Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

 

Mene interesuje kojom kompanijom letimo?

Argus leti samo air masria, a wayout ima kombinaciju air cairo i avio let (air serbia) :) nisam cuo da kombinuju masriju sa air cairo: Mozda moze, nisam cuo da je moguce :) p.s. a u argusu nisu znali da mi kazu kada je povratni let :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kaze Vinci da je sutra u 730h AC, 820h AM i AS u 18h....  petkom udarno.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel Air S ide samo u 18h ili ima i jutarnjih letova ? 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel Air S ide samo u 18h ili ima i jutarnjih letova ? 

 

 

Koliko vidim, danas ima 2 polaska, jedan u 3:30, a drugi u 18h.

Izmenjeno (vasic_007)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Super je avion. I tacni su sto je najvaznije.

Zaboravila sam da kazem da je jako hladno u avionu i da se dobro obucete. Piči klima 3 sata istim intezitetom. Mi smo se posmrzavali

 

Argus leti samo air masria, a wayout ima kombinaciju air cairo i avio let (air serbia) :) nisam cuo da kombinuju masriju sa air cairo: Mozda moze, nisam cuo da je moguce :) p.s. a u argusu nisu znali da mi kazu kada je povratni let :)

Ja sam isla masriom preko w.o. rekao nam je vodic da je povratak u 23:30

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Saga sa wayout agencijom se nastavlja. Naime pomereno nam je putovanje sa 27-28 jun. Pored toga smo na letu AirSerbia-e, koji je od 18h. Em što su nas pomerili za 1 dan, em i taj prvi dan nemamo. Da li je iko upoznat sa tim, da li mogu da zbog toga raskinem ugovor sa njima? Posto 3ći stres sa njima mislim da ne bih dočekao smiren...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skratili aranžman za 1 dan plus još i uveče krećete? Pa to biste morali da potpišete novi Ugovor odnosno aneks da se slažete. Ako ne, u obavezi su da Vam vrate novac koliko mi se čini... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Skratili aranžman za 1 dan plus još i uveče krećete? Pa to biste morali da potpišete novi Ugovor odnosno aneks da se slažete. Ako ne, u obavezi su da Vam vrate novac koliko mi se čini... 

Nisu nam skratili, pomerili su i odlazak i dolazak za 1 dan. A let nam je preko AirSerbia u 18h, a kada smo uzimali dokumenta za vize, pisalo je AirCairo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zaboravila sam da kazem da je jako hladno u avionu i da se dobro obucete. Piči klima 3 sata istim intezitetom. Mi smo se posmrzavali

Ja sam isla masriom preko w.o. rekao nam je vodic da je povratak u 23:30

nisam znao da wo radi sa AM. mozda im argus prodao hahahah 

Planiran povratak jeste u 23:30 ali su rekli u agenciji da ce se i taj let pomeriti za posle ponoci ;) videcemo sutra ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Saga sa wayout agencijom se nastavlja. Naime pomereno nam je putovanje sa 27-28 jun. Pored toga smo na letu AirSerbia-e, koji je od 18h. Em što su nas pomerili za 1 dan, em i taj prvi dan nemamo. Da li je iko upoznat sa tim, da li mogu da zbog toga raskinem ugovor sa njima? Posto 3ći stres sa njima mislim da ne bih dočekao smiren...

 

Mogao si da raskineš ugovor, tj. da ne pristaneš na promenjene okolnosti onda kada su te obavestili da pomeraju termin letovanja za dan. Sada, pošto si pristao na nove datume, prećutno, saglasio se usmeno ili potpisao novi ugovor, svejedno, ne možeš ništa bez penala, imaju pravo da promene prevoznika. 

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Wo se i prošle godine talio s Argusom, isto su pomerali letove pa su neki leteli Masriom (moji prijatelji tako prošli). 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle 45 minuta cekanja na checking za Aircairo, nema nas na spisku. Jao pa vi ste sa Almudzahedinijem sat kasnije. Koji ste mi k rekli da dodjem u 530h. Red je do ulaza.. Nece nas iscekirati do podne. Wayout nikad vise.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Posle 45 minuta cekanja na checking za Aircairo, nema nas na spisku. Jao pa vi ste sa Almudzahedinijem sat kasnije. Koji ste mi k rekli da dodjem u 530h. Red je do ulaza.. Nece nas iscekirati do podne. Wayout nikad vise.

 Oni koji idu aircairom su dolazili u 5:30 a mi koji smo al masria u 5:20. air cairo ode u 07:30 a al masria u 8:20 (al kasnio je u dolasku skoro 20min ali smo se ukrcali u 08.00) .bolje ste prosli :)

 

p.s. kartone smo dobili u avionu ???

Izmenjeno (igors88)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Delim mišljenje za Wayout odavno,  neprofesionalni do krajnjih granica, grozno. 

A pitao si da li možeš da raskineš ugovor, 

 

Da li je iko upoznat sa tim, da li mogu da zbog toga raskinem ugovor sa njima? Posto 3ći stres sa njima mislim da ne bih dočekao smiren...

pa sam ti zato odgovorila kako stoje stvari-mogao si da ga raskineš tada kada su te obavestili da pomeraju na 28.jun. Znači, bez da ti naknade štetu, ali si mogao da ne pristaneš na nove termine i bili bi u obavezi da ti vrate novac (povraćaj novca nije naknada štete od koje se ograđuju), što bi se, sigurna sam, oteglo do krajnjeg roka, tako da kapiram zašto si pristao.

Broj dana u Egiptu ti je identičan (punih 11 dana) kao u prvoj varijanti i imaćeš sobu do polaska let (što oni zovu noćenje) pa ako ti zbog obaveza ne smeta povratak 10. umesto 8. jula, potpuno svejedno ti je kada stižeš prvi dan, jer ćeš ih imati 11. Zato uživaj u Egiptu i apstrahuj :D sa kim si doputovao. Nadam se da ćeš se lepo provesti! 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka