dina

Buljarice

275 poruka u ovoj temi

Mi se sutra krećemo.

Koliko ste plaćali smeštaj , i da li i dalje važi ulaz na plažu autom za 2 eura?

Hvala na odgovoru

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za cenu, ali može da se uđe kolima do plaže, tj. to je ulazak u kamp i plaća se.

Mi smo platili 42e dnevno za potpuno opremljen trokrevetni apartman (peškiri, kuvalo, toster, fen... ). Svi kažu da je to dosta, ali je nama bilo presudno predivno dvorište gde dete može da se igra i da ima bebi krevetac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam na informacijama :) Mi idemo u Buljarice u kamp Maslina- u septembru..

Jedino me brine ovo promenjivo i loše leto- ali bože moj, uzdamo se u sreću :-P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se prošle nedelje kupali svakog dana, nekada nije moglo popodne ili prepodne, ali nijednom nije bilo da ti ceo dan propadne. Voda je bila divna, i ko nije sa malim detetom i trista čuda na plaži, može lako da pobegne ako krene pljusak. Tamo je bilo mnogo bolje vreme nego u BG.

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krećemo šestog septembra- sedmog smo tamo ..

Prognoza vremena nije baš obećavajuća :(

Osećam se tužno :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ispadala se kisa vala tako da ne vjerujem da je ista ostalo za septembar,ne brini!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha stalker :D Mene brine tamperatura- za sada je prognoza za period od sedmog septembra samo 24. stepena :'( . Da nije to malo nisko za kupanje ? Šta znam :'(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa to može da bude odlično, ako se more ne rashladi previše. Što manja razlika temperature vazduha i vode, to je prijatnije, bar meni :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma jedva čekam- kako god nam bude, malo promene će svima prijati :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u Buljaricama pre 7-8 godina, pre 3 ponovo prošao. Moje društvo i ja nismo zahtevni, pa nam je bilo odlično! Smeštaj je bio u nekom makedonskom kampu, ništa posebno, od plaže podaleko, ali je druženje bilo odlično, more i plaža čisti i uredni, dovoljno velika plaža da ne bude gužve, a voda uvek kristalno čista. Dubina kreće relativno blizu od obale, pa je dobro za plivanjei ronjenje. Ko voli morske živuljke, školjke, rakove, morske zvezde, ribe i drugi živi svet toga ima mnogo na obodima plaže, na velikim stenama.

Samo mesto je malo i mirno, ali su Petrovac i Lučice veoma blizu, a dobro je povezano i sa Budvom. Lučice su odmah preko brda, divna mala zavučena plaža u zalivu, pravi raj.

Toplo preporučujem Buljarice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Davno sam bila u niskom kampu, a pre toga u beogradskom kampu (Zarkovo-Partizan, ako se ne varam). Znam da je u blizini i prokupacki kamp-Toplice. Interesuje me da li jos nesto od toga funkcionise danas, i da li je makedonski kamp u njihovoj blizini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima više kampova u Buljaricama- ali je sada kamp " MASLINA" po meni- najbolji, najčistiji i najuredjeniji od svih.. :dance: :)

Izmenjeno (veca2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sada- vremenska prognoza za septembar,za period od sedmog,sve 22-23-24 stepena :)

Bojim se da je to malo stepeni :(

Izmenjeno (veca2)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E kakvo je kupanje juce bilo-carobno. A voda kristalno cista- vidi se dno na tri metra kao da ga gledas u HD rezoluciji :)

Jednostavno kilometarska plaza a na njoj ukupno tridesetak ljudi i cisto lijepo aaaa uzivanje potpuno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, kako ti zavidim :) ... zadnje dvije nedjelje avgusta sam bio na odmoru, u Podgorici, skoro svaki dan smo isli na kupanje u Buljaricu ,,, poslednje kupanje 29. avgusta ... neponovljivo, cijeli dan na plazi, sve dok sunce nije upalo u more, izmedju dva mala ostrvceta preko puta Petrovca ... potvrdjujem za cistocu i providnost vode ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905101
    Ukupno poruka