ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

...

A Jelena i Bata pecaju i "suvozemno" i "podvodno"! :):srce:

Što se mene i mog imenjaka tiče, mislim da smi mi upecali naše suvozemne ribe, he he he :) :) :):srce: :srce: :wub: :wub:

Za ove podvodne, ja bih morao kod imenjaka na kratki kurs, kuj zna možda nešto bidne od mene, pa sledeće godine impresioniram lepšu polovinu kad upecam šarana u moru?! :hahaha: .

Tako da, narode ko ima pecaroške štapove i prateću opremu, može slobodno da je upotrebi iu Potosu. Pod pratećom opremom ne podrazumevam "dozvoljena sredstva" sa Skadarskog jezera poput dinamita, agregata sa šok sondama za vodu i sl he he he... :udarac:

Izmenjeno (dimic_bata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tražim u pretrazi:nema ta info. Arvanitidis market u Potosu, da li ima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tražim u pretrazi:nema ta info. Arvanitidis market u Potosu, da li ima?

Ne, Arvanitidis ima samo u Limenasu, jeda veliki supermarket na putu prema Makrijamosu i jedan manji pored setalista.
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Morčić, hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Morčić, hvala puno!

Nema na cemu :D
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sliku stavljamo na temu Limenas, jer se Arvanitidis marketi i ostali obeleženi na ovoj slici, nalaze u Limenasu, a ne u Potosu !

Bixi :cmok:

Izmenjeno (jelenabata)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako najlakse stici od Potosa do Kavale, gradskim prevozim? Ima li organizovanih izleta? Vredi li uopste posetiti Kavalu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odeš do Prinosa, ukrcaš se na trajekt koji te vozi u sam centar Kavale. Odatle ti je sve na 15-ak minuta hoda.

Da li vredi videti ili ne moraćeš sam(a) da odlučiš. Idi na temu Kavala, pa prelistaj utiske posetilaca i pregledaj linkove koji su postavljani,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bacam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumasi, kolika je temperatura vode na Tasosu-Potos? Putujem 20.08.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi se vratili u ponedeljak. Poslednjih dana temperatura vode je bila takva da, nakon jednočasovnog čvarenja na najjačem suncu, bez kvašenja ulećeš u vodu bez ikakvih problema! Voda je super!!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo svezih informacija!Mi smo trenutno na Tasosu, danas bili na Aliki plazi, voda pretopla, a savrseno cista!Tu smo vec par dana,vreme je idealno.Veceri nisu previse tople,bas je prijatno i nema komaraca :aplauz:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuju me iskustva u vezi mogućnosti uplate polupansiona u nekom od hotela ili restorana u Potosu,

konkretno - " Gde je povoljna a ukusna hrana ",tj.da li se negde može pronaći polupansion za 10 eur po osobi,a da je hrana ukusna i raznovrsna?

Izmenjeno (vladar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čula sam da u ovom hotelu/vili nude dobar, a povoljan polupansion (doručak i ručak). Ipak, nemam lično iskustvo sa njima.

Evo šta sam pronašla:

Usluga je na bazi noćenja sa doručkom i ručkom. Doručak se služi od 8h do 9,30h, a ručak od 14h do 16h. Doručak je uglavnom isti svakog jutra (švedski sto: corn-flakes, salama, sir, jaja, puter, džem...), dok se za ručak tokom 7 dana svakog dana priprema drugo jelo i drugi dezert. U ponudi kao glavno jelo bude (svakog dana jedno od navedenih): piletina sa sitnom testeninom, punjene paprike sa prženim krompirima, riba, suvlaki sa krompirom i pilavom, pasticio (grčki specijalitet - kombinacija musake i lazanje), teletina pečena u rerni, boranija..., kao salata: paradajz, feta sir ili caciki, i kao dezert: domaća alva, žele sa voćem, panakota (nešto kao krempita) i voće. Nakon 7 dana kreće novi ciklus, pa ćete, ako ostajete duže, neka jela i neke dezerte probati 2 puta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka