Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Ja jedva cekam kada ce izbaciti cene za leto 2020 ali ne verujem da ce to biti pre decembra meseca u naj boljem slucaju pa da vidimo bas kakve ce cene biti.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa da, tako u decembru... Ma, brzo to prodje, taman u novembru izbace Tursku, malo se zanimam tamo, pa onda se opet prebacim na Egipat, kada shvatim da mi je Turska preskupa. Opet! Samo da se ne prebacim posle na Grcku, ako budu astronomske cene i za Egipat :rolleyes:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da da videla sam i ja neke nenormalne cifre za SRM tipa 25.000 funti ludnica..Videcemo kako ce biti kod nas..Da li deca  do 14 placaju SRm ili samo avio kartu?

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Milica Zikic do 14 ide samo karta i takse. Eh, kad smo kasno "otkrili" Egipat.. U stvari, komsije nam nisu dale :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 A kakva je bezbedonosna situacija u Hurgadi, pitam vezano za terorizam?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info. Onda da se pozabavim aranzmanima i hotelima jer bih voleo da putujem u drugoj polovini oktobra. Video sam ovde da se cesto spominje agencija WO, ali oni imaju aranzmane tek za novembar tako da cu morati neku drugu ageneciju da pogledam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

htela sam da tagujem Seagull i poludeo mi je telefon.Neko je pitao za uzrast dece i gratis smeštaj.U Seagull  u je definitivno do 12,99 god.Pitala sam tamo lično.A u Sinbadu je bilo do 14,99 ako u medjuvremenu nije promenjeno.Seagull jos 26 dana pa polećemo:)

Izmenjeno (Brankicaaa)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Brankicaaa, ja sam pitala. Rekli mi da je za Sindbad bila greska, da je i on do 13.99 :neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko iskustva sa Novom godinom u Hurgadi? Kakve su im te obavezne večere koje se doplaćuju, jel klasična večera sa animacijom, hranom i njihovom muzikom? Kakvo vreme se može očekivati, ima li šanse da se okupa u moru?

I naravno, planira li neko da ide u ovom periodu? Mada je naravno dosta skuplje nego inače u zimu.

 

Izmenjeno (skituljko1979)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo bogatije vecere nego inace..uz program..svečano..lepo je.Hladno je za kupanje u moru..bazeni se greju.A toplo bude od 10-15h na suncu,suncanje..sve..ujutru i uvece je svezije.

Ne mora biti njihova muzika,to zavisi od politike hotela..programi budu razni.Skuplji hoteli imaju kvalitetnije proslave,ali svakako je zabavno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Поздрав свима, само да се јавимо да смо стигли у Палм синоћ и јављамо се ускоро са сликама и фотографијама. 

Поздрав свима, само да се јавимо да смо стигли у Палм синоћ и јављамо се ускоро са сликама и фотографијама. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lepo!

Otkud to,Vi u Palm Royal? 

Hotel koji ste toliko kudili?

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa agemcojm TUI reisecenter?

Izmenjeno (nicegirl)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka