dina

Buljarice

275 poruka u ovoj temi

IŠLI BI SA MALOM DECOM U BULJARICE.

DA LI JE NEKO BORAVIO U APARTMANIMA DAVIDIVIĆ I DA LI SU APRTMANI DAVIDOVIC I VILA DAVIDOVIC ISTO.

UNAPRED ZAHVALNA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Buljarice su (po nama) idelno letovalište sa porodicom sa malo decom. Peskovita plaža, mir i tišina.... Od Petrovca su udaljeni par km i može da se i prepešači.?Što se tiče šetališta pored mora na to zaboravi jer ne postoji.

Nije mi poznat pomenuti smeštaj pa ti o tome ne mogu puno reći.

P.S. Ne znam kakva su pravila ovog foruma ali nemoj da se dereš ( pišeš velikim slovima) :bez-zuba:

Izmenjeno (buki-vs)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Контао сам да са ортацима летујем у Буљарицама, а за изласке да идемо у Петровац, па ме занима да ли има неки превоз или мора пешке? ;) А друго, немам представу колико за ЦГ треба кинте за трошак, без клопе, смештаја, превоза (прво летовање без матораца, сваки одговор је добродошао :kez: )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo isli kolima tako da ne znam posto je bus ili taxi . Da bi se stiglo do Petrovca treba da se predje jedno brdasce. Odmah da ti kazem da u Buljaricama nemas skoro nikakav provod, pa je mozda bolje da razmislite o nekom dugom mestu.

Sto se tice troska to je individualna stvar i tu ti ne mogu pomoci. Ukoliko imas uplacenu hranu i smestaj , recimo da bi oko 200 - 300 e bilo sasvim dovoljno. Naravno da sam probao da ti tu ukalkulisem sladoled ,pice, diskoteka , malboro, suzuki... i ostalo "volem sve sto volu mladi" biggrin.jpg

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi mala pomoc. Kakav je nocni zivot u Petrovcu? Odsela bih s drustvom u Buljaricama, a tamo se nista ne desava...

Svaka informacija je dobrodosla...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IŠLI BI SA MALOM DECOM U BULJARICE.

DA LI JE NEKO BORAVIO U APARTMANIMA DAVIDIVIĆ I DA LI SU APRTMANI DAVIDOVIC I VILA DAVIDOVIC ISTO.

UNAPRED ZAHVALNA

Mi smo poslali mail njima i posle dan-dva su trazili da preciziramo datum u avgustu posto cene nisu iste za ceo avgust i kad smo odgovorili posle toga vise mailova od njih nismo primili. Tako da smo odustali, ali na slikama deluje super.

Na kraju smo izabrali apartmane Buljarica.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeco,

Ja sam prosle god letovala u Buljaricama sa drustvom- iskreno to nije mesto za omadinu, mirno je, nemas gde da izadjes, jedino sto je lepo jeste plaza :D , koja je, bar po meni, najlepsa posle Jazza i Kraljicine plaze... Mi smo skoro svako vece setale do Petrovca, koji je takodje porodicno letovaliste, mada ovde postoje dva kluba, prvi je na pocetku setalista, odmah posle plaze "Lucice", a drugi je na kraju setalista... izmedju je par kafica, od kojih par imaju zivu mziku svako vece.. u Mtv caffe- u je bila najbolja :) ... I jos nesto, od Buljarica do Perovca ima 2- 3 km, mozes ici preko brda, sto ne preporucujem u slucaju da si na stiklama jer je jako strmo, a brze ces stici ako ides magistralom, s tim sto je najpametnije uzeti taxi, jeste da je skup poprilicno, al veruj mi, jezivo je ici nocu po magistrali, jos nema trotoara nigde, ides kroz tunel, svi ti trube, tako da bolje taxi... :D , eto, nadam se da sam ti pomogla, ako te jos nesto zanima slobodno pitaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam jednom u Buljaricama jos 2003. godine.

Meni se licno nije dopalo.

Odseli smo u nekom kampu. Hrana je bila losa, retko je bilo tople vode, ... plaza kamenita... uglavnom nista mi se nije svidelo...

ne znam mozda se nesto promenilo od tada ali zelim ti puno srece ako budes isla...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U tom kampu sam bio i ja, bilo je bas lose. Smestaj je bio u kucicama od sperploce kakve prave deca na tehnickom, hrana ocajna, tople vode retko. Zakacio sam neki virus imao sam 40C temperaturu i 2 dana bio u krevetu. To je bilo 1994, par godina posle je i moja drugarica isla i bilo je isto. Jedina dobra stvar je bilo to sto smo imali super drustvo pa se sve to lepo prebrodi.

Ali ovo ne treba nikoga da plasi, nisam siguran da li kamp jos uvek postoji a svi koji tamo planirate da idete, idete u privatni smestaj. Sve lose je bilo vezano za kamp.

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li bi neko mogao da mi na PP ostavi broj za neki pristojan privatni smestaj u buljaricama?hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj kamp od sperploce je i sada takav i jos u gorem stanju(tamo inace Palma besplatno salje decu iz Jagodine na more).Ja vec nekoliko godina boravim u Buljaricama u kampu Maslina koji je izuzetno uredjen sa cistim i novim sanitarijama ,toplom vodom...Ceo kamp je u maslinama tako da je ambijent izuzetan.Kamp je na 100m od magistrale i 200m od plaze. Inace po mom misljenju Buljarice su idealne za porodicu sa malom decom pogotovo ako se ide automobilom jer mozes da skocis do Petrovca,Budve..

Izmenjeno (sremcina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam jednom u Buljaricama jos 2003. godine.

Meni se licno nije dopalo.

Odseli smo u nekom kampu. Hrana je bila losa, retko je bilo tople vode, ... plaza kamenita... uglavnom nista mi se nije svidelo...

ne znam mozda se nesto promenilo od tada ali zelim ti puno srece ako budes isla...

Sve drugo možeš da kažeš (peskovita, šljunkovita...) ali kamenita !?! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na plazi je sitan sljunak i blize vodi ima malih i vecih kamencica(najveci su velicine teniske loptice)

Izmenjeno (sremcina)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Davne '94. bila sam dvaput tamo...sa malom decom...bili smo smesteni u hotelu odmah iznad magistrale, koji je bio sasvim zadovoljavajuci...svakog dana , minimum 2 puta sam sa decom silazila na plazu...meni je delovalo da pesacimo kilometrima, ali cenim da ima oko 500 m do nje...deci je odgovaralo i tada sam smatrala da za decu nije lose...za odmor i ako nemate potrebu za nocnim zivotom- moze!I ja mislim da nije mesto za mlade zeljne zabave...

Ne mogu da se setim imena hotela, ali bio je sasvim ok....i bio je jedini...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je more? Mislim da li je cisto?

Dali u mestu imaju problema sa snabdevanjem vodom, kao sto je to slucaj u vecem delu crnogorskog primorja?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka