Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Ja to razumem ali postoji jasna razlika u aranzmanu kod agencije WO u zavisnosti od prevoznika. Air Cairo 12 dana 10 noci, Air Srbija 11 dana 10 noci. I to sam sa clanicom sve vec pisala putem pp. Meni je nejasno da neko ne zna sta je uplatio pa makar i ne pisao prevoznik u ugovoru na priznanici jasno pise koja je vrsta aranzmana u pitanju. Neka kasni avion, desava se ali ovde je razlika u vrsti aranzmana u zavisnosti od prevoznika. Ako je sve regularno bez kasnjenja ikakvih konkretno ja dobijam vise za isti novac jer putujem sa Air Cairo. Na kraju krajeva to sam uplatila u vreme sajma kad ove druge kombinacije nije ni bilo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za 10meseci,5 puta isla..znaci 10 letova Air cairom.Kasnjenja minimalna ili ih nije bilo.Air Cairo rules!

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je prošle godine kasnio u povratku Air Cairo 2h...i dešavalo se da kasni i u toku letovanja, čula od putnika koji su dolazili 14.06-24.6

Ja sam znala šta sam uplatila, da letim sa Air Serbia, nisam dramila... Prevarila sam se u startu za vreme sajma, Filip travel je imao nižu cenu, i zato sad plaćam kaznu, gubim jedan dan... 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sajtu WO, od kada sam počela da gledam Hurgadu početkom marta, pa  ni do 4 aprila, kada sam rezervisala, ni jednom rečju nije bio pomenut prevoznik. I baš zato što su u pp razrešene ev nesuglasice, nema potrebe ponovovo insinuirati da je neko malouman pa nema pojma šta uplaćuje. Ja i dalje tvrdim da sam obmanuta. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovog puta nisam nikog castila epitetom takvim. Svaki piut kad sam usla na sajt WO i za vreme sajma i posle sajma ja sam videla da je pisalo ime prevoznika. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila 11.3. i jasno je pisalo da je prevoznik Air Serbia.Imam i sacuvanu sliku.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo me u hurgadi stigli smo air serbiom kao sto sam rekla prebacili nam jutarnji let za vecernji u povratku isto tako da taj dan ne gubimo....

Sti se tice WO agencije evo jedan mladi bracni par u mom hotelu 11.06 putovali sa njima umesto let u 18h oni su leteli u 00h tako su meni rekli, sa malom bebom od 5 meseci i detetom od 3 god.  E to je stvarnooooo van pameti, zamislite ds cekate na aerodromu 6 sati!!!! I to sa malom decom....tacno da nekoga ubijes! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu da zamislim. A na aerodromu si od 16h, znači 8 sati ludovanja. To naravno nema veze sa agencijom, već sa prevoznikom. U zoru ulaziš u hotel. I niko ti neće nadoknaditi izgubljenu noć i još bar jedan dan ti treba da se oporaviš. 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još jedan bezobrazluk WO. Pomerili su mi putovanje sa 27.06,-28.06, A zvali su me pre mesec dana, i pitali da li želim da pomerim, ja sam odbio. Rekli su, nema problema vi onda putujete 27.06. sigurno. Da bi mi sada rekli, to vam je to, nemate neku drugu opciju. Izuzetno jadno sa njihove strane.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel se ta kasnjenja desavaju samo egipatskim avionima ili i Er Srbiji

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još jedan bezobrazluk WO. Pomerili su mi putovanje sa 27.06,-28.06, A zvali su me pre mesec dana, i pitali da li želim da pomerim, ja sam odbio. Rekli su, nema problema vi onda putujete 27.06. sigurno. Da bi mi sada rekli, to vam je to, nemate neku drugu opciju. Izuzetno jadno sa njihove strane.

Reci da ces ih prijaviti Yuti i tuziti! 

Napisi prigovor predaj u agenciju, gde navodis da ne zelis da ti menjaju termin u vise primeraka. Trazi da ti zavedu sa datumom i brojem.

Vidi kako ide sa osiguranjem o otkazu putovanja

Pa ako treba cerajte se...

Na forumu postoje strucna lica koja bi mogla da te posavetuju.

Mislim da ce se oglasiti

Izmenjeno (seagull)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napisi prigovor predaj u agenciju, gde navodis da ne zelis da ti menjaju termin u vise primeraka. Trazi da ti zavedu sa datumom i brojem.

Mislim da ce se oglasiti

Zvao Yutu, prebacili me na turitičku inspekciju zato sto WO nije člianica Yute. U inspekciji su mi rekli da oni imaju pravo da to urade po ugovoru, i da jedino sto mogu da uradim je da tražim novi ugovor, karte i potvrdu iz hotela da je rezervisan smeštaj. Ili da ne prihvatim i da mi vrate novac što mi baš i nije neka opcija.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da ce se oglasiti

WO nije clan yute, davno su izbaceni iz YUTE...

eto taman smo pisali post u isto vreme, bas napisah to a yutu...

Izmenjeno (kizakiza)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve i da dobije tuzbu i nadoknadu stete nije o tome rec. Covek je uredno platio, rezervisao i zeljno iscekivao da ode na odmor. Sta ako taj iduci dan treba na posao da se javi ili mozda imao neke licne obaveze a oni mu pomerili i bukvalno mu sve poremetili, ko ce tu nervozu da plati. Stvarno debilno, nonsalantno kao ej ne ides sutra nego prekosutra na odmor. To je isto kao da dozvole da se uplati smestaj pa dan pred put odemo i kazemo e vratite nam pare idemo sa nekom drugom agencijom na drugo mesto

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26716
    Ukupno tema
    896611
    Ukupno poruka