hedonista77

Parndorf

435 poruka u ovoj temi

Da li ima Ugg cizama u Pandorfu? Ne vidim ih na sajtu :( I da li ima Timberland cizama onih sa izvrnutim krznom i koja je cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Skicko

Ima Ugg cizama,nisu manje od 50-60 evra,vrlo se tesko nalaze brojevi. U Timberlandu i Mustangu ima tih cizama ,cene od 80 -145 evra.Sad vidim da delujem strasno sa ovim cenama koje navodim, prosto coveka da odvratim od Parndorfa.Ljudi, isplati se otici!Moze da se nadje, ali verujte mi ,opredelite se ili idite u soping ceo dan u Parndorf ili samo razgledajte Bec pa sta kupite usput,jer ovako kako sam ja kombinovala necete uspeti lepo da vidite ni jedno ni drugo,treba vremena ako hocete nesto povoljno da nadjete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svratim ponekad na ovaj blog da vidim sta ima novo, pa ajde reko i ja da dodam nesto...

Vratio se prekjuce iz Beca(i naravno Parndorfa gde mi je ovo bio otprilike 10-ti jubilarni put)

i situacija je takva da je rasprodaja more jedno svuda,jedino su guzve nezamislive.

U Parndorfu su u skoro svim prodavnicama cene za oko 50% nize u odnosu na redovne outlet cene.

U Ralph Lauren-u i Tommy-u su nevidjene rasprodaje, a za RL je to cudno,jer su nekada za Polo kolekcije

cene bile astronomske u outletu, a sada je bila totalna rasprodaja i ima jako puno robe na lageru.

Tommy majice polo kratki rukav svih boja(jednobojne) 29.90eur, farmerke(sirok izbor)isto oko 30e.

U Nike Factory-u duksevi 25e,donji delovi 25-30e, zalihe ogromne. Patike nisu jeftine sa obzirom da su stari modeli.

U Red/Green u 70% rasprodaja,dzemperi i kosulje 25-40e, u Barbour-u ima svega na rasprodaji.

Timberland zimske i hiking jakne na rasprodaji, kosulje,dzemperi....sve povoljno(morao bih novi blog da otvorim

da sve nabrojim...). Cipele i cizme nisam gledao ovaj put u Timberlandu.

Ecco cipele sve su nize za 50e u odnosu na cene u redovnim prodavnicama na Mariahilferstr. ili u Bgd.

Jakni za planinarenje ima na rasprodajama, Salomon planinarske cipele su oko 50-60e, treking patike isto toliko.

Pierre Cardin crne farmerke ili polo pantalone su oko 50-60e,ekstra materijal,muska odela 120-350e.

Samsonite putne torbe, laptop torbice, kisobrani....sve je jeftinije nego u Stylosu bar za 50%.

U svakom slucaju ima svega i Parndorf outlet ovako prosiren na sve strane verujem da ima za svakoga po nesto.

(ne racunam na ljude koji kupuju inace u c&a ili h&m, sto je ok ali ne moze se ocekivati od Parndorf outleta nesto

po tim cenama,izuzev recimo u Mango outletu).

Ko zeli da kupuje u C&A ili H&M ili ko ne moze da nadje model necega u Parndorfu,moze to da potrazi u Mariahilfer strasse

ili SCS-u, Donauzentrum-u u kojima uvek moze nesto da se nadje,ali je to za drugi neki forum.

Nadam se da sam malo pomogao sa svezim informacijama, srecno svima koji idu sa guzvama na prelazima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc bili nas cetvoro u Parndorfu.

1)U Adidasu, Nike, Puma na ulazu su neke stvari koje su na pravoj rasprodaji, ali su to uglavnom stvari koje su ostale ne prodate sezonama unazad. Naravno, mozete naci nesto za vas tu, ali se ne mozete osloniti da ce uvek tako biti. Cerka je posle 3 sata "sunjanja", odabrala samo 1 gornji deo Puma trenerke snizen sa 43 na 10 evra i neku majcu slicne cene. Ostale cene snizene 10-30%

2) Jedina prava snizenja su u Boss-u, Ralph Laurenu, Bogneru i jos par takvih skupocenih radnji. Mi smo kupili par majci koje su bile 135 evra za 29,90 i dzempere za 39,90 a snizeni sa 160 evra. E sad, da li ta majca vredi 135 evra samo zato sto na njoj pise Polo Ralph Lauren i nacrtana 2 polo igraca na konjima.....ili je realnija cena ova od 29,90 koliko smo i platili moze se polemisati. U Americi se po prvobitnim cenama proda jako malo firmirane robe i radnje, koje se nalaze na extra lokacijama su uglavnom prazne kad je pocetna cena. Onda se cene od 200$ snize na 40-50$ i nastane stampedo-radnja se isprazni. Nesto sto kosta 200, kupis za 5 puta manje i svi srecni. A da li bi se toliko prodalo da se stavi prva cena 40-50 $?

Boss majce kratkih rukava bez kragnice u Parndorfu, takoreci obicne- snizene sa 79,90 na 14,90. Isti komentar vazi i za ove majce- da li je realna cena 80 ili 15 evra. Kupili smo po 2 majce za sina i mene.

Bogner je preskup i na snizenju. Jakne iz sezone 2008/2009 ( pise na etiketi) snizene sa 649 na 249 evra. Noviji modeli 2011/2012 sa 1299 na 650.

Pretpostavljam da na ovom forumu ima vise zainteresovanih IPAK za C&A i H&M u kojima za zaista sve prilagodjeno srpskom budzetu. Na srecu, pre nego sto smo krenuli kuci, pa usput svratili u Parndorf, deca su nakupovala pun kofer stvari u H&M u samom Becu, pa smo u ovim skupim radnjama kupili samo ono sto je zaista "povoljno i snizeno". Poredjenja radi za 8 stvari u Parndorfu, dali smo 300 evra a u Becu su deca za 200 evra napunila kofer garderobom. Sto se tice kvaliteta, verovatno je POLO majca u RL za 30 evra bolja, ali mislim da ni ovoj od 5-6 evra u H&M ne 'fali nista.Moja deca vec godinama tamo kupuju kad dobiju dzeparac a odemo u Austriju, a supruga i ja ih povremeno castimo neku firmiranu stvar.

Inace Parndorf nije kao nase Usce ili Delta, vec je kompleks kao autlet u Indjiji. Kucice u nekoliko ulica. Ima nasih, ima Hrvata i Bosanaca, ali Parndorf ipak nije posecen ni priblizno ljudima iz Ex Yu prostora. Reputaciju extra trznog centra koju on ima kod nas dobio je zbog toga sto se nalazi na izlazu iz Beca kada se krene za Beograd i onda turisticke ture svrate u njega jer time aranzman izgleda popunjeniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili u Pandorfu. Prvo i prvo, snizenja nisu neka specijalna, vec kao i u svakoj obicnoj radnji, 20,30,50-70% na regularnu cenu, a ne na neku vec snizenu. Kupio sam samo1 jaknu Wellstein, dobra je, a najbitnije nije bilo guzve, zamislite da vam pise obrazac za tax free, a iza vas 100 ljudi u redu za kasu kao u rl! Ako povratim porez izaci ce me ispod 200evra. U bossu su najkulturniji, ne dozvoljavaju da se prepuni i snizenja su ok, za razliku od hilfigera gde su farmerke 80-90evra, a u hb ima i za 30! Od obuce isto slaba ponuda, timberland i ecco, dodatno su snizeni pojedini modeli koji izgledaju kao da ih je neko nosio 10 dana. Eto, videh i pandorf, ali sumnjam da cu ponovo u neku shoping turu, razlika u ceni od 10ak evra ne opravdava maltretiranje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citajuci prethodnih par komentara (i generalno teme o kupovinama) mogu samo da kazem da nasi ljudi (sa casnim izuzecima) nikada nece nauciti jednu stvar a to je da ne postoji kvalitetno a jeftino.

Nije mi jasno zasto neko ocekuje da nesto od 150e bude 20e...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze da se nadje, ali ne mozes da krenes da kupis nesto odredjeno.

Levis 501, ali samo mali brojevi 19.90e umesto 119evra. . Toliko su kod nas na buvljaku kineske. Ali opet kazem: od celog izbora u Parndorfu, mozes samo da kupis par stvari, ali nikako da krenes tamo nesto odredjeno da kupis, nego samo ako naletis na par stvari koje nisi ni planirao da kupis, ali su u tom trenutku na velikom snizenju

Izmenjeno (sas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mali brojevi tipa 38-42 mogu da se nadju i u BG za male pare.

Elem, Parndorf je dobar kada neko zna sta ga tamo ocekuje (cene) i spreman je da potrosi dosta novca. Mozda je nekome mnogo 300e za jaknu (tipa Boss koja je pre snizenja bila 500-600e) ili Dior pantalone sa 800 na 200, ali kada se vidi koliko je to snizenje racunica je jasna. I onda ode neko i kaze kako je to preskupo. Nije mi jasno sto ljudi ocekuju da tu istu jaknu neko snizi sa 600 na 50, bukvalno.

Parndorf je uprkos svim tim cenama dobar jer moze da se naleti na nesto povoljnije i svakako ga treba obici jer nije preko sveta, ali samo ukoliko se nalazis u Becu turisticki. Putovati odavde do Parndorfa bez neke ideje sta se tamo zapravo nalazi i koje su cene i bez 400-500e u dzepu je cisto bacanje novca.

Bec je za kupovinu dobar samo ukoliko se kombinuje sa obilaskom grada, pa kupovina vise usputno. Ako naletis super, ako ne naletis na nesto, obisao si Bec.

Ipak ostaje cinjenica da su u Becu dobra snizenja, samo treba potrefiti vreme...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citajuci prethodnih par komentara (i generalno teme o kupovinama) mogu samo da kazem da nasi ljudi (sa casnim izuzecima) nikada nece nauciti jednu stvar a to je da ne postoji kvalitetno a jeftino.

Nije mi jasno zasto neko ocekuje da nesto od 150e bude 20e...

U potpunosti podrzavam ovaj zakljucak i ono drugo objasnjenje od Stevang ispod njega.

Upravo je tako, a zakljucke o tome da li neko ko vozi Mercedes od ...evra treba da kupuje u H&M, ili ne treba....

Ja licno bih najsrecniji bio kao i vecina kada bih mogao Polo ili Tommy garderobu i slicnog kvaliteta i dizajna garderobu

da kupujem po cenama kao u Macys(NY), ali nazalost....ovo je Evropa i isto to ima sasvim drugaciju kategorizaciju i cenu.

Aspiracije potrosaca i spremnost potencijalnog kupca ka povecanju izdataka na garderobu i luksuzna dobra

nikako nisu povezani samo sa njegovim materijalnim stanjem, mada ga ono opredeljuje u vecini slucajeva.

Jedna mala ispravka: Mariahilferstrasse umesto Mariahilfen(po delu Beca zvanom Mariahilf dobila ime).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bolje ici u scs soping centar nego u parndorf... scs je na izlasku beca

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdraavo

Treba uskoro da skoknem do pandorfa,pa me zanimaju neke stvari.zna li neko kako idu cene farmerki u hilfigeru,armaniju,gucciu,guessu i majice isto tako i da li ima ugg cizmica? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

50% popusta, ali ono sto vredi mora da se plati...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u januaru prosle godine kupio farmerke tommy hilfiger za 39 eura. Bilo je puno modela i svih velicina, a ne kao kad ovi nasi muljatori snize samo nesto sto je ostalo u S ili XXXL velicini. Diesel farmerke su tada bile oko 80 eura, a armani i ostale isto tu negde oko 100 eura pa navise. Ali opet bih ponovio svoju tvrdnju da ako mozete odete u SCS, jer je bolji (veci) izbor i modela i velicina, a snizenja su podjednako dobra. Moje misljenje je da za Parndorf treba imati "dojavu" kad je sta na snizenju i otici dok ima svih modela i velicina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa da tako sam i mislila,a za smestaj jel ima neko nesto da preporuci,da li je bolje odsesti u hotelu do pandorfa ili u centru beca?

i kakav je taj SCS,jel to isto neki outlet kao Pandorf ili vise kao nase Usce ili Delta? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@irinaaaaV

Bices jako razocarana ako iodes u Bec samo zbog Parndorfa. Ne postoji tamo nista sto ce da te ceka. Znaci, ako sam ja kupio pre par dana |Polo Ralpf Loren majce za 29 evra, ne znaci da ce tebe sacekati. Pojavie se nesto drugo, ali da li ce te bas to interesovati. Mi u Armaniju nismo kupili nista, jer je bio ispraznjen, a prosle godine smo uzeli kosulje po 19,90 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27008
    Ukupno tema
    905816
    Ukupno poruka