veca07

Hotel Roma Hurgada

113 poruka u ovoj temi

hvala ti,srce si za odgovore.nije mi nesto do izlazaka..po meni,nigde kao u grckoj sto se tice toga.ali eto da znam cisto..ako imas fotke neke,soba me zanima,posalji,mozes i privatno.reci,da li je bila guzva sad u hotelu i koje su nacije zastupljene?pitam onako cisto,da znam sta mogu da ocekujem na plazi..haha

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja mislim da se ta plaza zove Elezi, Elisis, Elisej ili tako nesto..a ima taj Bovari klub..cisto da znate ako kazete da vas voze na Bovari plazu i budu vas gledali belo..ja nisam bila, ali bila je jedna cura iz naseg hotela i kaze da je super, ona se samo tamo kupala i masirala..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelice, jesi li rezervisala hotel?Ako jesi kada ideš?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam jos jer kao jos razmisljam,al vec sl.nedelje bih morala da rezervisem.a mislim pocetkom avgusta..da imam cemu da se nadam do tada,a da ne provedem avgust.vrucinu na bg asfaltu.tako da ja uvek avgust biram.i koliko sam videla Spirit je najpovoljniji.a ti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mogu samo reći Rusi, Rusi, Rusi, Srbi, Rusi, Rusi, Rusi, Srbi.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

From Russia with love..ne moze se izbeci ni u jednom hotelu od * do *****..meni licno ne smetaju, mozda su malo glasni, ali na moru smo a ne u sanatorijumu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vidjao u Romi nesto malo engleza i nemaca. Ali i dosta rusa :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dakle,bila sam u spiritu i uplaticu sl.ned.za romu.elem,oko buke i graditeljskih radova rekli su mi da njima pocinje sezona radova od 1.juna tako da ce svuda biti buke,i kod sun&sea i rome,i u centru..tako da to ne mogu izbeci.ne radi se samo u novom delu hurgade.tako su mi rekli.pa ajde da se nadam da bas nece da me bude od 6ujutru,mada tad pocinju..al eto,da mi soba ne gleda na tu stranu bilo bi dobro.isto su mi rekli za plazu gore pomenutu Bovari da je lepa kao i od Magawisha..mada ja opet razmisljam,za svaku ulaz 30funti,pa dok popijes,pojedes,pomnozis to sa 11dana,pa jos za dvoje..kad bih isla tamo svaki dan,i jos prevoz da placam,mogu komotno da uplatim hotel skuplji za 150evra i da sedim na njihovoj plazi..ici cu sigurno da vidim te plaze,al ne vidim sta je lose i na ovoj od rome..

rekli su mi i da su malo poskupeli u egiptu,mislim vanpansionske usluge..to bi bilo to.

ne znam,samo,pandamonijum,ti si bila skoro koliko se placa za djakuzi tamo.teretana me ne zanima,ako znas cene ,reci..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče djakuzi-ja mislim da je oko 5 evra, s tim da nam je lik u salonu hotela (prizemlje) nudio masaže za 10 evra sa gratis saunom ili djakuzijem.Plaža Rome nije loša, objasnila sam u čemu je razlika ;) u pravu si što se tiče troškova za Bovari, ali smo mi dosta dana proveli na izletima, pa smo si mogli priuštiti par dana te gotivice

Pozdravcic

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelice, ja sam bila u S&S gde je bila jos manja plaza ( na google earthu izgleda kao mikroskopska mrva ) pa je uglavnom bilo mesta. Mnogi ljudi idu na ekskurzije tako da nekada ima mesta koliko hoces. Ako je bas pretrpano neki dan, mozes da odes na neku malo vise fancy plazu..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li treba da vucem i z beograda velike peskire za plazu ili daju u Romi?u Sun&sea su davali..ajde pandamonijum,pomagaj....stvarno ne bih vukla ono sto ne moram pored garderobe i kozmetike..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potrebe da nosiš peškire za plažu, jer čim dođeš dobiješ karticu,a na plaži daješ karticu i dobiješ peškir (rekli su da je tako u svakom hotelu).Ne znam jedino hoćeš li ići na Rajsko ostrvo ili neko drugo mjesto, pa bi ti trebao peškir za takve situacije.

p.s. pokusaj da ne izgubiš karticu, jer je vole dobro naplatiti, ne znam tačno koliko, ali su rekli za ključ od sefa-ako ga izgubiš moraš platiti 150 dolara hahahahahahaha

Pozdravčić

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se ucinilo da su sami duseci i peskiri bili nesto prljaviji mozda bi bilo pamteno poneti ipak svoje peskire.

Nisam siguran bolje da neko potvrdi ili demantuje !!!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lakse je poneti Biljanu prasak pa malo proprati.. bar se brzo susi..

ne, bez zezanja, u S&S smo svako jutro dobijali ciste peskire..cak i posle podne, posto smo mi nase obavezno gubili ( ne gubili, nego odemo negde a mali cuvar plaze u letnjem periodu, pokupi) nam da ciste ponovo.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala vam na odgovoru..znam da je bolje poneti svoje,al imam neke debele,trecinu kofera zauzmu..u sun&sea su bili stvarno cisti,ne mogu da kazem.al svakako nosim prasak sa sobom pa mogu i da properem malo..sta da kazem,treba da idem da uplatim,a sve mislim gde moze da se ode a da je 2nedelje aranzman..i ne vidim gde.naravno da ne placam duplo avion..nesto mi malo 10dana,al sta cu..mogu u crnu goru,al mi ne pada napamet..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka