Aktuelne poruke na forumu

Aktuelne poruke se automatski ažuriraju   

1. Prethodnih sat vremena
  2. Kolima u Grčku

Evo ga sad još jedan,., revolucionarni matematičar.  Nemam ti ja para za to, žena sve potrošila.  Zato na more idem Er Džihadom.  @ Zvezdo, šta ti misliš jel izbosne il ercegov'ne i imal tu razlike?
  3. Kolima u Grčku

@gogo23 Čitajući tvoje komentare, zvučiš mi kao netko ko vozi BMW 2005 god. i misli da je King of the road 
  4. Danas
  5. Grcka salata i frape u Srbiji

Ma šta nedovršeno, pa zar nije čar života nešto i sam pronaći, makar ti gugl bio pomagač  Gomila kafića troši ovo mleko, kada mi zatreba ja ga nabavljam iz onih gde sam redovan, čak mi ga ni ne naplaćuju  @vrtlarka,  Ne znam kakvu toplu vodu izmišljaš i kakvu to specijal kafu tražiš za frape, svi Grci koriste neku vrstu instant "nes" kafe,
  6. PLATAMON

https://www.google.com/maps/place/39%C2%B059'30.7%22N+22%C2%B037'31.5%22E/@39.9918611,22.623228,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d39.991873!4d22.625407
  7. PLATAMON

Pozdrav ljudi. Iscitah ja skoro sve o Platamonu, i iako sam imao jako lose misljenje o olimpijskoj regiji, mislim da ce se ono, barem u pogledu Platamona, promeniti. Idemo 24.07. u Platamon preko agencije Alta Marea,, pa me interesuje da li je neko od Vas bio u vili Marilena i kakvi su mu utisci. Ovde nisam nigde pronasao nikakve informacije o toj vili. https://www.altamarea.rs/letovanje/grcka/olimpska-regija-apartmani/platamon-apartmani/vila-marilena-platamon.html Unapred zahvalan.  P.S. Posto klinci vole pesak, koju mi plazu mozete preporuciti a da ne mora mogo da se pesaci (ne idemo kolima), i kolika je udaljenost pesaka od nase vile do plaza na Nei Poriju?
  8. Juče
  9. Pelion

U Grčkoj nedeljom generalno prodavnice ne rade, ne računaj na snabdevanje toga dana.
  10. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

Miloš te sprda a kad njega bude spržilo avgustovsko sunce na beograckom asfaltu...  ko se zadnji xexe Otkako nam je plavuša operisana i prestala da se oglašava ja sam izgubio svaki red i poimanje o broju preostalih dana.   
  11. Kolima u Grčku

Objasnio sam ja odavno da je to isto, samo il nisi čito il je metla radila. Evo sad se pored matematičara i fizičari javljaju,danas ludilo u gradu.  @ prosečne brzine Jugo i punto manijaci, mejd in hiljadudevetstoineke su na 130 km/h 100x opasniji od gomile novih automobila na 200.  A drugu traku u tunelu u Grdelici neće da puste još najmanje 10 dana, Zašto? Zato. Ko vozi po Ivanu Gavriloviću, oprez, prilagoditi voznju uslovima puta i smanjiti brzinu (15-20%, bez decimala). jbg, mora se, ako je gužva ne može u levu traku. 
  12. Kolima u Grčku

E moj Herceg-Munac, niti je zapeta srpska reč, niti je zarez hrvatska... A što se tiče upotrebe zateza/zapete, ima vremena, nije to teško, naučićeš. Nemoj se zbog tog' jediti, napisaćeš i ti jednom nešto korisno.
  13. Parga-smeštaj

Manja soba je u visokom prizemlju.
  14. Hurgada aktuelnosti

Hvala vam puno na odgovorima! Za tu doplatu nisam znala, pitaću ih. Mada ja gledam Citadelu i ne znam ni da li će mi trebati soba taj poslednji dan s obzirom da sam čula da ne skidaju narukvice. Mislim da sam razgovarala sa vlasnikom, vidi se da mu je srpski nematernji, izuzetno je simpatičan 
  15. Kolima u Grčku

Ne može niko da vozi konstantno 131km/h, jer moraš da se zaustaviš na svakoj naplatnoj, čak i ako imaš tag moraš da usporiš na nekih 40km/h, plus što ćeš usput sigurno morati da usporiš bar nekoliko puta zbog drugih vozača, a ako nemaš tempomat teško ćeš na uzbrdicama i nizbrdicama održavati tih 131. I još moraš imati u vidu da svaki normalno podešen pokazivač brzine u kolima, sa dimenzijama pneumatika koje je propisao proizvođač, pokazuje oko 3-4km/h više od realne brzine, tako da ćeš vrlo teško nacinculirati da ideš tačno 131. A ni ako ideš baš 131 veći deo puta, prosek ti neće biti 131. Razlika na razdaljini od BG do NI je 72 sekunde između 130 i 131km/h, odnosno sa tih 1km/h više stići ćeš minut i 12 sekundi ranije. Da bi ubrzao od 0 do 100 treba ti desetak sekundi, treba ti i neko vreme da usporiš i dođeš do kućice, znači ti u stvari moraš da nadoknadiš najmanje minut i po razlike da bi imao prosek preko 130, odnosno veći deo puta moraš da ideš najmanje 133 da bi ti prosek bio preko 130. Znači sistem je prilično pravičan za one koji se drže propisanih ograničenja, jer ne možeš tek tako slučajno da prekoračiš tu dozvoljenu srednju, nema šanse da ljudsko biće može sat vremena držati stopalo u potpuno istom položaju niti se put konstantno proteže kroz ravnicu ni vetar ne duva svugde isto, a ako koristiš tempomat, tu moraš svesno da podesiš veću brzinu i onda si jednako kriv kao i onaj ko je vozio još brže.
  16. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

Kinesku 
  17. Pocinje odbrojavanje do polaska u Grcku

00noć.
  18. Hurgada aktuelnosti

Mi smo prošle godine išli sa njima, sve preporuke i za agenciju i za vodiče i za uslugu.
  19. Sunrise Meraki Beach Resort

Google maps kaže do Sakale, hotela Seagull oko 7km. Do Memše malo više
  20. Hurgada aktuelnosti

prošle godine sam s njima išla u Egipat. Procedura rezervisanja OK, za razliku od Wayouta koji je i prošle godine sićario i tražio u nekom momentu neke doplate ovi nisu tražili ništa. Jedino je bezveze ispalo što smo u okviru aranžmana imali gratis seascope, no oni su nas ispalili, nisu došli po nas ujutru nego naknadno javili da dolaze popodne te izgubismo jutro čekajući, a popodne ne odosmo pošto smo morali da se pakujemo. Kod njih postoji gospodska doplata sobe, 80 eur za ceo dan, te se mi odjavismo bukvalno 5 min pre nego što su došli po nas.
  21. Hurgada aktuelnosti

Pitanje za iskusne putnike. Kakva je agencija Faros tours, gledam aranžman kod njih za Hurgadu, izuzetno su prijatni i predusretljivi preko telefona. Na internetu nadjoh i Faros travel pa me to zbuni...da li su to dve agencije...Ako imate neka iskustva podelite. Unapred hvala
  22. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  23. Kolima u Grčku

preciziraj, bosansko hercegovacki matematicari, nemoj nas da zaboravljas 
  24. Potos - izbor smeštaja

Plaža je tu odmah užas bila. 
  25. Jezero Como

Ima li neki povoljan bus do jezera Como? Koliko je avion ako neko zna? Sve informacije bi nam dobro došle. 
  26. Koje mesto na Zakintosu odabrati

@Milos70 Proguglajte Alikanas. Mjesto ima savrsenu, kako Vi kazete, brasnjavu plazu. Alikes je odmah do njega. I u jednom i u drugom mjestu ima dzidza-bidza na pretek.  Da moram izabrati jedno mjesto da provedem odmor, to bi bilo to.  A posto imate auto, nista Vam drugo nece biti daleko.
  27. Ova poruka ne može biti prikazana jer je u temi za koju je potrebno imati najmanje 50 poruka kako bi joj se pristupilo.
  28. Kolima u Grčku

Немој одмах да се љутиш, ово са запетом (зарез - хрватски) ти је била још једна корисна порука на посљедњих 10 страна. Кориснија чак и од путарине и јагњетине. Ствар општег образовања. Дијалекат је једно, неписменост је друго, али се да исправити, не секирај се.
  29. Učitaj još poruka
  • Naši članovi

• Ukupno članova
      106871
    • Najviše članova online
      1108

billhoxts
    Novi članovi
    billhoxts
    Član sajta od: