hejzel

Steigen Aqua Magic

150 poruka u ovoj temi

Upoznala sam majku i ćerku koji su letovale u Movenpicku i nisu bile nešto impresionirane. Ja ništa ne tvrdim, samo prenosim. Meni nije bitno da mi soba ima 50 m2, moja superior imala je 34 m2 i bilo mi je sasvim dovoljno. U njoj samo prespavam. A i razlika u ceni nije baš za bacanje. More je bilo hladno, a moj hotel imao je mnogo bazena i dovoljno prostora za sve. Jeste grehota pored mora, ali mi smo kombinovale jer je kupanje u moru bilo neprijatno skoro sve vreme, osim možda jednog dana.

ne znam zašto Air Egipat u povratku, ali bilo je ok.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,ni meni nije bitna soba,napisala sam sta mi je bitno,ali kazem to sve doprinosi ceni... More vec sad kazu da je toplo,tako da cu ja u kupkici da se kupam umesto u moru do jula :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je žao što nisam uživala u onom što je bilo najvažnije, a to je more.

Ja ću se u julu brčkati na Kleopatrinoj plaži u Alanji.

A onda u Herceg Novom.

Ja sam dete Jadranskog mora, imala sam nekad kuću i provodila leta u Dalmaciji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja mama je kao mladja isla 2 puta godisnje u Hrvatsku na more i kaze da nigde nema tog mirisa mora kao na Jadranu,ali i ona se zaljubila u Egipat i govorila je da ne bi menjala Egipat ni za sta,valjda su to i geni pa i ja kao luda samo Egipat :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što bi rekao Aljoša Vučković, više se primam na stene, borove, miris smole i na cvrčke, nego palme i pesak. Možda sam izabrala pogrešno vreme za Egipat. A mene taj vid turizma nešto ne privlači, guši me.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad je Egipat u pitanju ljudima ili se svidi ili ne,nema sredine. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kvadratura sobe je vazna kad su makar 3 osobe u pitanju,to sam videla prosle godine,pa je palm bio divan po tom pitanju..vec ne znam na sta bi licilo u maloj sobi 3 kreveta,preskakanje preko garderobe,duseka,misica,guma i ostalih cudesa za decu.moram da priznam da mi je komoditet znacio,ali slazem se da nije to najvaznije.

steta sto nije bilo kupanja u moru,ja volim more radi mora..

moja mama,zena u godinama,samo zna za hrvatsku,crnu goru i grcku,prosle godine-nije joj se dopalo u pocetku,i ona je pobornik suma,stena itd.al je za more,cistocu "skinula kapu"..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpuno se slazem sa vama. Egipat ili volite ili ne. Egipat ima lepo toplo more od kraja maja pa do decembra, sigurno vreme-nema da ti kisa pokvari letovanje i dobri hoteli za malo para u odnosu na ostale destinacije u krugu od tri sata leta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nina_mom

Upravo tako

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ide neko u ovaj hotel pocetkom jula? vecita dilema uplatiti ili ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila u aprilu. Hotel je spektakularan, profesionalnost i ljubaznost na visini, ali plaža plitka, pa ti sad vidi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ide neko u ovaj hotel pocetkom jula? vecita dilema uplatiti ili ne?

​Ja idem 14.juna imacete sveze informacije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uplatio sam hotel za 02.07..pa sta mi bog da.. ima li nekog da ide sa foruma u ovom terminu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bi da uplatim ovaj hotel,al su me malo zabrinuli sa izjavama ,,stari deo zgrade i losije sobe,,.

ipak se vraćam Egiptu.....

uplatila bi za 15.06 preko 1A Travela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam putovala preko SAB-a. Sve pohvale.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka