veca07

Hotel Roma Hurgada

113 poruka u ovoj temi

O hotelu:

Lokacija hotela je extra ( prodavnica sa fiksnim cenama udaljena 50 m , italijanski restoran preko puta)

Sobe su zadovoljavajuće veličine i čiste se svaki dan ( posteljina se takođe menja svaki dan)

Osoblje hotela je ok

Hrana je bolja nego što sam očekivao.Pre polaska sam stekao utisak da je katastrofa ali uvek možeš pronaći nešto što voliš.

Sef je besplatan

Nameštaj u sobama je star

U kasnim večernjim satima nema tople vode ( što predstavlja problem pri dolasku)

Plaža hotela je mala i teško je naći mesto posle 11 h.Preporučujem Bovari

Dakle , ne očekujte mnogo od Rome ali imajte u vidu da za male pare možete dobiti pristojan smeštaj i uslugu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u ovom hotelu pre nekoliko godina.

realno, ko je navikao na luksuznije hotele ovaj mu nece valjati, ko je letovao u prosecnim hotelima bice mu dobar.

sto se tice lokacije, jeste na dobrom mestu, ali je mnogo bolje odabrati lokaciju van centra. Posto je centar Hurgade bezveze, manji gradic, nista posebno, dosta se zidalo kad smo mi isli, pa je bilo puno gradilista.

A i plaze van centra su mnooogoooo bolje.

Plaza mi se nikako nije svidela,mala je i bas mi je ostala u losem secanju, mnostvo meduza mi nije smetalo, ali mi je smetala hotelska luka sa brodovima i naftom koja mi je ofarbala kupaci, pa sam slobodno mogla da ga bacim.

bazen je nista posebno, nalazi se na zgradi i uvek je tu bilo jako vruce, pa se nisam ni jednom okupala, uglavnom su se tu kupala deca od 10-15 godina.

animacije nema.

hrana je onako.

nama nisu menjali peskire, vracali su one sa poda... pa smo isli nekoliko puta sa sve peskirima na recepciju da se svadjamo.

nismo hteli da im dajemo napojnicu, jer kad smo dosli nije bilo ni peskira ni posteljine.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je ovaj hotel udaljen od McDonaldsa, peske ili taksijem, zanimaju me neki hoteli u okolini, ali nikako da procenim udaljenost na google earth.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sta ce ti McDonalds kad na 50 metara od Rome imas Hardee's koji je NE-U-PO-RE-DI-VO bolji od Mc-a? Na spratu iznad Hardee's-a imas Pizza Hutt a ni on ti ne treba jer glupo je jesti u Egiptu amerikanizovane pice kad preko puta imas ODLICNU piceriju La Luna u kojoj sam jeo bolje italijanske djakonije nego u samoj Italiji.

Do Mc-a imas par stotina metara ali preporucujem Burger king koji je malo pre Mc-a a koji je kao i bilo gde u svetu DALEKO bolji od otpada u Mc Donaldsu... A koliko se secam MC u Sakali sluzi hamburgere tek od 11 ili 12 sati... Pre toga sluze neko djubre koje zovu dorucak...

DakleM batali Mc, nego pravac Hardee's, pa kad ti dosadi onda Burger king, pa kad ti on dosadi onda opet u Hardee's, pa u krug... :bez-zuba: To sto se tice junk food-a... :bez-zuba:

Izmenjeno (sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, mora covek nekako da smiri decu... inace jedva cekam:D.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa kazi deci da se na egipatskom McDonalds pise Burger king... :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ljudi kako je moguce da tako nacrniste ovaj hotel a on ima 4* ?

jel bio neko skoro? ja sam cuo samo preporuke za njega...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja drugarica je bila tamo pretprosle godine. Ona je zadovoljna bila sobom i hranom i plažom...

Izmenjeno (Tikki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio prosle godine u ovom hotelu? Procitala sam dosta postova, ali je vecina stara par godina. Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pretty_in_scarlet

kad putujes?

ja cu biti tamo za manje od 20 dana pa ti mogu reci iz prve ruke kakvo je trenutno sranje, ovaj stanje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo inace imali negativno iskustvo sa ljudima koji rade u Meku, hteli su da nas pokradu na jedan vrlo naobican nacin (i to sve goste redom)

tipa: trazis mali sok i hamburger oni ti uvale veliki sok, hamburger i pitu (i naplate dodatno), vrlo neobican nacin.... kao da rade na procenat.

tako da pazite da vam daju i naplate tacno ono sto narucite :)

pretty_in_scarlet, veruj mi situacija u hotelu tesko da moze da bude bolja... znas u Egiptu se hoteli obicno ne renoviraju, nego se puste da tiho propadaju :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@uff, putujem u avgustu, pa bi mi bas znacilo da mi nakon puta napises utiske smajl.jpg

@srcetova_srcetina, ne trazim nista luksuzno, svesna sam sta je 3*, ali su komentari bas raznoliki, od onih koji kazu da su zadovoljni i da im je bilo bas ok, do onih kome je propao odmor zbog hotela...zato pitam, trazim utehu smajl.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa jesu razliciti komentari, kao i za svaki hotel skoro... idu ljudi sa razlicitim ocekivanjima, razlicite starosne dobi, sa razlicitim iskustvima, a i lose drustvo nekad moze da pokvari sliku celokupnog odmora, ukljucujuci i hotel...

ali svakako nije hotel takav da zbog njega propadne letovanje

znaci, pazite sta jedete, proverite cistocu peskira pre upotrebe, naoruzajte se strpljenjem i bice sve ok :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@pretty_in_scarlet dobices izvestaj ne brini

a o kakvih 3* ti pricas kad roma ima 4* ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na ovom sajtu pise da ima 4*, ali na svim drugim 3*. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26046
    Ukupno tema
    869152
    Ukupno poruka