Guest Dragica

NEOS MARMARAS

3280 poruka u ovoj temi

Preko Sole Azur smo, prizemlje, 4-krevetni. Kreveti su super, novi duseci, imas jedan bracni i jedan na sprat krevet. Kupatilo standardno Grcko, usko ali ima tus kadu.

Internet je free, brzina 10/1 tj.vise nego dovoljno.

Mada mene je smestaj malo razocarao, ja volim sprat i terasu, do sad nismo nikad bili prizemlje i to jos onako sa puta ulazis i spustas se jedno 10 stepenika kao u podrum. Jedino dobro je sto tu tesko da ti treba klima jer je super rashladjeno, mada ima i klima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok, hvala na informacijama... Bože zdravlje preko Sole-a bi trebalo da dođem sa suprugom tamo ali u dvokrevetnoj sobi na spratu, tako da ako imaš uvid u te sobe napiši reč dve, ako ne... možda se i sretnemo vašeg poslednjeg a našeg prvog dana... :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Agnanti? :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na gradskoj plazi u Neosu su se tek u subotu pojavili crnci, doduse samo 2 koji prodaju naocari, i tip sa krofnama. Dan pre toga smo komentarisali kako cudno da ih nema, prosle godine su 10 juna uveliko setali Stavrosom i Vrasnom gomila njih. Moguce da su Grci bas rigorozno poceli da sprovode zakon da ko nema radnu vizu bice deportovan... Ne znam kako je na drugim mestima u Grckoj ali ovde je ovako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mnogo su dosadni i nametljivi, prodaju gluposti, npr parfem "1 million", koji izvetri u trenutku prskanja, u vazduhu, dok jos ne dodje do koze :) nadam se da ih ove godine nece biti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Simo, imate li gde da susite peskire, ne vidim na slikama da negde ima zica za ves?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi u prizemlju imamo zicu za ves, veliku, dok ovi na spratovima imaju zicu ubetoniranu u ogradu terase tako da kad stave ves on kapa nama ispred vrata (posto gospodje iznad nas ne znaju da ga prvo ocede) a plocice kad se pomokre su jako klizave pa se uvek bojimo za klinca, jednom je do sada ljosnuo na guzu...

Peskire inace dobijate 4. i 7. dana po jedan veliki i mali po krevetu. Tako da ne morate da se natovarite sa njima kad krenete na more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala lepo Simo, samo me jos zanima da li ste vi u dvorisnom delu kuce ili do ulice? Mi smo zakazali dvokrevetnu u septembru pa pretpostavljam da nismo do ulice. Ne mogu prema onim slikama sa sajta da zakljucim koja je nasa soba, a juce su izbacili neke nove slike, cini mi se do ulice. Necu vise da vam smetam, iskoristite lepo ovo jos malo vremena dok ste tamo, pretpostavljam jos par dana. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suteren je dvorisni deo. Mada posto je to na pocetku uspona prizemlje koje gleda na ulicu je bukvalno samo resetkama na terasi odvojeno od trotoara, malo nabijeno, dok prizemlje koje gleda pozadi je zapravo visoko kao da je prvi sprat, oni su iznad nas. Kuca je prakticno jednim delom na uzvisenju a drugim je znatno nize.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok, hvala na informacijama... Bože zdravlje preko Sole-a bi trebalo da dođem sa suprugom tamo ali u dvokrevetnoj sobi na spratu, tako da ako imaš uvid u te sobe napiši reč dve, ako ne... možda se i sretnemo vašeg poslednjeg a našeg prvog dana... :-)

Nadam se da ste se smestili. Juce je vreme bilo neverovatno pre nasag polaska kuci. Ujutru kad smo krenuli na pijacu bilo je suncano i temperatura oko 26-27 stepeni, po povratku sa pijace sastavilo nas nevreme, povremeno sa ledom, trajalo oko pola sata i temperatura je u roku od 15 minuta pala na 16 stepeni. Pola sata posle toga pojavilo se sunce i temperatura opet oko 25-26, kupali smo se... medjutim, tu nije kraj promenljivom vremenu, opet sat vremena nakon sunca nevreme, kisa, grmljavina, crni oblaci i temperatura ponovo pada, turisti su bili u jaknama. Neverovatno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Miramare u studiju 106 ili 107? Zanima me da li te sobe imaju terase koje gledaju na ono glavno dvorište sa palmama? Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine planiramo da idemo u Neos Marmaras, ali se troumim :) U opticaju su aparthtl. Clio, Miramare i Lakis plus... Dobro bi dosao bilo kakav komentar, koliko od centra, plaze i ostalo... Ko god zna nesto o njima ili je bio u nekoj, pomoci ce nam savetom :) Hvala unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi kad smo bili prvi put u NM, neki ljudi su bili smesteni u vili Lakis. Ne znam da li je to ista vila kao ova sto je ti spominjes. Nalazila se u centru,sa PRELEPIM pogledom na pristaniste i more i ostrvo. Losa strana je to sto moras da predjes 2 brda da bi dosla do gradske plaze i onda jos malo da pesacis da dodjes do lepseg dela plaze. Po suncu,ako jos i decu vuglis....katastrofa!Jedino ako idete kolima. A ako cete se kupati na gradskoja plazi (koja je po meni lepsa),mislim da su ti bolje vile koje se nalaze u blizini fudbalskog terena i taj zadnji red vila do gradske plaze,ili da birate vile koje su na samoj Paradiso plazi.

Nadam se da sam malo pomogla :vestica:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine planiramo da idemo u Neos Marmaras, ali se troumim :) U opticaju su aparthtl. Clio, Miramare i Lakis plus... Dobro bi dosao bilo kakav komentar, koliko od centra, plaze i ostalo... Ko god zna nesto o njima ili je bio u nekoj, pomoci ce nam savetom :) Hvala unapred...

idite u miramare ako hocete da se penjete do grada jednom ogromnom uzbrdicom. jako je udaljena od centra. vise preporucujem smestaj u centru, a miramare nikako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine planiramo da idemo u Neos Marmaras, ali se troumim :) U opticaju su aparthtl. Clio, Miramare i Lakis plus... Dobro bi dosao bilo kakav komentar, koliko od centra, plaze i ostalo... Ko god zna nesto o njima ili je bio u nekoj, pomoci ce nam savetom :) Hvala unapred...

Ja bih hteo da te odgovorim od Clio, ali plasim se nakon preporuka da ne ides u ostale 2 da neces vise imati izbora i odustati. ☺ Doduse ja znam za vilu Clio ne znam da li je to isto i ako nije da li su jedno pored drugog. Clio ti je relativno blizu gradske plaze, mislim oko 400 m ali imas jako veliku uzbrdicu od plaze ka vili. Sa nama u busu su bile 3 zene i nisu se zalile, kazu posle 2 dana naviknes na uzbrdicu. Cinjenica da od ove 3 Clio je verovatno najblize gradskoj plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka