hedonista77

Parndorf

435 poruka u ovoj temi

Mene zanima kakvo je radno vreme subotom i kada krenuti iz Beograda da bi se stiglo tamo pred otvaranje prodavnica. Planiram početkom septembra da se zaputim u mali šoping , više onako turistički sa posetom Beča.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja znam da su veliki popusti u vreme Bozica, tj. krajem decembra i pretpostavljam da ti popusti traju i u januaru...Zanima me kad traju letnji popusti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadjoh malo vremena da napisem nesto na ovoj temi.

Mi smo bili 5og avgusta, u sopstvenoj reziji i proveli 5 sati u parndorfu. Posle 3 sata mi se smucilo, zbog puta, vrucine i svih onih radnji, al smo obisli sve na kraju.

Ja sam napravila plan u koje cu prodavnice uci, jer je nemoguce u jednom danu obici bas sve, bar meni tako deluje. Ima na sajtu spisak radnji i plan gde se koja radnja nalazi, i to nam je ustedelo dosta vremena. Isli smo ciljano, ja sam malo procackala na netu sta nude te radnje za koje nisam nikad cula, i odmah u startu ih ubelezila ili odbacila.

Snizenja su vec tad bila pri kraju, mada sam parndorf je outlet, tamo su uvek snizenja, ali ovih bas drasticnih skoro pa nema. U samom Becu su snizenja skoro gotova, u nekim prodavnicama je ostao po raf snizenih stvari, svi vec uveliko imaju jesenje kolekcije.

Ako nesto jos treba, pitajte, ne mogu vise niceg da se setim. :blush:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama..Ne zanimaju nas vise letnja snizenja, to je vec proslo, ali bi me zanimalo da li vec ima jesenjih kolekcija i kako se krecu cene ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje otprilike kada u decembru je najbolje otići pre Božića ili posle?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono što znam je da je 25. avgusta taj poslednji letnji popust gde će sniženja biti i do 80%, onda verujem da neće biti nikakvih drastičnih popusta do kraja godine, odnosno, nadam se da će tamo pre katoličkog Božića biti još neko najvaljeno veliko sniženje.

Mada, kao što kaže ponchica, sam Parndorf je već outlet, tako da je uvek nešto na sniženju. Pretpostavljam da su u sred avgusta na sniženju zimske jakne, a u sred zime kupaći...

Probaću da organizujem za društvo neku turu do gore do kraja godine pa ću javiti utiske :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam zimske stvari ali nisam pogledala, mrzelo me i da pomislim na jakne na onih 35 stepeni, a klima ni u jednoj radnji ne radi :lud:

Zimska snizenja pocinju pred njihov Bozic, traju do sredine januara. Bez obzira na ova dva udarna snizenja, u Parndorfu uvek moze nesto da se nadje. Mi smo i u aprilu bili, i nista manje nismo shopingovali :klap:

A inace kad su ova dva velika snizenja godisnje, svi kazu da su mariahilferstrasse i SCS centar bolji od Parndorfa, veci izbor i bas niske cene... Za to ne znam, nisam probala. JOS! :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros, na jednom od sajtova za grupnu kupovinu, videh ponudu za 3 nocenja u Pandorfu - 4* hotel, za dve osobe. Cena je 16.250 din, bez prevoza (sa ukljucenim doruckom, beauty centrom...). Vaucer vazi tri godine (osim oko Nove Godine), tako da mozete sacekati vreme popusta i rezervisati kada odgovara.

Tako da: ko voli kupovinu, a ne moze sve da stigne za jedan dan, evo resenja :D

Mozda nije malo para, ali ako ste planirali nekada da obidjete Bec (35km), i da svratite u Pandorf u shopping, mozda i nije tako lose. Da, znam da se moze naci i jeftiniji smestaj, ali ovo je ipak 4*. Kada popadate s nogu obilazeci radnje, malo banjanja dobro dodje.

Link nisam ostavio kako ne bi bila reklama. Guglajte, lako se nalazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li Pandorf radi nedeljom i ako radi koje je radno vreme.Ako neko moze da mi objasni kako busom mogu da odem do Pandorfa.Bicu smestena u Piramidi .Ovo mi je prva poseta Becu pa mi treba pomoc gde je polazna stanica i da li je komlikovano naci Pandorf.Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo uzmes mapu metroa i vidis koji voz vozi do tamo, zaboravio sam tacno koji je ali sve lepo pise. Na ovom threadu su zakaceni linkovi ka mapi metroa, pronadji i stampaj. Inace kosta 14,4e koliko se secam, placas ustvari 4 pojedinacne karte u svakom pravcu (znaci 8 x 1.8e). Mislim da ti je najlakse da krenes od stanice Sudbanhof i na recepciji trazis kartu do Pandorfa, dace ti 8 vezanih i to je to. Pitaj ih samo da li moras da ih ponistis pre nego sto udjes u voz ili u vozu, ne secam se ni toga. Put traje oko 35 min.

Mnogo se toga ne secam ali sam ti ipak pomogao :)

E da nedeljom Pandorf ne radi.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parndorf

Bio pre nekih 15-tak dana, da su jeftini bas i nisu toliko. Ono sto je jeftino ili je ostao neki broj koji retko kome odgovara ili je nesto jako loseg kvaliteta. Nije bitna marka vec sami kvalitet. Kupljeno je par sitnica ali onih koji su kod nas nedostupni u toj meri, a u kojoj ih tamo u samom centru ima. Konkretno mislim na zimsku opremu, jer su sa time stvarno opremljeni maksimalno. Sve ostalo po meni je povoljnije kod nas. Ipak se treba ici vise turisticki. Ovako sam samo zalio vreme koje je potroseno setajuci outlet "selom".

 

A Bec je prica za sebe. Carski grad. Dovoljno je samo to reci. Sve ostalo je napisala Biljana u svojem putopisu. osmeh1.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otvorila sam temu iz razloga sto se priblizava decembar i katolički Božic, pa me zanimaju vaša iskustva u vezi kupovine u tom periodu u Pandorfu, kada je najbolje otići, pocetkom decembra, krajem decembra.... Kada pocinju ta velika snizenja? :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otvorila sam temu iz razloga sto se priblizava decembar i katolički Božic, pa me zanimaju vaša iskustva u vezi kupovine u tom periodu u Pandorfu, kada je najbolje otići, pocetkom decembra, krajem decembra.... Kada pocinju ta velika snizenja? :lol:

Ja putujem u Parndorf 2.decembra uveče,a žena iz agencije preko koje sam uplatio bus-kartu mi je rekla da tog vikenda (dakle prvog u decembru,to je neki tzv. advent-vikend) počinju božićne rasprodaje. E sad,dok ne odem i ne uverim se lično,mogu samo ovoliko da pomognem:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

23. i 24. novembra 2011. idem u Parndorf u sopstvenoj režiji, pa pišem utiske o putu, smeštaju, šopingu kad se vratim

pozdrav :kolce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka