Suncica

Hurgada aktuelnosti

8758 poruka u ovoj temi

Da,poznat je po lepoj plazi.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

TUI, iz npr. Eindhovena :)let 22. avgust sledeće godine, Rixos Magawish 996 e 10 noći, dok je Rixos Makadi, let iz Nemačke, 10 noći od 831 e 16.jun ili 895 e 2.septembar, 900 e 8. avgust....

Cene su za (baš) rani buking. 

Izmenjeno (shania)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas me zanima da li ce ga imati nase agencije u ponudi za naredno leto i koja ce mu biti cena otprilike za 15 dana,mislim na rixos magawish?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili aranzman od 11.09. do 22.09. , preko Wayouta i avion je Air Cairo. Da li neko zna kad je let nazad jer nam Mirela nista ne odgovara. Je l idemo 21. na 22. nazad ili ostajemo i ceo 22?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledajte Ugovor o putovanju, treba da piše i datum polaska/povratka i datum ulaska/izlaska.

Uostalom, ne brinite, javiće Vam Mirela dan ranije sve detalje SMS-om ;)

Izmenjeno (MarkoFaca)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili aranzman od 11.09. do 22.09. , preko Wayouta i avion je Air Cairo. Da li neko zna kad je let nazad jer nam Mirela nista ne odgovara. Je l idemo 21. na 22. nazad ili ostajemo i ceo 22?

Tog poslednjeg dana iz Ugovora, u podne izlazite iz soba, sve regularno koristite, tek oko 22 i 30 ako je sve ok, krećete na aerodrUm... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U ugovoru pise 22.09. kao poslednji dan u hotelu, a mi smo malopre bili na recepciji i covek nam kaze da je za nas check out  21.09. do 12h.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa pokazite ugovor recepcionaru i zovite vaseg vodica...a i pogledajte za koji dan su vam rezervisane avionske karte

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate 10 noćenja u toj turi, što znači da vam je checkout 21. u 12h, a za let će vam javiti, a obično bude tokom noći, tj. iz hotela ćete krenuti pre ponoći, a let vam može biti 21. u 23:30, ali pre će 22. u 3:00, pa vam se zato vodi kraj aranžmana 22, a suštinski 22. ujutru stižete u Beograd. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prevedeno - počnite da pregovarate o late check outu odmah :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne treba im late check out, uopšte, mi smo u podne izašli iz sobe, ostavili kofere, i stvari za presvlačenje u ručnom prtljagu, u holu hotela kod obezbeđenja, posle ručka bili na plaži, istuširali se kod bazena, presvukli se u velikom wc-u, večerali, posle u baru pili piće i čekali vreme...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je moguce da neko.ode bez osiguranja u Eg.pa sad tamo kao skupljaju pare turisti nasi za musk.kog je isekao gliser u moru?

Ne mogu da verujem...

"KRV JE BILA OKO NJEGA, SVI SU MISLILI DA GA JE NAPALA AJKULA" Gliser umalo iskasapio Srbina u Egiptu, spasila ga supruga

20.09.2019. - 10:51
0

Srpski turista Miloš S. (33) iz Kragujevca teško je povređen u Egiptu kada ga je udario gliser dok je plivao u moru.

Kako piše "Kurir", drama se odigrala u popularnom letovalištu Hurgada 13. septembra, ateško povređenog Miloša jezive smrti spasila je njegova supruga.

Očevici nesreće kažu da će im stravičan prizor zauvek ostati urezan u pamćenje.

- Mladić je plivao i ronio daleko od obale. bio je u moru, udaljen od bova, kojima je oivičen prostor za kupače. U jednom trenutku, videla sam gliser, koji je vukao bananu, a potom je žena sa obale uletela u more. Čini mi se da je za minut doplivala do glisera- ispričala je za ovaj list turistkinja, koja je bila u istom hotelu kao i bračni par iz Kragujevca.

Ona dodaje da je prava sreća što je mladićeva supruga na vreme videla šta se dogodila, jer da nije tako brzo reagovala, pitanje je šta bi se dogodilo.

- Gliser je bukvalno prešao preko njega i iskasapio ga, pošto ga je zakačila elisa motora. Oko njega se stvorila velika krvava mrlja, obilno je krvario i bio teško povređen - kaže ona i dodaje:

"Kada su videli krv, mnogi su pomislili da ga je napala ajkula i zbog toga niko nije smeo da uđe u vodu. Nastala je prava panika i pometnja. Međutim njegova žena je bila grabra i uspela je da ga izvuče na obalu. Kada su već prišli plaži, ljudi su prišli i pomogli joj. Muškarac je bio u nesvesti, jako smo se uplašili."

Hitna pomoć je brzo stigla na mesto nesreće i prevezla povređenog Kragujevčanina u bolnicu u Hurgadi.

- Čula sam da je izgubio dosta krvi i da je imao mnogo posekotina po rukama i trupu, ali život mu nije ugrožen - rekla je ona i dodala da su turisti i Srbi zaposleni u turističkim agencijama u Hurgadi skupljali novac kako bi platili bolničke troškove za mladića.

POVEZANE VESTI
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je i meni bila jedna od prvih misli : "Pa valjda je uplatio osiguranje. Zašto skupljaju pare?" 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   2 člana

• Smith
    • bokic
  • Naša statistika

25996
    Ukupno tema