Suncica

Hurgada aktuelnosti

9121 poruka u ovoj temi

I ja sam se nasla u cudu kada sam videla Matikov cenovnik, bez obzira sto su aeeodromske takse uracunate u cenu aranzmana

Isla sam dva puta sa Matikom za Hurgadu i tvrdim da je jedna od povoljnijih agencija za aranzmane u Hurgadi. Ko zna kakve ce cene imati druge agencije

ja sam ostao takodje u cudu kada sam ovog leta bio u hotelu preko Matika koji je bio popunjen do 30% max, po mojoj proceni. Baron Place. I to bio je poprilican broj njihovih Egipcana. A cene kod Matika su rasle kako se priblizavao polazak, da bi pred sam polazak cene bile bas visoke, skoro duplo nego pred pocetak leta. mislim na sve polaske. a tamo kad sam otisao hotel je bio sablasno prazan. tako da ni meni nije bas jasno kako i zasto.

Izmenjeno (soCal)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam svima na savetima. Videcemo da odemo na safari i mozda delfine. Ne znam za Luxor. Mozda se odlucimo. Dogovorili smo se da se brcnemo barem jednom u moru, makar na 3 min. Da nas zelja mine :)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U ponudi ponovo Hilton Plaza

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hej ljudi, potrebna mi je pomoc prilikom izbora hotela.

Prvi put idem u Egipat, sa mamom, 3-eg novembra, preko 1A agencije, na 7 noci. Posto jedino oni i dalje imaju slobodan pocetak novembra, sa njihovog sajta sam gledala hotele.

Izbor na koji sam suzila citajuci komentare jeste:

1. Steigenberger Aqua Magic

2. Mercure 

i 3. Graviti sahl hasheesh ex Ocean Breeze o kome sam bas malo komentara nasla, ali preko slika i komentara sa Trip Advisora sve deluje odlicno.

Desert Rose su mi nudili u agenciji i toplo preporucivali ali sam posle komentara odavde odustala, kao i Continental koji je otpao jer mislim da blagu prednost prema komentarima ipak imaju ovi gore.

Sta biste vi od ovoga izabrali? Ili ako neko moze da uporedi bilo bi super. Svaki komentar i savet je dobrodosao, tako da hvala unapred :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Continental.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je vremena to u jednom pravcu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ono što sam uspeo da izguglam je između 1 i 2h, verovatno zavisi od vrste samog ferija...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Startuje od 16.11.

Ne bih znala koliko traje plovidba.Nekad davno je bilo 2 vrste..neki sporac kojim se islo celu noc i tim su lokalci isli,bilo jeftino nesto,i brzi za ,da ne slazem,nekoliko sati,mozda 5h,zaista se ne secam.Raspitivala se tad,ali nisam otisla.

Ono što sam uspeo da izguglam je između 1 i 2h, verovatno zavisi od vrste samog ferija...

Moze biti,mada ne bih rekla za tako malo vremena da moze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sudeci po udaljenosti 2 sata i kusur. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26176
    Ukupno tema
    872885
    Ukupno poruka