Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Prvi put idemo u Grcku (devojka i ja), pa nas zanimaju vasi predlozi u vezi sa destinacijom koju treba izabrati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D hanioti je najlepsi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta ocekujes/trazis na odmoru?

(provod/mir/shoping/izleti...)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Halkidiki i to prvi prst-Kassandra je odlican.Pescane i siroke plaze i kristalno cisto more.Glasam za Hanioti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako lova nije problem, onda su ti grcka ostrva pravi izbor! Imas li kol'ko 'oces i bilo gde da odes neces pogresiti. Preporucujem ti Krit ili Santorini. Ako hocete ludovanje i diskoteke, onda je Ios pravi izbor.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za Vladu...

Da li si možda bio na nekom od ovih ostrva koje preporučuješ?

Ove godine upravo planiram da posetim neko pa me zanima konkretnija preporuka ,ukoliko je imaš...Imam 25 godina...

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U uzem izboru su nam Tasos i Neos Marmaras? Ako neko zna nesto bolje neka preporuci. Inace ide nas 7-8 prosek godina ~24. Znaci nista preterano ali da bude urbano (koliko toliko da nije selo kao sto pricaju za neka mesta na Tasosu), da ima gde uvece da se popije pice (a da nije lokalna kafana), plaza bez smeca. Bili smo u Haniotiju prosle godine pa bi sada malo promenili??

HELP

ali brzo, jer do petka (9.6.2006) moramo da resimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) pre svega da vas sve pozdrav nisam bila na forumu jos od avgusta .Sad mi treba vasa pomoc posto smo ove godine resili da idemo u Grcku a nismo do sad nikad bili a vidim da vas ima dosta koji ste bili .

NAS konkretno interesuje kakve su tamo cene ?Koliko nam treba novca za tih 10 dana a da uzmemo u obzir da nismo u fazonu da se lesimo od pica niti smo neki tipovi za ,,all inclusive'' vec ono normalno .Pronasla sam par ponuda krajem maja kad bi i isli i uzi izbor su mi Halkidiki , Parga i Tasos ali ne znam koja od mesta na tim ostrvima .Zato se vama obracam .Nama je bitno da je mesto prevashodno za odmor znaci , lepa plaza , normalan smestaj , solidni restorani ne neki lud provod niti shoping .Eto nekoliko parametara pa ako je neko voljan da pomogne , UNAPRED HVALA!!!

POzdrav1

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sva navedena mesta su OK za odmor! Ja i moja ekipa ove godine idemo u Paraliju ali mi zelimo provod!

Sto se tice GRCKE za trosak ti je dovoljno 300 eura ako vec neces da se provodis. Malo vise od 10 eura ti je pristojan rucak po malim restoranima (ali bez pica)...

Sve u svemu, moj savet ti je 300 eura!!!

Ako biras Halkidiki onda mozes u slobodnom vremenu posetiti i Solun, Meteore....

Moj brat je bio u Pefkohori i zadovoljan je: fina plaza, malo mesto, mondensko odmaraliste...

100 ljudi, 100 cudi!!! Nekome se vise svidja ovde, nekome onde; Zato ti najbolje izaberi sta se tebi najvise svidja!

Izmenjeno (Bokser)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedostaje podatak da li ste sami ili  imate i dece . Ako ste solo bez dece onda vam je moj predlog da gledate ostrva jer kad dođu klinci onda je to put malo duži i izbegavaš dok ne stasaju. Koje god ostrvo izaberete sva su ok a u ostalom ako se vas dvoje organizujete i pusto ostrvo će vam pružiti provod i nove momente. Veruj mi na reč ja sam svoju porodicu ponovo otkrio na letova

nju . 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opusti se i pravac Krf za početak ( ako ste bez dece ) ! Jonsko more je super ! Ako si porodično idi na Halkidiki

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ti ne preporucujem Tasos krajem maja,(ako sam dobro shvatila da tad idete) jer je suvise hladno. Pre Halkidiki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:) pre svega da vas sve pozdrav nisam bila na forumu jos od avgusta .Sad mi treba vasa pomoc posto smo ove godine resili da idemo u Grcku a nismo do sad nikad bili a vidim da vas ima dosta koji ste bili .

NAS konkretno interesuje kakve su tamo cene ?Koliko nam treba novca za tih 10 dana a da uzmemo u obzir da nismo u fazonu da se lesimo od pica niti smo neki tipovi za ,,all inclusive'' vec ono normalno .Pronasla sam par ponuda krajem maja kad bi i isli i uzi izbor su mi Halkidiki , Parga i Tasos ali ne znam koja od mesta na tim ostrvima .Zato se vama obracam .Nama je bitno da je mesto prevashodno za odmor znaci , lepa plaza , normalan smestaj , solidni restorani ne neki lud provod niti shoping .Eto nekoliko parametara pa ako je neko voljan da pomogne , UNAPRED HVALA!!!

POzdrav1

Izaberi Tasos ili Halkidiki,nećeš se pokajati.Ne znam kakva mesta voliš,ako si za mirniju varijantu onda ti preporučujem Potos na Tasosu i Hanioti na Halkidikiju.A ako si za provod onda možeš u Limenas na Tasosu i Pefkohori ili Kaliteu na Halkidikiju.Novac od 300-400 eura,nije ti potrebno više ako si za opuštenu i mirnu varijantu(bez nekog ludog noćnog provoda).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemamo decu , hvala vam svima na odgovorima tako sam i racunala nekih 300-400e za trosak mada smo jos uvek neodlucni u vezi mesta gde bi isli jer nam sva lepo izgledaju jedino ce opredeliti koje je mesto u maju toplije .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemamo decu , hvala vam svima na odgovorima tako sam i racunala nekih 300-400e za trosak mada smo jos uvek neodlucni u vezi mesta gde bi isli jer nam sva lepo izgledaju jedino ce opredeliti koje je mesto u maju toplije .

Nema na cemu... i drugi put!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka