hejzel

Steigen Aqua Magic

142 poruke u ovoj temi

,sedosmo u onaj elektricni autic,pozva na telefon nekog i ispred apoteke sisao covek,otvorio radnju da kupim..mislim,nisak kupovala ne znam ni ja sta pa da ostavim velike pare..posle me cak vratio u hotel taj decko da ne hodam po suncu..vrlo lepo..

svuda se mozete setati po hurgadi..necete se sigurno zavlaciti po nekim ulicicama i mrklom mraku.

Ma jel to znači da električni autić ostavite negde, a Vi kako Vam volja_ili...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne,tad nisam iznajmila,isla pesice da trazim apoteke,a auto je imao taj decko...a inace,kad iznajmite,vi se vozate gde hocete,mislim necete ga ostavljati ne znam ni ja gde,vozite se pored mora,pored hotela,ili ka centru..a sat je 20$.

nemate ove autice po hurgadi,inace.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, i ja sam shvatila isto, ali ipak da pitam...A vožnju električnim autićem, videla sam tvoj snimak iz Sahla, po Hurgadi ni u najboljoj mašti ne bih mogla da zamislim :ranjenik:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel, Sonesta Pharoah ili Grand Plaza? :) da napomenem da nam je prvi put u Egiptu.

I u koliko ste u ovom hotelu,da li mozete da idete na bazen od drugog Steingberg hotela? Da li dele plazu?

Bitno nam je da smo ili u starom ili u novom delu ili negde blizu. Ako imate neki bolji predlog za hotel-pucajte :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam uplatila Steigen Aqua Magic, a rekla bih da ni Grand Plaza nije loš. Sonestu bih zaobišla jer su recenzije veoma loše, a i deluje mi kao neko sindikalno odmaralište. Pošto idem 5. aprila, postaviću komentare, ali ti je verovatno tada kasno zbog ranog bukinga.

Imaš ovde temu o Sonest i veoma su loši utisci.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moram da se ispravim, kad sam rekla da je Grand Plaza ok, napravila sam lapsus jer sam mislila na Hilton Plazu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moram da se ispravim, kad sam rekla da je Grand Plaza ok, napravila sam lapsus jer sam mislila na Hilton Plazu.

Cekamo sajam pa cemo tad uplatiti. Ali na TripAdvisoru nema lose komentare Sonesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si, ali ja sam gledala na Booking.com i tu su loši. Moj ti je savet da pročitaš i temu na ovom forumu.

http://www.booking.com/hotel/eg/sonesta-pharaoh-beach-resort.sr.html?aid=348104;label=hotel-175363_T-2_pool-rs_slice-99999;sid=5bbe3a21af81ebf5c57c5eff0ca99191;dcid=4;ucfs=1;srfid=37af13812f7b1598d46d8751dfeeaeff0051c437X1;highlight_room=#tab-reviews

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U pravu si, ali ja sam gledala na Booking.com i tu su loši. Moj ti je savet da pročitaš i temu na ovom forumu.

Procitala sam. Ali to je daleka 2009.god. Nazalost nema nista novije. :(

http://www.booking.com/hotel/eg/sonesta-pharaoh-beach-resort.sr.html?aid=348104;label=hotel-175363_T-2_pool-rs_slice-99999;sid=5bbe3a21af81ebf5c57c5eff0ca99191;dcid=4;ucfs=1;srfid=37af13812f7b1598d46d8751dfeeaeff0051c437X1;highlight_room=#tab-reviews

http://www.putovanja...resort-hurgada/

Procitala sam,ali to je iz 2009. Na zalost nema nista novije.

Procitala sam,ali to je iz 2009. Na zalost nema nista novije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A zbog cega ste se bas odlucili za ovaj hotel. Sta ste nasli o njemu? Mene brine udaljenost od plaze i sama plaza!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iskreno, želela sam Movenpick, ali je 100 eura skuplji. Skoro da sam uplatila Hilton Hurgada Resort jer su komentari bili odlični, a onda sam videla da su to komentari od pre nekoliko godina, a ovi noviji veoma loši.

I mene je brinula udaljenost do plaže, ali hotel izgleda odlično, pripada nemačkom lancu hotela, a prevoz do plaže je organizovan šatl busevima. Plažu deli sa sestrinskim još boljim hotelom, ali je naš deo plaže bolji.

Ja sam nedeljama iščitavala forume i prelomila.

Nalazi se u Memši, dakle i lokacija mu je veliki plus.

Ako možete, uzmite Movenpick, koji ima fenomenalnu plažu, tu nema greške, ili Steigenberger Al Dau Beach Hotel.

Prvi put idem u Egipat i čitam savete onih koji su bili.

Dakle, pročešljajte ovaj forum.

Ja sam iskoristila rani buking, idem preko agencije SAB.

Kad vi planirate?

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi planiramo tek u septembru,ali hocemo sad da iskoristimo sajam ako bude bilo popusta pa da uplatimo.

Icicemo tamo na kurs ronjenja,tako da cemo 3 cela dana sigurno biti van hotela,a mozda i 5. Ali opet hocemo pristojan hotel,necemo da rizikujemo. A za tu skuplju varijantu videcemo dogodine,kad ne budemo imali ovu obavezu. Ne znam da li ste gledali A1,i da li imaju polaske u tom terminu,za septembar su najjeftiniji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Takodje nam je bitno da smo ili u starom ili u novom delu grada,da smo tu u blizini. Steingb mi se svideo jer mi se cini po ocenama i komentarima da nudi najvise za tu cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledala sam i njihovu ponudu, to je odlična agencija, išla sam u Alanju preko njih, ali su dosta skuplji od agencije SAB i to isti hotel, termin i broj dana.

Dakle ja sam uplatila 347 eura preko SAB-a, a 1A Travel je 489 eura.

E, sad je i SAB malo digao cene (421!!!) jer im je rani buking bio do 31. januara.

Sad su egal.

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je za 6 dana ta cena? U septembu je 577e preko Saba,559 A1...

A grand plaza 530 preko farusa, 469 preko A1,ali 9 dana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26173
    Ukupno tema
    872701
    Ukupno poruka