Sasha_D

airbnb

190 poruka u ovoj temi

Moguce je,samo da ima novca na njoj.Bez problema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ,sad mi samo ostaje da izaberem smestaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljuuudi hitno pomoc!!!!!! da li je cena istaknuta pored odredjenog smestaja na sajtu airbnb po osobi, ali tu cenu dele osobe koje zele da iznajme odredjeni smestaj?! hitno molim vas!

Izmenjeno (oskar juca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada dodjete do poslednjeg koraka da platite tj kada odaberete datume i broj ljudi, cena koju vidite u desnom cosku je ukupna za sve ljude i sve dane.

Cena je uvek izrazena po danu, ali se u zavinosti od broja ljudi moze malo povecati, sto i pise u tekstu. Znaci stoji 30evra/dan a u tekstu: dodatna osoba +5 evra/dan. U svakom slucaju, najpreciznije se i vidi kada se odmah odaberu dani i broj osoba te dobije konacna cifra.

Izmenjeno (andrassyut)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hitno pomoc!!!!

da li je okej platiti odredjeni smestaj na licu mesta?? Da li se mogu osloniti na to i imati poverenja u gazdu(kojibje rekao da je moguce platiti na licu mesta) ili moram imati neki pismeni dokaz da je smestaj rezervisan ili bilo sta sto garantuje boravak?! HITNO!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako si drugacije mislila? Ne mislis valjda da platis unapred za sta stan, apartman?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtovima poput Airbnba, Roomorame itd se uvek plati unapred i tek onda dobiju detalji poput tacnog broja zgrade i stana i ostalih..To bas i nije regularno da gazda hoce da primi mimo Airbnba, jer firma gleda na to da se stanodavci kroz sajt reklamiraju i u slucaju da neko odsedne kod njih, naplacuju im 3% od ukupne sume (bez dela za uslugu koju placamo samo mi). Takodje se direktnim placanjem preko sajta i sami obezbede, bas kao sto se i mi kao kupci obezbedimo da nam ne dignu cenu na licu mesta.

Ja se iskreno ne bih igrala sa tom dobrom voljom gazdi.

Izmenjeno (andrassyut)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako, ja sam ukucala datum i za dve osobe, u Kavali..nije mi jasno, ako u u uglu stoji 35 dolara za noc, kako mi ej racunao samo 35x5 plus, ciscenje, a nije racunao za dve osobe? Je li to znaci da je ceo studio 35 dolara za noc?

kavala.png

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno da je 35 dolara za noć cena kompletnog studia, bez obzira na broj osoba.

Pogledaj na osnovnoj strani smeštaja, u delu koji se bavi cenama, šta piše za extra people. Ako pored toga piše no charge znači da se za 2. osobu ništa ne doplaćuje. Ako piše npr. 5 ili 10 usd/night, znači da za 2. osobu plaćaš na tih 35 još 5 ili 10 usd po noćenju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala!!!!!!!!! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko moze da podeli jos neko iskustvo sa ovim sajtom, bila bih zahvalna, i mene plase ti dodatni troskovi i proverenost stanova.. :thankyou:

Izmenjeno (j2095)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U donjem desnom uglu ima opcija Language and currency,kliknes na to i tu biras valutu koju hoces.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko moze da podeli jos neko iskustvo sa ovim sajtom, bila bih zahvalna, i mene plase ti dodatni troskovi i proverenost stanova.. :thankyou:

Ja sam dva puta preko ovog sajta rezervisala smeštaj i oba puta bilo je sve ok, ali oba puta sam odabrala smeštaj koji je već imao pozitivne komentare. Meni su ti pozitivni komentari prethodnih gostiju dovoljan oslonac da su stanovi ok. Što se tiče dodatnih troškova, ne znam na šta tačno misliš. Ja sam oba puta bila u apartmanima gde nije bilo nikakvih dodatnih troškova. Ako postoje dodatni troškovi (npr. za čišćenje, dodatne goste i sl.) oni su uvek obavezno navedeni u samom oglasu smeštaja.

Airbnb obračunava svoju proviziju, ali to plaćaš zajedno sa kompletnom uplatom za smeštaj (ulazi u obračun cene i posebno je prikazano koja je airbnb provizija), tako da tu nema nikakvih naknadnih troškova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27011
    Ukupno tema
    905864
    Ukupno poruka