hejzel

Steigen Aqua Magic

142 poruke u ovoj temi

To je za 8 dana, a 6 noći, tako da će ići doplata za all. incl. poslednjeg dana jer je let u 0.2 h mislim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U ovom hotelu sam boravila sa porodicom od 29.6 do 10.7 prošle godine. Volela bih da ovde podelim utiske koji nisu baš najbolji. To nam je bio peti put u Egiptu, a ovaj hotel je dosta loš u odnosu na prethodne. Jedan veliki plus kod ovog hotela je hrana. Zaista je bila raznovrsna i veoma ukusna. Takođe, ako imate malu decu, ovaj hotel će im biti jako zanimljiv zbog velikog akvaparka. Što se tiče negativnih stvari, osoblje je izuzetno neljubazno i bezobrazno. U našoj turi se desila gomila nesporazuma i svađa, da li oko toga što su sve Srbe stavljali u stari deo hotela, da li zato što su mnogi imali različite kvarove u sobama. SOBE NISU KAO SA SLIKA UOPŠTE. Liftovi nisu radili... Plaža je takođe jaaaaako loša. Kaže se da Egipat ima najlepše plaže, pa zaista ima, ali ova plaža se ne uklapa u to. Jako je mala, strma, pesak nije uopšte fin, ispod peska nalazi se brojno kamenje, takođe plaža je puna ježeva. Osim svega toga, plaža je jako daleko, do nje se stiže preko ogromnog golf terena, a vozila koja su bila predviđena za prevoz do plaže su konstantno bila pokvarena. Animacija je užasna,ako mi verujete ja i ne znam nijednog animatora tamo da je ostavio neki utisak, nema organizovanih aktivnosti na plaži, jer plaža kao i da ne pripada hotelu, otuđena je i niko joj ne pridaje značaj. Svi su nedruželjubivi i jako neprijatni, osim ako niste Nemci ili Rusi, jer hotel i pripada Nemcima. Uglavnom, jedan jako veliki minus za ovaj hotel. Odnos cene i kvaliteta je nikakav.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad si me razočarala, nadala sam se lepom odmoru. Poslala sam email upravi i napisala da sam čula da je osoblje neljubazno i drsko i da se nadam da se neću razočarati. Potpisala pod punim imenom sa sve termnom dolaska. Ima da pišem službenu žalbu bude li tako. Samo oštro, tako sam i u Tunisu i dali mi da biram između tri sobe, a pre toga bilo katastrofa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko sam se ja prosle godine raspitivala o ovom hotelu (pa odustala zbog daljine plaze,a dete malo),znam da je bila niska cena jer su bile "losije"sobe u smislu da su male i da nemaju terasu uopste,znaci prvo to treba proveriti u agenciji.(obracam se Deani da proveri)

e sad,sto se tice ljubaznosti,aimacije..to je vec tako kako jeste i svakako veliki minus za hotel,a treba se zaliti,vlasnici nisu egipcani,pa ce valjda uroditi plodom..

na zalost,forumasica je eto izabrala losiju plazu,a sve nadajuci se lepim,pescanim pretpostavljam..sto samo govori o tome da se treba lepo raspitati i prouciti..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad je gotovo, šta je, tu je. Za sobe ćemo staviti svaka po 10 eura u pasoš. Bez terase ne dolazi u obzir, a nadam se i efektu emaila upravi. Biće valjda prilike i za Movenpick.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

niste me razumeli,deana,prosle godine je bilo tako,ali nece u agenciji da vam kazu,ne secam se u kojoj su mi to naglasili,pametni ljudi behu jer su videli da sam prosla dosta i da sam ala i azdaha,pa valjda ko vele,bolje da kazu,rekli su-da su po promo ceni te sobe,da su druge vec na visem rangu i da vise kostaju sto je ok..ne znam dal pali to 10e u pasos,meni nije palilo u Old-u,a prosle god.mi za palm nije ni trebalo jer su vec sve sobe extra,a kamoli one sto su skuplje,a i hotel je na nivou,vidi se,cim ti odmah lepo odgovaraju i ispune sta si trazio..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cak i u Oldu kad sam bila,pisalo je promo sobe (argus),i ok,bila je niska cena,naglasili su mi to na recepciji kad dodjoh i pokazali mi koje su to sobe,sobe su iste kao druge (obicnije)samo sto su gledale u zgradu pored,mislim malo bezveze lokacija,eto,e posto sam ja pisala prethodno,rekla da dolazim sa bebom,blabla,ipak su mi dali bolju bez doplate (ista soba al gleda na bazen i more),to je bio gest dobre volje.nudila sam 50 e,za bolju ,al nije vredelo,rekli su-madam,mi ne radimo tako.ja se posramih :-) haha

u hilton resortu sam sa 20e casti dobila junior suite(pogledajte slike moje),odlicna soba,mada su i ove "obicne"lepe,bila-videla.

a u sunrise royal makadiju isto dobili obicnu sobu,al blizu plaze (trazila u mailu jer sam tad bila trudna)

to su neka moja iskustva sa sobama..

rezime-trudna u sunrise makadiju,hilton resort beba 6mes.,old palace 17mes.,palm royale 2g.3mes. uvek sam pisala mail i "vadila" se na "cedo" :-)..palilo je,ali su ovo ipak i dobri hoteli..

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

niste me razumeli,deana,prosle godine je bilo tako,ali nece u agenciji da vam kazu,ne secam se u kojoj su mi to naglasili,pametni ljudi behu jer su videli da sam prosla dosta i da sam ala i azdaha,pa valjda ko vele,bolje da kazu,rekli su-da su po promo ceni te sobe,da su druge vec na visem rangu i da vise kostaju sto je ok..ne znam dal pali to 10e u pasos,meni nije palilo u Old-u,a prosle god.mi za palm nije ni trebalo jer su vec sve sobe extra,a kamoli one sto su skuplje,a i hotel je na nivou,vidi se,cim ti odmah lepo odgovaraju i ispune sta si trazio..

nisam sigurna, mislim da je pisalo u cenovniku agencije Ponte ili Faros da su sobe bez terase i manje kvadrature

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa,onda sam tim pre u pravu..:-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prvo planirala Hilton Resort, ali ga nagadiše na forumu neki. Za Steigen sam i ja pročitala da je plaža daleko, a sobe sa starim nameštajem i bez terase, ali sam se nadala da će euri u pasošu odraditi svoje.

Poslaću email agenciji da pitam.

Kako god, trudićemo se da uživamo.

Ovo nam je prvi put u Egiptu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nemojte unapred da se nervirate,idete na odmor,izvucite najbolje sto mozete,bice vam lepo..znali ste vec da j eplaza malo dalje,verovatno vam ne smeta toliko,i sobe vam nece toliko znaciti,verujte,e sad jedino zbog te terase ako toliko volite..ocarace vas more,poneki izlet,ako idete,uzivajte..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam email, a bacila pogled i na sajt i cenovnik. Piše da je superior soba, a ima i superior de luxe.

Izmenjeno (Deana*)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne brini, bice to sve kako treba

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Žao mi je što sam te razočarala, ali samo sam iznela svoje utiske :sorry:

Sve je stvar očekivanja i ono na šta ste navikli. U Egipat smo išli sve ovo vreme zbog plaža i čistog mora, a na sajtu je pisalo da je plaža divna, dakle to je ono što za mene predstavlja razočarenje. Sobe neka te ne brinu, uvek možeš doplatiti da te prebace u novi deo, e sad ne znam koliko si raspoložena za takve stvari. Nadam se da ćeš uživati i da se hotel poboljšao u odnosu na prošlu godinu. Puno pozdrava :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i ja putujem 5 aprila Deana nadam se da cemo imati sreca sa sobama ...

Poslala sam email, a bacila pogled i na sajt i cenovnik. Piše da je superior soba, a ima i superior de luxe.

i ja putujem 5 aprila Deana nadam se da cemo imati sreca sa sobama ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26173
    Ukupno tema
    872700
    Ukupno poruka