Ristan

C U B A

421 poruka u ovoj temi

Hvala na brzom odgovoru...

Da li taj Viazul bus vozi po istoj ceni i od varadera do havane ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, cena je ista nezavisno od toga u kom pravcu se ide, samo što ume da bude gužva na njima, pa vam je moj savet da rezervišete mesta dan, dva ranije. Inače ovaj bus vozi i za sve veće gradove na Kubi. http://www.viazul.com/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Planiram put na Kubu krajem marta ove godine. Planirao sam da budem tamo nekih desetak dana. Tri dana u centru Havane i sedam blizu neke plaze u Havani (ne bih da se cimam do Varadera). Da li moze neko da mi preporuci neki proveren smestaj. Naravno i svi ostali saveti su dobrodosli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Havana loft u havani, sve preporuke, najbolji odnos cena kvalitet !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, kupila sam nedavno jeftinu kartu do Kube, istina iz Venecije se putuje, ali bila je 400e, pa rekoh, iscimacu se...

Elem, putujem tek za Novu godinu, ali vidim da je tema prilicno mrtva i da je retko posecena, pa rekoh da pocnem da sakupljam informacije na vreme....

Ono sto me prvenstveno zanima to je smestaj u Varaderu npr., ili nekom slicnom letovalistu... Zanimaju me cene smestaja, preporuka za neki resort, i sajt preko koga mogu da obavim rezervaciju za isti i koja kartica mi treba za to? Idemo u sopstvenoj reziji, muz i ja..

Sto se Havane tice, tu mi je nesto jasnija situacija, vec sam procitala par preporuka, ali nije s goreg da se javi neko i sa nekim novim i svezim informacijama. u vezi sa smestajejm...

Takodje, neko je rekao  da se ne placa vise izlazna taksa sa Kube...? Jel moze neko da mi potvrdi ovo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja merkam te karte za Havanu duze vec doduse iz Beca i Ljubljane ali to su te cijene oko 425 eura u periodu prva polovina januara 2018.

Prednost bi dao Ljubljani jel se leti KLM-om i manje si u vazduhu ali iz Beca je bolje jer su putarine nize i parking jeftiniji pa cemo vidjeti sta ce prelomiti.

Nadam se da ce tema tako da kazem ozivjeti na opstu radost.

Licno me ne zanima Varadero niti planiram tamo da idem ali sve ostalo u vezi Kube i boravka tamo piste vi koji ste bili da nam uljepsate put :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Više se na plaća izlazna taksa po napuštanju zemlje.

Za hotele u Varaderu proverite preko stranih turoperatora Neckeramn, Fti, Tui . . .  Cene su skuplje od 25 decembra zbog božića i nove godine, Takođe sve zavisi šta očekujete od hotela npr. koliko zvezdica, udaljenost od centra, da li više volite mirnije hotele ili sa diskotekama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledamo Kubu krajem februara, kakvo je vreme?

Nasao sam karte za oko 600e preko Moskve, Trenutno nema jeftinije.

Da li neko ima predlog smestaja u kome je bio?:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Gledamo Kubu krajem februara, kakvo je vreme?

Nasao sam karte za oko 600e preko Moskve, Trenutno nema jeftinije.

Da li neko ima predlog smestaja u kome je bio?:D

U kom mestu smeštaj i koja vrsta, privatno i li hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislio sam u Havani privatni a varadero neki hotel. bar mi se tako cini da je bolja varijanata,

Kako funkcionisu njihove case? da li dobijes zasebnu sobu sa kupatilom ili ste svi u istom stanu? predpostavljam da imaju obe varijante :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Casa particular (privatni smeštaj) u Havani se kreće od 25 cuca pa naviše, za ovu najnižu cenu dobijate uglavnom zasebnu sobu sa klimom i zasebnim kupatilom.

Može da se iznajmi i cela kuća, ali je to naravno i skuplje. Ja sam nedavno odseo u casi na Obispu za 30 pezosa po noći za sobu(ne po osobi) i soba je imala sve(klimu, tv, sef).

U dvorištu ima još nekoliko soba, vlasnica živi u jednoj od njih, ali su potpuno fizički odvojene.

U Varaderu nema mnogo razlika između hotela sa 3 ili 4 zvezdice, približno im je isti kvalitet, i možda je najbolje uzeti neki koji nije daleko od šetališne zone jer su u istočnom delu samo hoteli i sem njih nema gotovo ništa da se vidi. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.casaobispo307.com/#/ Nije jeftino (oko 50 CUC po sobi) ali je dobro. Extra lokacija. Dobre sobe (kupatilo, klima , sef).  Mozes da rezervises i platis odavde karticom putem neta. Sve funkcionise.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari, hvala na pomoci:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905146
    Ukupno poruka