veca07

Hotel Roma Hurgada

113 poruka u ovoj temi

A mozda Roma i nije tako losa..glupo je da se decko bedaci i da mu unapred presedne letovanje..Ivane, mozda ces se prijatno iznenaditi. Drzim ti palceve, da pobijes sve nase teorije zavere kada se budes vratio iz Egipta..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Lili!

Pre rezervacije sam na ovom forumu pročitao nekoliko komentara da Roma nije ništa posebno ali da je ok.Hotel neću menjati pa šta bude. Pokušaću da tamo dobijem neki bolji smeštaj, ako ga uopšte ima.Nije mi jasno to da je hotel skuplji od S&S a da ima toliko lošije uslove.Kada stignem preneću iskustva (18.08)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije mi jasno to da je hotel skuplji od S&S a da ima toliko lošije uslove.Kada stignem preneću iskustva (18.08)

Samo ti nemoj da propustiš ronjenje (celodnevno na brodu i sa plaže...) - i nemoj da brineš.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam u Romi ali samo u poseti prijateljima i mogu da ti kazem da ne mas razloga da se bedacis lokacija hotela je extra, sve ti je blizu ( prodavnica sa fixnim cenama ) te ti centar i ne treba, camci za izlete krecu sa pristanista tvog hotela..... Sobe jesu male ali fobro rashladjene, bazen je ok, plaza je malo kraca ali je ok .... za klopu neznam, ali mi se nisu zalili .....HOL JE EXTRA .... Opusti se bice ti lepo ......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala ljudi, svaki komentar mi znači.

Beduin, možeš li mi reći naziv te prodavnice sa fiksnim cenama ili bar lokaciju i da li su sobe bile čiste kada si bio tamo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

prodavnica se zove abu ashra ili abu ashara..tako nesto..

i ne moras bas da pitas coveka koji je isao tamo u posetu da li su sobe ciste...mozda je ozenjen..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bas ste me nasmejali :D !!!!

Nisam siguran za naziv prodavnice ali je desno od hotela nekih 100m. ipak se raspitaj kad stignes. Sobe ciste svaki dan kao i u drugim hotelima, menjaju posteljinu, sapune, peskire ... naravo ostavi sobarici neku paru bar kad stignes.

Nasao sam slike hola tvog hotela , koji je prelep link----> http://www.a-1hotels.com/eg/HURGHADA/html/...l_hurghada.html

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hotel je ok koliko sam ja uspeo da vidim na nety,cak sam se i ja razmisljao jedno vreme da ga uplatim ali sam na kraju opet odustao....nisu svi hoteli toliko loshi tamo,nego loshe je sto mi nemamo dovoljno korisnih informacija iz turistichkih agencija..pa zato dolazimo u situaciju da pitamo jedni druge,a naravno da o ukusima ne treba raspravljati.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ivane upravo sam se vratila iz Hurgade, tačnije bili smo smješteni u Romi, za koju mogu reći da nije ništa posebno, ali da je sasvim pristojan hotel.Mi smo za svaki slučaj ostavljali bakšiš od 5 funti i svaki dan nam je soba bila čista, dobijali smo peškire, posteljina presvučena i to je to.Hrana je kao u svakom drugom hotelu, bezveze, ali se uvijek može naći nešto da se proguta.Plaža je preko puta, ali preporučujem da se ode na privatnu plažu Bovari taxijem (ulaz 30 funti) jer je ambijent jednostavno prekrasan, atmosfera odlična, hrana jako, jako dobra itd...

Kad se vratiš vjerovatno se hotela nećeš ni sjećati ;)

UŽIVAJ (zavidim ti, ja bih opet išla)

Bovari u prilogu - mislim da će ti se svidjeti ;)

post-4158-1210596053_thumb.jpg

Izmenjeno (pandamonijum)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na korisnim savetima i informacijama.

Gde se nalazi Bovari?Koliko je udaljena od Rome?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je neka 2-3 km od Rome, ali bolje je ići taxijem to ćete doći od 5-15 funti zavisi kako se dogovoriš sa vozačem.Ako ne znaju za plažu kažeš Hotel Mariot ili Restoran Big Bull - plaža je direktno preko puta tog restorana.

Okupaj se jednom i za mene

Ako ti treba još koja inf. samo javi

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

planiram i ja u romu u avgustu..pa me zanima vise stvari u vezi hotela.sta je to sto je bas lose tamo ako ga toliko kudite,bar da znam sta je lose konkretno?kakvo je kupatilo?ja nemam sa cime da uporedjujem sem sa Sun & Sea gde sam bila i gde mi je bilo sasvim ok.kakva je plaza,da li ima debelih sundjera za lezanje..?i uopste sve sitne `gluposti` kojih bi mogla da se setis kad si se vec skoro vratila..ja bih ti bila zahvalna..i da,je li plaza toliko losa kad si morala da ides na tu Bovari?ili si cisto volela da promenis malo?...unapred hvala,znacice mi odgovori..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel što se mene tiče uopšte nije loš, soba koju smo mi imali bila je okrenuta ka moru, ali većina ljudi se žalila jer su bili okrenuti prema ulici, a na njihovu nesreću tu se gradi neki novi hotel, tako da su mogli spavati do 7 :( sobe su stvarno čiste, kupatilo posebno, vjerovatno postoje sobe koje su u nešto lošijem stanju, tako da ti to vjerovatno zavisi od sreće ;) plaža isto nije loša,ležaljke, spužvice, imaju sve, ali prilikom plivanja smetaju korali koji su jako blizu plaže (3-4 m) tako da nije ništa čudno kad plivaš, a nogice ti dodiruju korale, preporučujem da nosiš one patike za vodu.Lokacija Rome je odlična sve ti je blizu, bukvalno na minut, a na Bovari smo išli zato što je stvarno fenomenalno, prvi dan smo bili na plaži Rome, pa smo sledeći slobodan dan otišli na Bovari i više je nismo mijenjali!!!Otiđi da vidiš, nećeš se pokajati, imaju odličnu hranu što je tamo kao što znaš rjetkost.Ako sam nešto bitno izostavila, javi ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno na odgovoru!da,ti si imala srece onda sa sobom..pa nadam se da cu i ja,sta da kazem.ali me muci to rendisanje od 7ujutru!!!!koliko se secam,desno od plaze je Papas ako ne gresim.znam da sam videla korale i bas ne bih volela da nosim te patikice,smesno mi izgleda..pokusacu da izbegnem nekako,malo u cikcak da plivam..haha..dobro,reci mi koliko je ulaz na bovari plazu i cene tamo pica i ostalog..dok ti je sveze u mozgu..

i da,gde si uvece izlazila?koja su dobra mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ni ja ih nisam nosila već sam plivala dok se ne nasučem na plažu:) Što se tiče cijena na Bovari-ju koliko se sjećam cijeđeni mango, guava i sl. su 15 f, flaša vode 10f, kafa 8-10 f, pica 20 f, neki super sendviči 15f, juha 10 f, ulaz je 30 funti, više se ne sjećam :(

Što se tiče izlazaka meni je to sve isto sjećam se Papas-a (5 min. od hotela) prema centru, Ali Babe, jedno veče smo bili u Star Fish-u (riblji restoran) gdje je nas četvoro jelo i pilo i sve nas došlo 110f (smješno), ima jedno mjesto malo je zavučeno, siđeš niz neke stepenice tu ti je onda mini bazar i na kraju tog imaš super mjestašce gdje svako veče imaš neke njihove večeri ulaz je bio 35 funti (uključeno ti je piće).

To bi bilo to :)

Izmenjeno (pandamonijum)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869033
    Ukupno poruka