Suncica

Hurgada aktuelnosti

13679 poruka u ovoj temi

Ako bude frka, sator pa na plazu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ni šator mi ne treba :hahaha: 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanjce, koliko vazi vodafon internet kartica od prve aktivacije?

Ako mozda znate ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pitanjce, koliko vazi vodafon internet kartica od prve aktivacije?

Ako mozda znate ?

Važi samo 30 dana. Baš bzv. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode, ima li neko iskustva sa King Tut hotelom? Niko o njemu ne piše po forumu... Znam da ne očekujemo mnogo jer je 3* ili 4*, ali nam je najvažnije da znamo da li mogu još uvek da se koriste sadržaji Sphinx-a, mislim na plažu, ne bismo baš voleli da se brčkamo u plićaku Kinga...nažalost WO nije imao taj hotel u ponudi :neznam: 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisala sam ja na temu Sphinx-a. Smete sve da koristite osim restorana koji je iznad recepcije Sphinx-a, a mozda i njega mozete. Ali znam da su u Sphinx-u mnogo bolje sobe, u Tutu su krs. Dve devojke iz nase grupe su doplatile 30e da predju u Sphinx. Plaze koristite sve bez problema. Lezaljki uvek ima. Najbolje da procitas na temi gde pisah

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Emy :srce:, baš korisne informacija! 

Preko koje agencije ste išle kada su devojke uspele da promene hotel, da li je bilo pregovaranja i natezanja ili su  se devojke odmah smestile u Sphinx? Nadam se da ćemo moći da primenimo taj recept kod WO :rolleyes:

Sećaš li se broja sobe u kojoj si bila? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko imao iskustva sa decom do punih 15 godina, znaci od 14 godina. Da li postoji neki hotel gde deca idu gratis, i koja agencija? Jer, koliko vidim, gratis nije isti kod svake agencije. Recimo, SeaGull, deca idu gratis od 12 do 14 godina, zavisi kako koja agencija nudi. Ako neko zna, neka javi... Ja vec pocela da planiram sledecu godinu, ali cerka puni 14 u februaru, pa smo malo ograniceni. Znam da je WO ove godine imao u ponudi Sindbad i Mirage (ex Lillyland), ali sad mi kazu da Sindbad nije, da imaju samo do 14. Kad sam im poslala ovogodisnji cenovnik gde se lepo vidi da i za Sindbad pise da je do 15, niko nista ne odgovara :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ja znam ima i Caribbean,Titanic Royal,Cleopatra Luxury,Desert Rose,Mercure,Hilton,Sunny Days pa pogledajte,1a ima ponudu tih hotela malo vise pa pogledajte:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno oktobar docekah :) Vreme je da se baci pogled na cene i da se u ovom mesecu putuje u Hurgadicu, da se ispostuje tradicija. Ide li ko ? Sta je sa cenama ? Moram da bacim pogled na Faros za pocetak. Ovog puta hocu malo bolje grad da upoznam, tacnije da lutam malo ulicama, ako ima nekih predloga za nesto lepo da se vidi ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala Emy :srce:, baš korisne informacija! 

Preko koje agencije ste išle kada su devojke uspele da promene hotel, da li je bilo pregovaranja i natezanja ili su  se devojke odmah smestile u Sphinx? Nadam se da ćemo moći da primenimo taj recept kod WO :rolleyes:

Sećaš li se broja sobe u kojoj si bila? 

Isle smo preko Filip travel-a

One su na licu mesta promenile sobu, doplatom na recepciji, vodica iz agencije su samo obavestile o tome. Uvece smo stigli, sutradan su vec bile u drugoj sobi. Da se ne cimas, mozda bolje da odmah uplatis Sphinx. Mada, da su platile u agenciji, platile bi oko 40€ vise, jer bi placale po osobi

Ja sam bila u 351, vrlo blizu lifta, sto je velika prednost s obzirom na duzinu zgrade. Mislim da je to broj sobe.... Na petom je spratu. 

Ako ces da uplatis Tut, cim stignes, lepo stavis 5€ u pasos prilikom prijave i onda ce sve da moze bez problema. 

 

Kasna odjava je bila valjda 20€, ali je ja nisam uzela jer mi nista nije znacilo par sati kad bih i onako morala iz sobe pre transfera

E sad, soba za tusiranje im je na krovu King Tut-a, kao kupatilo sa dva tusa. Ostavite nesto cime da se obrisete, jer tu nema peskira. Verovatno bi nam dali da smo trazili, ali prvu mene mrzelo. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Milica Zikicnijedan od tih hotela ne prima decu stariju decu od punih 14 godina. Poslala sam juce mail WO, Faros, 1a travel, Matico.... Jedino Mirage kod WO do 15 godina, a ove ostale agencije nista. A valjda cemo nesto izbunariti.

Mene samo brine ova situacija sa Tomam Kuk agencijom, da ne odu cene u nebesa. Gledam na fejsu u grupi sa ljubitelje SRM hotela, ljudi se zale da je TUI haos napravio. Videcemo kako ce biti kod nas. Imam sacuvane skoro sve cenovnike od ove godine, pa videcemo kako ce biti kad krenu nasi da izbacuju cene za leto 2020

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka