka takođe tražite od vozača ili vidite na info tablama hotela i vila, obično okače zbog svojih gostiju.

Karte možete kupiti u busu ili na trafici. Primera radi, cena karte od Limenarije do Limenasa je 2006. godine bila oko 4 evra. Iz Potosa do Limenasa bi bila oko 5,5 evra. Za kraće relacije, npr. Limenarija - Potos su naplaćivali do 1 evra.

Autobusi su im lepi, sa klimom i izgledaju kao oni za duže relacije, a ne kao naši gradski busevi.

Ono što je meni smetalo je što zadnji bus iz pravca Golden beach-a, a samim tim i Paradise beach-a i Alikija, kreće oko 17h, što je baš rano za povratak sa tih lepih plaža. Iz drugog pravca, iz Limenasa ka Limenariji i Potosu, situacija je bolja - zadnji bus kreće oko 19,30.

Taxi se isplati da koristite samo ako vas bar troje sedne u njega. Obavezno uzmite broj mobilnog od taksiste, da možete da ga pozovete da dođe po vas, jer pitanje da li će vam na magistrali, u povratku sa plaža, neko stati. Za povratak iz većih mesta, nije problem, našli biste taksi stanicu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905101
    Ukupno poruka