hejzel

Steigen Aqua Magic

142 poruke u ovoj temi

I ja cu da se ukljucim u ovu temu ali cim se vratim u aprilu iz ovog hotela :-) .

Jasno mi je da hotel nema najbolju plazu ali koliko sam stekao utisak podnosljiva je - ne zale se na TA na plazu koliko vidim.

Izabrali smo ovaj hotel jer ima gomilu sadrzaja za decu a i usluga je na visokom nivou.

Cena koju smo dobili je bila ok pa ajde da probamo i ovaj hotel mada iskreno nikada mi nije bio prvi izbor jer preferiram hotele sa lepim koralima za snorking. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@arlekino plaza je skroz ok, a u Aqua Magic zaista ima dosta stvari za decu,meni je doslo da idem u onaj deciji aqua park :D ono sto sam cula je da imate all incl dok ne izadjete iz hotela,i da su popravili dosta all incl u odnosu na 2016tu kad sam ja iz al dau svratila u aqua magic..sad su flasice vode,vece plasticne case i nisam sigurna za mini bar.. svakako lep provod :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko često ide prevoz za plažu? Planiram put sa dvoje male dece i poprilično mi je daleko sa njima da pešačim do plaže svaki dan... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima kakav je treci krevet za dete, obican ili pomocni? I kakav je dusek na njemu. U SRM su namestili onaj dvosed, sa jadnim dusekom, ali na nas zahtev, doneli su obican, normalan krevet. Pitam se, kakva je ovde situacija po tom pitanju. E, da, i kakvi su jastuci i koliko ih ima. Ja muku mucim sa jastucima, gde god da odemo.

Da li se promenilo nesto po pitanju Wi Fi u sobama, jel se i dalje placa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li nekih novih iskustava na ovaj hotel? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene isto zanima. Kako je ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26170
    Ukupno tema
    872582
    Ukupno poruka