dina

Buljarice

275 poruka u ovoj temi

Da li ima neka sveža info koliko ove godine košta parking za ceo dan na onom velikom parkingu duž plaže (to je parking od kampa ako se ne varam)? =)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

3 E.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info. =) Malo poskupelo u odnosu na prošlu godinu, čini mi se,  ali ok. Lepa je ta plaža, naročito onaj deo više levo, gde nije krkljanac. =)

Izmenjeno (Ariella)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio pre nedelju dana. Nije bila guzva uopste. Mada bila je ledena voda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko info koja je cena smestaja u avgustu za bracni par i jedno dete od devet godina? Bar okvirno... Ako neko ima neki smestaj neka me slobodno kontaktira. Interesuje me i ukoliko izdajete kamp kucice u Maslinama ili Auto kampu Buljarica...Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jee- evo i ja da se javim- mi smo opet u Buljaricama u kampu MASLINA od ČETVRTOG septembra- jedva čekam :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi i ove godine idemo u kamp MASLINA- ali me interesuje da li neko zna neki povoljan smeštaj u tom delu bliže plaži da se izdaje- treba mi za prijateljicu ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila u Buljaricama 2013 u apartmanima Dolina Sunca konkretno u apartmanu Biserna Skoljka... Prvo apartmani su na 5 minuta od plaze , drugo sto se tice smestaja on je apsolutno fantastican, i trece ono najbitnije :D bilo je jeftino. Ja sam poslala mail gospodji koja izdaje apartmane vezano za cenu i raspolozivort, relativno brzo (vec sutradan) sam dobila odgovor. Placalo se dnevno po apartmanu (dakle ne po osobi, nego po danu) i bilo je 20e, nas je bilo dvoje po 100 evrica za letovanje i vise nego odlican deal :D Eto ako tvojoj drugarici odgovara tako nesto, preporucujem od srca. Cisto, lepo, uredno, vode ima, hlada ima, ma sve! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Crna- a koliko osoba može u taj apartman po 20 evra i molim te daj mi kontakt vlasnice apartmana u inboks ako imaš :)

 

Hvala 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li ti je kasno, bas taj apartman ima francuski ležaj ali je vila velika pa verujem da ima i vecih. i da žena se zove Vesna Armenko.. 
Cisto, lepo, novo, za preporuku definitivno :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala draga :) Mi smo se smestili (rezervisali) ipak u kampu maslina.. Ali obićićemo kad budemo tamo i apartmane, čisto da imamo rezervu.. Hvala puuno :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uvek rado citam ovu temu. Davno sam bila u beogradskom kampu, pa posle toga u niškom. E sada pratim ponude prokupačkog kampa-Toplica i to mi je uvek nekako rezervna varijanta za letovanje i volim sto je pun pansion. Odsedao neko tamo?

Izmenjeno (MarijaC)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marija- ne znam za prokupački, niti ima d se nadje na netu išt o tom kampu, a da je novijeg datuma- bar ja nisam našla...

Ali ima sad neki koji je renoviran- ima stranica njihova na feisu-  https://www.facebook.com/kampsulajko  

Ako ne sme link- neka modovi obrišu :) 

 

Ja sam ipak odabrala TREĆI put kamp MASLINA i jedva čekam septembar :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

veca2, ja sam jednom prilikom na netu naletela na neki nazovimo kamp koji je ili u vlasništvu ili zakupljen od Čeha, Poljaka... zaboravih tačno ime, ali znam da je sajt bio neki istočnoevrposki i da je bio u eko fazonu, drvo i kamen.. nije Drvljanik, čini mi se da je kao jedan veći drveni objekat sa sobama ili apartmanima. Čini mi se da sam zapamtila i da imaju neku fontanu u centru tog kampa. Znaš li možda o čemu se radi, koji objekat je u pitanju?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je zapravo letovaliste ferijalaca i poznajem ja tu lokaciju, a licno volim taj tip odmora/smestaja (u skladu sa cenama).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905101
    Ukupno poruka