Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1969 poruka u ovoj temi

I zaboravih da kažem,moja prva Grčka bio je Tasos daleke 1997 god.Bio i ostao prva ljubav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa detetom od 12 g, mozete ici gde zelite. Grcka je lepa, i moja preporuka je da, posto idete sa autom, krenete prema Krfu a do tamo mozda vam se svidi neko lepo mesto...pa ostanete.

Moram da odem i na taj Tasos pa da ga uporedim sa drugim ostrvima :D....Skijatosom, Skopelosom, Rodosom, Zakintosom, Krfom, Santorinijem, Kritom.....bas bih volela da napravim poredjenje ... :D:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima.Po prvi put cemo ovog leta(2010 God.) za grcku.Posto vidim da ovde ima dosta poznavaoca i pravih turistickih vodica,zamolio bih vas da mi date malo instrukcija,putujemo ja i zena,s cerkom od 12 god.,s autom.interesujeme me blize destinacije a moze i Krf.Vazno nam je da sve bude u blizini,hotel ili privatni smestaj da bude po mogucstvu u prvu liniju do plaze, dosta restorana,kafica i da ne bude dosadno i voda cista.Hvala unapred!

Dejane jedna od karakteristika Grcke je ta da najlepse plaze po pravilu nisu urbanizovane i nalaze se van mesta.

Spomenuli ste Krf (nije Vam daleko) pa bih Vam najtoplije preporucio recimo Pargu koja se nalazi u kopnenom delu Grcke!

Ukucajte u "googlu" Parga i potrazite slike mesta i plaze Voltos!?!

Svidece Vam se...

parga_greece_ert.jpg

Ono sto Parga jos nudi su izleti brodicima na obliznja ostrva Paxi i Antipaxi koji ce Vas oduseviti, a budite spremni i na "druzenje" sa delfinima!

P.S.

Ja sam u Grcku prvi put otisao pre vise od 30 godina i verujte mi da mi ono "cista voda" deluje potpuno strano.

Sigurno negde ima i prljave vode u Grckoj, ali se ja ne secam da sam bilo gde imao takvo iskustvo.

Razlika je samo u boji mora (od modro plave do svetlo zelene), a cistoca mora mi nikad nije padala na pamet kao merilo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa detetom od 12 g, mozete ici gde zelite. Grcka je lepa, i moja preporuka je da, posto idete sa autom, krenete prema Krfu a do tamo mozda vam se svidi neko lepo mesto...pa ostanete.

Moram da odem i na taj Tasos pa da ga uporedim sa drugim ostrvima :D....Skijatosom, Skopelosom, Rodosom, Zakintosom, Krfom, Santorinijem, Kritom.....bas bih volela da napravim poredjenje ... :D:D

:ljutko:Tasos izdrzava sva poredjenja sa gore pomenutima!:DBila,proverila(samo ne Skijatos),zavisi sta ko voli,ali je definitivno dobar izbor ako se ima u vidu da je mnogo blizi od ostalih ostrva,a dobijete taj,,ostrvski,,smek!Nekako sam jedino na Tasos pozelela da odem opet(i na jos jedno ostrvo,ali je stvarno daleko,i gotovo pusto)!E sad,mi spadamo u one sto sa plaze odlaze u deset uvece,i ne zanima nas preterano nocni zivot.....:D:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

:ljutko:Tasos izdrzava sva poredjenja sa gore pomenutima!:DBila,proverila(samo ne Skijatos)

Kazem, provericu :D(bar zbog fanova ovog nam Tasosa) ni ja ne spadam u ljubitelje guzve i nocnog zivota. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krf...za prvu ljubav,definitivno...(Bila na Tasosu,naravno,a i po celoj kontinentalnoj Grckoj, sve sa Peloponezom)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, molim upucenije za savet gde da idem u Grcku ovog leta. Termin je kraj juna ili pocetak jula.

Ukratko trazim odmor, toplo more, nocno ludilo nije potrebno :) Aranzman je za dve osobe i naravno neka jeftinija varijanta. Pretpostavljam da je najbolje kada bi imali sopstveni prevoz pa traziti smestaj na licu mesta, ali to nije slucaj. Molim vas za preporuku mesta i agencije.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, molim upucenije za savet gde da idem u Grcku ovog leta. Termin je kraj juna ili pocetak jula.

Ukratko trazim odmor, toplo more, nocno ludilo nije potrebno smajl.jpg Aranzman je za dve osobe i naravno neka jeftinija varijanta. Pretpostavljam da je najbolje kada bi imali sopstveni prevoz pa traziti smestaj na licu mesta, ali to nije slucaj. Molim vas za preporuku mesta i agencije.

Hvala unapred.

Koji deo Grcke te interesuje? Najbolje je da prodjes malo po forumu i temama, tema sa istim pitanjem je bila bas u poslednja dva, tri dana, a sto se tice smestaja to smo ovde na forumu pisali vec i ne isplati se na licu mesta traziti smestaj, jeftinije je preko nasih agencija. Ja idem godinama sopstvenim prevozom i na licu mesta Grci ubijaju sa cenama.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koji deo Grcke te interesuje? Najbolje je da prodjes malo po forumu i temama, tema sa istim pitanjem je bila bas u poslednja dva, tri dana, a sto se tice smestaja to smo ovde na forumu pisali vec i ne isplati se na licu mesta traziti smestaj, jeftinije je preko nasih agencija. Ja idem godinama sopstvenim prevozom i na licu mesta Grci ubijaju sa cenama.

Andrej upste mi nije bitan deo Grcke, ono sto mi je vazno : da je more relativno toplo, da ima sta da se vidi. Nisu mi bitni nocni izlasci. Znam da je termin jako nezgodan ako trazim neku jeftiniju varijantu, ali eto, drugacije ne mozemo.

Pa ako neko ima ideju oko Agencije koja nudi nesto interesantno...

Ono sto sam ja video, to je Lefkada preko Matico agencije , cenovno mi odgovara, ali je smestaj u Nidri, za koji nisam bas procitao lepe stvari ovde na forumu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukratko trazim odmor, toplo more, nocno ludilo nije potrebno :) Aranzman je za dve osobe i naravno neka jeftinija varijanta. Pretpostavljam da je najbolje kada bi imali sopstveni prevoz pa traziti smestaj na licu mesta, ali to nije slucaj. Molim vas za preporuku mesta i agencije.

Hvala unapred.

http://robinson.rs/i...php/Parga_app./

http://robinson.rs/c...rga-preveza.pdf

parga_2.jpg

Zasto bas ova vila (na ovoj slici gore se ne vidi jer je iza plaza Valtos)?

Nalazi se odmah iznad Valtos plaze:

http://static.panora...nal/6426333.jpg

A bolje ti je da se preko dana ne cimas po suncu iz Parge do ove plaze i nazad, a uvece se samo spustis do centra, a uz put obidjes malo i tvrdjavu sa koje se pruza mocan pogled, a gore ima i lokal gde mozete popiti pice:

http://www6.worldisr...9/256/108_o.jpg

http://www.pargagree...port_castle.jpg

http://www.kanalivil...EN/PArga001.jpg

Parga inace nudi i mogucnost par lepih izleta, a preporucio bih ti da odes na ostrvca Paxi i Antipaxi (jednodnevni izlet) gde uz put mozes videti delfine i kupati sa na mestima koje bih izostavio da opisujem jer su toliko lepi da ja jednostavno nisam tolko elokventan da bih to opisao.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volodja hvala na javljanju, ali nisi bio konkretan koja Vila je je u pitanju? BABO, BOUAS?

I jedno pitanjce, posetio sam foto ture korisnika u potrazi za Pargom, pa me interesuje zasto nema vise slika sa plazama? I to malo sto ima slika su puste plaze? Jel postoji neki razlog? :)

Izmenjeno (mirarbi)
predug citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvini, mislio sam da ces se snaci u opisu vila gde to pise.

Vila DIOGENIS!

http://robinson.rs/index.php/Parga_app./Vila_DIOGENIS.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Termin je kraj juna ili pocetak jula.

Ukratko trazim odmor, toplo more, nocno ludilo nije potrebno Aranzman je za dve osobe i naravno neka jeftinija varijanta. Pretpostavljam da je najbolje kada bi imali sopstveni prevoz pa traziti smestaj na licu mesta, ali to nije slucaj. Molim vas za preporuku mesta i agencije.

Porto Heli Peloponez preko Kon Tikija!!!

Najjeftinije je 30.06.-420 evra i 09.07.-490 evra!?!

A nemojmo zaboraviti ni 122 evra aerodromskihe taksi koje treba dodati na ove cene!?!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I NEED HEEEEEEEEEELP!!! :)

Prvi put putujem u Grcku.

Dvoumim se izmedju Polihrona, Pefkohorija,Paralije i Olympic beach-a :)

Procitah da u Paraliji i O.beach-u ima dosta meduza u drugoj poloviniavgusta kada ja putujem pa sam njih otpisala prakticno :) ako je ovainformacija tacna.

Idemo momak i ja, bitni su nam kupanje, suncanje i odmor beznekogposebno ludog provoda ali i da bas ne bude malo mesto da nemavecihmarketa i bar malo nocnog provoda.

Kada mi preporucite mesto ja biram vilu, idem preko Argusa jer imaju super povoljne ponude.

Hvala unapreeeeeeeeeeeeeed!:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26434
    Ukupno tema
    884925
    Ukupno poruka