Eldar Dubravic

Letovi iz Beograda za Hurgadu

323 poruke u ovoj temi

Jutros avion kasni. Polecemo ako sve byde ok u 9:10 umesto u 6:30...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au, skoro 3 sata kasni.

Ja sam zahvaljujući svima vama naučila trikove, pa pošto ni minut nisam spavala noćas , sišla u 7 i zauzela ležaljku. Bila sam fiina, samo jednu, deca će na moju, ako me se sete, uopšte ovde. Dobila sam sobu u bloku koji sam i tražila mailom pre par dana. Pozicija, naspram glavnog bazena , sa barom na sred istog, u samom centru kompleksa. 

 

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo sad kazu da ce u 9 ilo 9:10 da poletimo...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za kraj da resimo nesporazum sto se tice WO: jedna grupa ima uplaceno 11 dana sa 10 nocenja ( vecerji let AS) i oni su najgore prosli,druga grupa 11 sa 10 nocenja ( jutarnji sa AC) i treca grupa 11 noci po ceni 10 (AS) najbolja opcija.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Srećan let. Nas je prošle godine kačilo kašnjenje u odlasku i povratku po 3-4 h, ali se te neprijatnosti brzo zaborave. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Evo sad kazu da ce u 9 ilo 9:10 da poletimo...

Noćas je kasnio let iz Hurgade, na FlightRadar piše da je sleteo tek u 6.22 jutros u BG, kad ste na kraju poleteli? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo na ovom linku mozete videti kad je bilo planirano vreme da avion poleti i koje je realno vreme poletanja :D

https://beg.aero/cir/letovi#departures

mada svakako nam ostaje da čekamo i nadamo se malom ili nimalom kašnjenju kada mi dođemo na red da putujemo :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Noćas je kasnio let iz Hurgade, na FlightRadar piše da je sleteo tek u 6.22 jutros u BG, kad ste na kraju poleteli? 

Ako je air cairo..onda je ok.jer rekoh vec..nama na kartama pisalo u 3h ujutru,ne ono u 2.I to je to.sleteli u pola7..ovi sto idu poleteli u pola 8.

pratite odavde aerodtom Hrg.pa vidite dal na vrrme posao

Ja tako ne spavam uopste tu noc i samo pratim kad posao iz Hrg.i onda dodjem u red onaj i kazem ljudima da cemo kasniti:hahaha:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko videh poleteo tek u 9:25:dosada:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za kraj da resimo nesporazum sto se tice WO: jedna grupa ima uplaceno 11 dana sa 10 nocenja ( vecerji let AS) i oni su najgore prosli,druga grupa 11 sa 10 nocenja ( jutarnji sa AC) i treca grupa 11 noci po ceni 10 (AS) najbolja opcija.

Bravo Vefi,

Ja sam predvideo da ima i AS 11/10, sa AlMasria je ista situacija kao air cairo.

Mi smo uboli ovaj 12/11 fazon, prvo sam bio besan, al sam posle skapirao da je bolje.

Lep provod svima na moru

 

 Откуд  то да путници АС имају ноћ више? Гдје то пише? Сви ( у твом случају) би требало да имају исти број ноћи у хотелу.. и њих тамо у хотелу баш брига да ли си ти  ушао у 14 часова или 23, хотел напушташ (у случају из табеле) 22.7. у касним вечерњим сатима,   без обзира да ли си први дан провео на аеродрому или на плажи....Њима је то прва ноћ и то је то. Оно што се броји и плаћа су ноћења. Путници АС губе дан! Ти у табели посматраш за Каиро 10 ноћи, а за АС 11  ноћи?!?! Какво је то поређење?

MajaBL,

 

Piše u našem ugovoru. Ima više varijanti letova, i iz razloga što je let večernji mi smo dobili opciju 12/11.

Mi ostajemo u našem slučaju i 23, polećemo za beograd oko 22 h, Oni koji idu AS 12/10 su nadrljali pošto imaju stvarno dan manje.

 Problem je što ni same agencije, ne samo WA, nisu imali ideju o vremnu poletanja osim za Air Cairo. AS, AM su dodatno ubacili letove i dugo se čekalo na dozvolu za letove.

 

Uostalom svi idemo da se provedemo, i nadam se da će tako i biti.

 

Veliki pozdrav

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka