alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Nesh, jel' u vilu Meandros u Potosu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi,

citkam ove teme o Potosu ali nigde nisam primetila da je neko pominjao Vilu Kokinos? da li neko ima info o njoj... treba da idem krajem juna...:)

hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mitrovčanka, forumašica 123 je OVDE 2008. godine pominjala da se dvoumi između vile Kokinos i još jedne, ali ne znam za koju se na kraju odlučila. Obzirom da je 123 još uvek aktivna na forumu, kontaktiraćemo je da vidimo zna li nešto više da ti kaže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi ovde na forumu ste DIVNI!!! Jako mi se svidja ova skupina ljudi :))) :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Budi i ti deo naše skupine :)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nesto o ovim apartmanima? Ima ih u ponudi Magic, rezervisao sam dvokrevetni pa bi svaka informacija dobro dosla, pogotovo ako je losa... :bez-zuba:

Elem, na Mgic-ovom sajtu kaze da su vlasnici isti ljudi koji drze vilu Anna, tako da gosti u IO-u mogu da koriste bazen i parking vile Ana...

meni je brat sa porodicom bio u tom smestaju IO pre dve godine, zao mi je sto cu te razocarati ali kako on kaze to je uzas. Po celu noc mamlazi voze motore kao da su na trkama tako da od spavanja nema ni s. Zalio se i na frizdere koji nisu radili i koji nisu popravljeni za 3 dana koliko su oni bili tu. Nikana (valjda sam napisao dobro) im je promenila smestaj i tako im spasila letovanje. Inace kaze da je taj objekat najgori u ponudi magica.

Nadam se da sam ti pomogao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi ovde na forumu ste DIVNI!!! Jako mi se svidja ova skupina ljudi smajl.jpg)) srce.jpg

Jos da nas vidis uzivo stidljivko.jpg , svi mladi, lepi, zgodni ... plezko.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni je brat sa porodicom bio u tom smestaju IO pre dve godine, zao mi je sto cu te razocarati ali kako on kaze to je uzas. Po celu noc mamlazi voze motore kao da su na trkama tako da od spavanja nema ni s. Zalio se i na frizdere koji nisu radili i koji nisu popravljeni za 3 dana koliko su oni bili tu. Nikana (valjda sam napisao dobro) im je promenila smestaj i tako im spasila letovanje. Inace kaze da je taj objekat najgori u ponudi magica.

Nadam se da sam ti pomogao.

Sve je tačno - vila je za izbegavanje!!!! Još da dodam da se bazen zaista može koristiti ali se moral paltiti piće.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nesh, jel' u vilu Meandros u Potosu?

da bre,sad tek vidim da je neko istumbao i isprebacivao sve na jedno mesto...tako da je ispalo kao da sam pitao...ali uglavnom, da, pitao sam za vilu , ili apartmane,kako god, Meandros?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto posto nema vise mesta u Papaikonomu u Potosu,pitam se jel ima neki slican apartman za porodicu s detetom od 2 godine koji bi mogli preporuciti.

I mi smo ostali bez tog apartmana, a takodje smo s decom od godinu i tri pa smo rezervisali apartman CHRISTIN ima veliko dvoriste i nadam se da je dobro za decu. pogledaj slike preko sajta intl.rs

Izmenjeno (mirarbi)
nezatvoren kod citata
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao sa Aqua Travelom? IMaju zanimljive ponude bas za Tasos.

Procitao sam na jednoj temi da je bilo problema sa prevozom(tj. losi autobusi).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko boravio u vili Joanna u Potosu?Ako neko ima bilo kakav komentar, volela bi da cujem!Ja putujujem 15.08.2010.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene interesuje vila Balkan House. Trazila sam na forumu, ali nisam nasla nista o toj vili. :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko boravio u vili Joanna u Potosu?Ako neko ima bilo kakav komentar, volela bi da cujem!Ja putujujem 15.08.2010.

U vili Joanna sam bila pre par godina,tada je bila sasvim ok,sobe su bile iznenadjujuce lepo sredjene,mada mozda male,terasa standardne velicine,nalazi se u prvoj ulicici sa desne strane kada se krene onim putem ka Teologosu,blizu je centra i prodavnica,ali nema guzve i buke,ispred je lepo sredjena basta sa stolovima,stolicama i rostiljem koji mozete koristiti,i tada je pored postojao i deo placa koji su gosti koristili kao privatan parking,tako da sa kolima nikada nismo imali problema.Na foto turi o Tasosu koju sam postavila ima i nekoliko slicica bas iz vile Joanna.Mislim da je moja jedina zamerka bila na pentranje do nase sobe koja je bila na poslednjem spratu,i,ako Vam je to vazno,terase nemaju bas neki pogled,bez obzira sa koje strane se nalaze.U svakom slucaju,mislim da se necete razocarati!Lep provod!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo SVIMA!

Ovog leta prvi put idem u Potos u vilu IRENE prekoMAGIC-a, pa ako neko zna nesto o ovoj vili ili je bio tamo neka napisesvoja zapazanja. Kako je sa parkiranjem i slicno. Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905064
    Ukupno poruka