Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

To je super jer stizete ranije, ali celu noc nema spavanja.

Nikada ne mogu da spavam u avionu, ma koliko sam umorna

Ne znam da li je ranije bio let u 04,00h za Hurgadu?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo smo dobili obaveštenje od Argusa. 

Postovani,obavestavamo Vas o vremenu leta za HURGADU 18.06.Sastanak putnika je na aerodromu kod saltera 703 u 01:00h ujutro (noc 17/18.06.).Planirano poletanje je u 04:00h, broj leta UJ 3806.Ljubazno Vas molimo da dodjete tacno u zakazano vreme. Srecan put zeli Vam ARGUS TOURS

I meni su to javili iz W.O. samo su mi rekli u 2 na aerodromu a let je u 4h. Ali nisu znali kad je povratak. U pitanju je verovatno Masria. Da li neko zna kad je povratak?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da pise na Argusovoj sajtu u programu putovanja,

Oni prodaju aranzmane sa letovima ove avio kompanije

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad gledam na netu kasnjenja Air Masria.  iz Hurgade za Beg su kasnili skoro 4 sata. Planiraji polazak 11:30 a dosli u 6:30 u Beg. uzas. On mi ibicno iz Beg ne kasne puno ali iz Hurgade je sve lutrija:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad gledam na netu kasnjenja Air Masria.  iz Hurgade za Beg su kasnili skoro 4 sata. Planiraji polazak 11:30 a dosli u 6:30 u Beg. uzas. On mi ibicno iz Beg ne kasne puno ali iz Hurgade je sve lutrija:)

Gde si gledao to? Koji sajt?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim na sajtu da Air Serbia ima polazak sutra u 4:55. Znači ne lete samo popodne :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je let u 18h, 16.juna,Air Serbia. Javili mi,bilo bi bolje da je taj jutarnji:neznam:

Izmenjeno (tamaris)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da bi bilo bolje, ali tako je i pisalo na sajtu agencije kad su prodavali aranzmane. Ono sto je bitno to je da se ispostuju aranzmani bas onakvi kakvi su i kupljeni. Jer ja sam platila onaj sa jutarnjim letom Eir Cairo i ovde neki postovi unose nemir u smislu da je prevoznik i vreme leta lutrija sto je nedopustivo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zašto se čarter letovi ne vide na sajtu aerodroma? Konkretno Air Serbia 18hsutra?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zašto se čarter letovi ne vide na sajtu aerodroma? Konkretno Air Serbia 18hsutra?

vidi se sve lepo, tri leta sutra ima...

hur.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, ja sam gledala sve odlaske sutra i nema tog u 18h.

Nisam kucala Bg-Hurgada. :rolleyes::D

SAD mi je lakše:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde si gledao to? Koji sajt?

Bilo je i na google a i na flight scanner-u

4C6D7EE5-A5AB-4FA8-8FBA-A9D4BF088080.jpeg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jer ja sam platila onaj sa jutarnjim letom Eir Cairo i ovde neki postovi unose nemir u smislu da je prevoznik i vreme leta lutrija sto je nedopustivo.

Meni je" nedopustivo" da Vi aragantno odbijate da shvatite da nemaju svi u ugovorima napisano koji je prevoznik i da neće znati do 2 dana pred put,  dok kad su kupovali aranžmane pre nekoliko meseci pričana im je potpuno druga priča. Polazak i vreme leta jeste lutrija i za Vašeg avio prevoznika. Nikad ne znate da li će vremenske prilike da pomere red letenja i koji sve faktori mogu da utiču.

Izmenjeno (DG)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa dobro, zar nisu bile dovoljne privatne poruke.....Poznato je da Air Cairo kasni, tako je bilo proslo leto.To ne znaci da ce i ovo. ALI, ako sam platila aranzman koji ukljucuje let sa Air Cairo u 6 i 30 to znaci da OCEKUJEM da dobijem sta sam potpisala u ugovoru sa agencijom. A ne da me bez moje saglasnosti bace na let u 18 casova sa Air Srbija koji ste Vi platili. Sta vise tu jasno nije? 

Isto tako ko je kupio aranzman sa Air Srbija a u trenutku kupovine aranzmana je striktno bilo napisano na sajtu ko je prevoznik, ne znam zasto umislja da moze da se desi da sedne na moje placeno mesto? I necu vise da polemisem. Svi znaju a narocito ljudi koji vise puta pohode Egipat sta su i kod koga platili.

I kad vec ne znate sta ste platili a zasto onda kukate sto stizete u hotel nakon ponoci ? Ja znam sta jesam i osim ako avion ne kasni u ponoc necu uci u hotel sigurno.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pojedosetekompleksi Uglavnom se sve što je naznačeno na ugovoru ispoštuje, ali na destinaciji za Hurgadu se vrlo često dešavaju i raznorazne promene. Mi smo prošle godine, regularno otišli u ono vreme kad smo uplatili, ali pretprošle godine smo uplatili za jutarnjii let i dobili vaučere sa datumom i vremenom polaska oko 5.30, da bi nas nekoliko dana pre puta zvali (poslali meil) sa promenom reda letenja. Pošli smo u 18h umesto ujutru, a vraćali smo se u 7 ujutru umesto u 2 ujutru, i zbog te noći od 5 sati smo morali i da doplatimo. Bilo je nekoliko dana pred put, mi bili na Rodosu u to vreme, pa nije baš bilo vremena ni za raspravu sa agencijom. Mislim da su ljudi zbog ovakvih pomeranja nesigurni u red letenja, pa zbog toga i česte poruke oko polaska.. 

Izmenjeno (mismas)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26715
    Ukupno tema
    896587
    Ukupno poruka