alexm

Potos - izbor smeštaja

2237 poruka u ovoj temi

Tek sam sada videla Majin komentar za vilu Anastasia.

Ja imam lose iskustvo sa tom vilom...

Vila je i previse blizu magistrale tako da je poprilicno na bucnom mestu.

Sve zavisi od apartmana do apartmana i od sobe do sobe, ali nas apartman (br. 6) je bio u poprilicno losem i pohabanom stanju. Na svojim letovnajima ne ocekujem neki luksuz ali ocekujem da imam bar neke osnovne stvari.

1. U kupatilu nam se stalno izlivala kanalizacija koja je ocigledno zapusena.

2. U kupatilu nam je iz creva za tus prskalo po celom kupatilu. Imam utisak da od kako je vila napravljena, da taj plasticni deo nije ni jednom zamenjen! To smo prijavili jos prvo vece, ali niko se nije udostojio ni da dodje da pogleda, a pogotovo ne da otkloni kvar ("pozdrav" za gazdaricu nemicu - skrticu kako je vec zovu)

3. U onome sto se tesko moze nazvati kuhinja jer je tako malo smo imali rasklimanu slavinu,koja ne samo sto se ljuljala, nego se i vrtela oko svoje ose pa je odvrtanje i zavrtanje vode bila prava avantura.

4. U toj istoj kuhinji nismo imali ni najobicniju kutlacu.

5. U toj istoj kuhinji smo imali tanjir od plastike?!?

6. Reso je toliko zardjao da me bilo strah da ga i ukljucujem (pretpostavljam da to zato sto je kuhinja toliko minimalna, ljudi nisu imali gde da stavljaju oprane sudove, pa su ih stavljali na reso da se ocede i osuse). Radni deo ne postoji, postoji samo jedan mali deo od radne ploce (na kojoj se nalazi reso) na koji mogu da stanu dzezva i dve solje za kafu - i to je to!

6. Krevet je toliko skripao da je bilo jezivo i sesti na njega, a o spavanju da i ne govorim.

Sto se higijene tice, tu nemam zamerki. Doticna Bugarka koja tamo radi je stvarno divna zena i stalno nesto cisti i brise.

To je bilo ubedljivo najlosiji apartman koji smo dobili za ovih nekoliko godina letovanja u Grckoj.

I da dodam, nismo samo mi bili nezadovoljni tom vilom. Jos jedna porodica deli nase misljenje. Oni su bili na prvom spratu u apartmanu 3 (sto mislim da je isti kao i ovaj nas, po povrsini i rasporedu).

Izmenjeno (Suzzana)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Traveler 2011 mi je postavio pitanje kakav je smeštaj u Vili Irini u Potosu pa sad ću pokušati da dočaram svima koga interesuje smeštaj u ovoj Vili ili tačnije privatnom hotelu.

Vila (hotel) Irini se nalazi neki 100 metara od prvog skretnja desno posle Hotela Aleksandar i u sastavu je Hotela Potos koji ima bazen i restoran sa muzikom uveče. Vlasnica je jedna fina žena koja vrlo malo zna da govori engleski ali je vrlo ljubazna. Apartmani su dobri i čisti (mi smo bili u četvorokrevetnom) i terasa gleda na glavnu pešačku ulicu prema plaži koja je udaljena oko 100 metara. Kupatilo je komotno a kuhinja je sasvim dovoljna. Postoji i sef što nije loše jer ne morate dargocenosti da nosite sa sobom na plažu. Vrlo blizu su i prodavnice i pekare tako da nem nekog velikog pešačenja. Parking za auto je odmah tu pored Vile na nekih 20-tak metar i jedina mu je mana što ima dosta borova sa kojih pada smola na auto koja se može skinuti tek zimi kada nastupe mrazevi. Ukoliko nekome trebaju fotke tu sam da ih pošaljem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a u toj vili christin kada iznajmiš apartman da li ti je zagarantovano parking mesto mislim

ako odeš kolima na neku plažu van potosa i posle kad se vratiš oće te čekati parking mesto

jel nećeš morati da parkiraš na ulici

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нећеш, има сасвим довољно места за све госте

Izmenjeno (B_A_N_E)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Нећеш, има сасвим довољно места за све госте

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Молим biggrin.jpg

Пази само да те Драган не ухвати да цитираш претходни пост ( то највише воли да брише ) stidljivko.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a u toj vili christin kada iznajmiš apartman da li ti je zagarantovano parking mesto mislim

ako odeš kolima na neku plažu van potosa i posle kad se vratiš oće te čekati parking mesto

jel nećeš morati da parkiraš na ulici

Evo i ja da potvrdim ovo sto je Bane rekao, za 10 dana nijednom se nije dogodilo da smo se vratili a da nismo našli slobodno parking mesto.

Izmenjeno (okins)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zorbas

Molim te posalji mi slike na pp. Mozes li mi reci nesto o cenama smestaja i kakvi su apartmani?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje drugarice su bile tamo prosle godine od 20.08. 10 dana. Smestaj je po osobi bio 120e za taj termin. Smesno jeftino. I, da, one su bile vrlo zadovoljne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene možeš videti na sajtu agencije Belvi a slike ću Ti poslati !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci kakva je plaza ispred tih apartmana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mali off sa glavne teme: smola sa kola se skida alkkoholom i vatom-nemoraš čekati zimu :)) Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gradska plaža u Potosu je veoma blizu i nije loša, ali u odnosu na neke druge plaže na Tasosu nije ništa naročito. Plaža koja se nalazi odmah iza apartmana (ima sličica na njihovom sajtu) nije uređena plaža, nema lep ulaz u vodu, i za 10 dana koliko smo bili u apartmanima jedine osobe koje sam videla da su se tu okupale su moj muž i ćerka, i to samo jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi smo letovali pre par godina preko Belvija u kuci Irini i bili smo zadovoljni i smestajem i agencijom. Da se ne bih ponavljala, ovde sam pisala o tome Irini Uglavnom, skoro sve kao sto je i Zorbas vec napisao

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi ove godine 2 juna idemo u Irini extra je, prosle godine smo bili u vili Anastija i ona nam je bila super,cista ali nam je Irini delovalla extra zbog bazena pa smo odlucili opet u Potosu i u iRINI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905099
    Ukupno poruka