Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Pozdrav forumaši i ljubitelji Crvenog mora , vidim i dalje vas drži optimizam, lepo...  budite samo realni !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videh u Sea Gull-u, tačno. Otvaraju se za domaće turiste. 6 metara između stolova za ručavanje, nema švedskog stola (grrr), stroge mere distance i dezinfekcije itd. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidjela sam na fb da se  Karibijen navodno otvara 16.juna. Ja zelim na odmor, ali ako bude bio prisutan sav taj teror oko distance, dezinfikovanja i svega, radije bih cekala neka bolja vremena... 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Videh u Sea Gull-u, tačno. Otvaraju se za domaće turiste. 6 metara između stolova za ručavanje, nema švedskog stola (grrr), stroge mere distance i dezinfekcije itd. 

 

I ne treba švedski sto za popunjenost kapaciteta od 25%. Kada se popune hoteli, ukinu jedan deo mera, cenim da će vratiti i švedske stolove. Kako bi bilo da moraju da uslužuju svakog gosta po principu ala cart. Mislim da bi ljudi poludeli zbog čekanja, a i njima ne bi bilo baš lako da to odrade. Tako da... Samo da ne budu obaveznog karantina po povratku, eto nas u Egiptu :D

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam koja je svrha pustati da se leti ukoliko ce ljudi biti primorani na karantin :) doduse, ne treba se nicemu cuditi. i ja se nadam barem kraju augusta ili septembru,  oktobru.... dijete je ionako naviklo da ne ide u skolu, steta bi bilo ponovo ga vracati :D 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sanja ako već moraš u karantin onda ostani tamo što duže, što bi rekli "za sve pare".. Ne znam kako bi se kad nas karantin računao što se tiče posla, ali pretpostavljam kao bolovanje. Ne mogu da ti oduzmu od odmora za karantin... Onda će pola Srbije biti na bolovanju... 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka