Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Bane Nestorović (car :D ) je danas izjavio da su uvedene nove mere za ulazak u Srbiju, da moraš imati negativan test star najviše 72 sata :) U  suprotnom izolacija 14 dana. E sada, ne znam da li je ovo tačno (imajuću u vidu da to kaže Nestorović wtf), i da li bi se to odnosilo na turiste koji se vraćaju. Neka ih još malo da se krčkaju. Karantin mi u povratku ne smeta svakako.

Karibijen mi ispadne dosta skup ove godine za dvoje, ako gledam ove cene kod Farosa, a baš imam želju da ga vidim. Nego ostaće posle malo za CG bahaćenje :) 

Sanja mi je toliko lepih stvari napisala za taj hotel i lepih slika poslala, da se baš razmišljam. Sea Gull mi ispadne nešto oko 260 evra povoljniji za dvoje. To može i za potencijalno testiranje da se sačuva :D 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Smith Ne možeš da porediš Sea Gull i Karibien, sem ako baš ne želiš da budeš u centru.. 

Izmenjeno (mismas)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ne poredim, znam razliku u kvalitetu :) Nego, gledam razliku u kinti :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirise mi dan na Paco Rabann :D Sve mi "mirise"da cu ja u junu na moreeee.6000 din test kod nas..Mislim da ce u Egiptu biti i jeftiniji..kako god..Da pocnem ja da sopingujem:D?

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Smith 

Погледај цифре у Травелленду за Карибијен. И ове године је најповољнији са ценама за тај хотел. Сад за јул им је остало углавном на 9 и 10 ноћења, али има и на 13.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Smith ako odustanes od CWR zbog cifre onda je bolje da ides u moj Sindbad nego Sea Gull.Definitivno.Ja isto planiram CWR za jednu jesen ali sa coporom dece mi se Sindbad vise isplati a divan je.Sada cemo drugi put tamo Boze zdravlja

Izmenjeno (Brankicaaa)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa Brankicooom. Bolje idi u Sindbad, tri koplja je bolji od Seagulla i na boljoj lokaciji. 

Bila sam gost oba hotela.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Smith ako odustanes od CWR zbog cifre onda je bolje da ides u moj Sindbad nego Sea Gull.Definitivno.

Pa kako ja prvi put vidim ovaj Hotel, a bio toliko puta u Hurgadi :D Koliko ima voznje taksijem od Sindbada do Sakale ? Ako je ovo na TA što čitam Vaš opis onda mi se sviđa ovaj hotel :) 60 eur je skuplji za dvoje od SeaGull-a. Samo mi se ne sviđa što mi je Costa daleko ;) 

Koliko ja vidim plaža je lepša, veća i bolja Sea Gull-ove, ulaz u vodu ok, ima više bazena i lepši su. Vidim da se hrana hvali, tako da čini mi se da je bolji od SeaGull-a, a nije velika razlika u ceni.

Hvala na preporuci, šaljem odmah dopunu zahteva agencijama.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa recimo 5 minuta voznje do Seagulla, mozda ni toliko. Nemoj da te pokoleba udaljenost od plaze. Imas citavih 6 minuta hoda po hladovini do nje ( ja sporo hodam zbog kuka)

Izmenjeno (seagull)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa recimo 5 minuta voznje do Seagulla, mozda ni toliko. Nemoj da te pokoleba udaljenost od plaze. Imas citavih 6 minuta hoda po hladovini do nje ( ja sporo hodam zbog kuka)

Gledala sam ga prošle godine i po Google maps od hotela do plaže ima minimum 700m i više, a prelazi se ulica. Čim sam videla da se doplaže prelazi ulica, odmah sam odustala... Da li na plaži postoji restoran za ručak ili se mora vraćati do hotela sa plaže? Šta se sve nalazi na toj plaži i šta se zaista nalazi sa te strane gde je plaža hotela... Neko mi je pomenuo da je tu čak nekakvo gradilište. Totalno neproverena informacija, ali mi je bilo dovoljno da u startu ne gledam dalje... Sad ovde čitam dobre komentare, pa da se malo bolje raspitam...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do plaze se prelazi ulica( koja nije prometna) i na suncu ste samo dok je ne predjete ostali deo puta je hlad. A plaza je udaljena od hotela kao u bilo kojem resortu ( samo sto ovde predjete preko puta). Na plazi ima i snack bar, mada sam se ja sa detetom vraćala svaki dan na rucak u glavni restoran. Nama je trebalo oko 5 min do plaze i to lagano uz pricu

Moja preporuka svakako  ako se resimo corone eto nas u Sindbadu 11.07

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve o hotelu Simbad imate na posebnoj temi za ovaj Hotel. Veliki su to kompleksi, uvek mora malo i da se hoda.  E sad, ako se hoda pet, a ne tri minuta, to mi nije problem. Ja sam u svim hotelima ručao na plaži veći broj dana, mrzelo me da se vraćam u hotel, da se oblačim, uljudim itd. A ovde vidim kao i na TA odlične komentare za ovaj hotel, uz napomenu da je to mala ulica skoro bez prometa vozila, kao da prelazite ulicu u okviru kompleksa :) Osoba koja ide sa mnom nikada nije bila u Eg, i žao mi je samo što ronjenje neće biti potpuno, pošto vidim nema korala ovde, ali tu je izlet da se nadomesti :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Sindbad je odlican a ono sto je meni najvaznije higijena i klopa za cistu 10! Clanica Seagull i ja smo bile u isto vreme u novembru.Postavila je super slike.Ja nemam neke na kojima me nema:D pa da ne krsim pravila.Prva sam se zalila kaoo da se pesaci do plaze a to je 5-7 min i ulica nije bukvalno ulica kao ona npr ispred  Segull a..Plaza je super.Palme..ma sve..Renovira se treci hotel kompleksa.Verovatno ce i biti gotov.On je na samoj plazi.Ali nema buke i gradilista i sl...Sva tri hotela u kompleksu gosti normalno koriste i bez problema biraju u koji ce.Aqvapark je bas bas bas dobar a bazen sa talasima meni omiljeni 

 

I D E  M I.  S E  NA  M O R E!

96277521_4079319092086087_6948620476285452288_n.png

Izmenjeno (Brankicaaa)
dopuna
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravih da dodam....ne znam kada ce Wayout starovati.Slali su mi mail da uskoro krecu sa radom.Ja sam kod njih u januaru za Sindbad od 13.juna platila 620€ 13 noci/15 dana sa svim uracunatim taksama i zdravstvenim osiguranjem.Cena po osobi naravno.Ista im je cena Sindbada i Sea Gulla bila.Treba proveriti sada

Izmenjeno (Brankicaaa)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka