Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1969 poruka u ovoj temi

.. ....hvala za sto si mi premestila poruku u ovu temu......... Najbitnije mi je da plaza bude odlicna.... Sto se tice izlazaka, ne bih bas ludi nocni provod, ali ne bih volela ni da bude neko malo selo.. kada bi moglo sve u jednom: solidan provod, dobra plaza i malo vise kulturnih mesta koje bismo mogli da obidjemo. Naravno da planiramo da uzmemo rent a car i da se malo svrckamo okolo. Jece smo bili na sajmu turizma i naravno oni tamo imaju strava ponude..... a da li je to tako? Volela bih da to bude ostrvo, mada i kopneni deo dolazi u obzir. Koju mi agenciju predlazete?.......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao i meni treba pomoc! Letovala bih u junu na nekom grckom ostrvu, isli bi nas pet - moj muz i ja, troje dece plus bebi siterka, neki veliki apartman ili kuca, visoka kategorija a ostrvo sa super plazama i romanticnim gradicem tipa Rovinj, puno galerija, restorana, zalasci sunca i slicno. Da li postoji nesto slicno? I koja agencija nudi komforan apartmanski smestaj? unapred hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

.. ....hvala za sto si mi premestila poruku u ovu temu......... Najbitnije mi je da plaza bude odlicna.... Sto se tice izlazaka, ne bih bas ludi nocni provod, ali ne bih volela ni da bude neko malo selo.. kada bi moglo sve u jednom: solidan provod, dobra plaza i malo vise kulturnih mesta koje bismo mogli da obidjemo. Naravno da planiramo da uzmemo rent a car i da se malo svrckamo okolo. Jece smo bili na sajmu turizma i naravno oni tamo imaju strava ponude..... a da li je to tako? Volela bih da to bude ostrvo, mada i kopneni deo dolazi u obzir. Koju mi agenciju predlazete?.......

Pa, sto se tice agencija, najbolje one proverene, ne lazu puno :-P

A vama je bitno da ta plaza bude blizu smestaja, ako sam dobrorazumela? Jer na ostrvima u principu, najlepse plaze su uvek negdedalje od apartmana. Npr. na Tasosu, Potos ima finu gradsku plazu, alinajlepse plaze su na drugim mestima. Na Zakintosu Tsilivi ima finuplazu, mada one najlepse su opet na drugom mesti i sl. Mozda Skiatos?Malo ostrvo, puno plaza... Ili Krf, tamo ima svasta...Napisi sta vam sesa sajma dopalo, pa ako nesto znam reci cu ti da li je tako kakokazu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao i meni treba pomoc! Letovala bih u junu na nekom grckom ostrvu, isli bi nas pet - moj muz i ja, troje dece plus bebi siterka, neki veliki apartman ili kuca, visoka kategorija a ostrvo sa super plazama i romanticnim gradicem tipa Rovinj, puno galerija, restorana, zalasci sunca i slicno. Da li postoji nesto slicno? I koja agencija nudi komforan apartmanski smestaj? unapred hvala!

Pa, ovo mi bas lici na Skiatos :) Nisam bila, idem tek ovog leta, ali iz prica... Procitaj temu Skiatos, mene sve podseca na to sto si trazila...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, pocela sam malo da istrazujem Skijatos pa razgledam na skiatosinfo sajtu smestaje. Da li bi neko mogao da mi preporuci mesto gde bi bilo najbolje da se smestimo? Volela bih da budemo blizu grada, ali ne znam kakve su plaze u gradu i uopste koja pozicija na ostrvu je najinteresantnija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Predji na temu Skijatos-upakovani raj, tamo ti je sve objasnjeno. Misljenja su razlicita, neko je za smestaj u gradu, neko na plazi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neko da mi preporuci gde da idem na letovanje u Grcku? Idem sa jos 3-4 druga, svi imamo 16 godina i trazimo neko mesto gde mozemo dobro da se provedemo? Ja nikad nisam bio u Grckoj tako da ne znam koje bi nam mesto najvise odgovaralo. Bilo bi pozeljno da ne bude preskupo, ali takodje da ne bude neki krs od mesta :D

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pada mi na pamet Paralia ili Nei Pori... tu cete se sigurno dobro provesti...kao u celoj grckoj, malo pivo u kaficu je, cini mi se, min 4-5e....zato odete u Lidl, nakupujete limenke za 0,5e, zagrevanje pre izlaska ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pada mi na pamet Paralia ili Nei Pori... tu cete se sigurno dobro provesti...kao u celoj grckoj, malo pivo u kaficu je, cini mi se, min 4-5e....zato odete u Lidl, nakupujete limenke za 0,5e, zagrevanje pre izlaska wink.gif

Sad se vidi koliko je Skiatos "skup"..plezko.jpg

Amstel i sl.. u kaficima je 2-2,5-3 evra.

Doduse, jeste u "night club" (posle ponoci) 7 evra... ali su i kiosci na 50 metara..biggrin.jpg

Zato, deco skupite kintu vise... i pravac neka agencija (dok jos ima mesta).

http://www.youtube.com/watch?v=Itdt95vt-3I

Izmenjeno (mirarbi)
Izbačena psovka :).
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cenu za pivo sam mislio za "night club"...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cenu za pivo sam mislio za "night club"...

onda(k) je sasvim ok cena....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.Po prvi put cemo ovog leta(2010 God.) za grcku.Posto vidim da ovde ima dosta poznavaoca i pravih turistickih vodica,zamolio bih vas da mi date malo instrukcija,putujemo ja i zena,s cerkom od 12 god.,s autom.interesujeme me blize destinacije a moze i Krf.Vazno nam je da sve bude u blizini,hotel ili privatni smestaj da bude po mogucstvu u prvu liniju do plaze, dosta restorana,kafica i da ne bude dosadno i voda cista.Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

potvrdjujem thassos......ostao mi je u prelepom secanju.......neverovatno kako dobar miris cempresa i borova......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tasos!:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naravno-TASOS !!!!Bio porodično i u Stavrosu,Neos Marmarasu i Pefkohoriju ali se klincima i meni najviše svidelo na Tasosu.

Izmenjeno (Gulanfer)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26434
    Ukupno tema
    884927
    Ukupno poruka