Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

Meni je ovaj hotel bio u užem izboru za letovanje pre 2 godine, međutim nisam uspeo da pronađem ovde na forumu iskustva ljudi koji su boravili u njemu. Više informacija imaš ovde : http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1189868-d1193128-Reviews-Blue_Dolphin_Hotel-Metamorfosi_Sithonia_Halkidiki_Macedonia_Region.html

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u hotelu Blue Dolphin ili ima bilo kakva iskustva? Hotel je na plaži, 1.5 km od Metamorfozisa, 4*, deluje više nego korektno kao porodični hotel za porodice sa malom decom (u mom slučaju devojčica od 5). Unapred zahvalan na informacijama...

Spominje se na ovoj temi....recimo Blue Dolphin....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

planiramo ovog leta da idemo sa detetom (2,5 god) na Sitoniju. Metamorfozis mi se ucinio ok ali posle citanja raznih komentara nisam sigurna. Ko je bio prosle godine da li moze da da neki svezi komentar. Idemo autom tako da me plaza ne zanima, jer cemo se setati levo desno svaki dan, vise me brine smestaj jer bih nesto sto ima terasu koja izlazi u dvoriste da mali moze da se igra dok ja pijem kafu na teresi :klap:, a i vecernja setnja i igraonice za decu na setalistu. Molim za komentar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dijanabarbaric,

I mi smo prosle godine imali slicne kriterijume...ali to je sve u kompletu malo teze naci. Vile sa lepim dvoristima su najcesce u Vurvuruu, pa smo mi bili tamo, ali to je varijanta bez setalista, samo privatni posedi...

Ne secam se da sam u Metamorfoziju nasla neku vilu sa lepim dvoristem. Pogledajte Psakoudiju, Nikiti i Kalamitsi. Naravno i Neos Marmaras, na Paradizu ima vile sa dvoristima. Konkretno, u Metamorfozisu smo gledali Petridis vilu, ima opisa na ovoj temi, ali tamo nam se nije islo zbog plaze, mada svi kazu da je mesto odlicno za malu decu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dijanabarbaric,

mi smo prosle godine bili u Metamorfosisu. VIlu smo nasli preko neta (Makis house), pisala sam vec na Smestaju na SItoniji o njoj, ima ok dvoriste sa bazenom, apartmani u prizemlju direktno izlaze na travnati deo dvorista. Ali ima jednu veliku manu - prakticno nema drugog puta do plaze i centra Metamofosisa sem magistralom (jednim delom, naravno).

Sto se tice samog Metamorfosisa, mislim da je za klince odlicno. Nema tu nekog posebnog setalista, minijaturni centar seoceta, sa par prodavnicica i supermarketa i staza uz more do nekog decijeg kampa. Ali ima parkic i decije igraliste na kome je nas klinac uzivao (1,5 godinu je tada imao). Meni je i plaza (plaze) u mestu sasvim ok, iako definitivno ne moze da se poredi sa nekim drugim plazama na SItoniji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine u 4 you vili(kostas). Odmah je preko puta Vangelisa. Novo je bilo sve i bili smo prvi tamo. Ima sve sto coveku treba. Jedino je krevet na razvacenje glup. Tako da ako vas ima recimo 3 odrasle i jedno malo dete nije bas prakticno, ali pak gazda je ok zna nekoliko jezika ukljucujuci i jezike iz bivsih jugoslovenskih republika. Gazda je radi u panduraciji tako da je i bezbednost na visokom nivou.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozete detaljnije da opisete vilu Kostas posto smo uplatili preko Astre boravak u avgustu?! Higijena?!Da li su sobe pristojne velicine, posto sa fotografija ne mogu da sagledam pravo stanje? Da li se dobijaju peskiri?Vidim da nema tendi, da li moze da se boravi na terasi u toku popodnevnih sati?Hvala unapred!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozete detaljnije da opisete vilu Kostas posto smo uplatili preko Astre boravak u avgustu?! Higijena?!Da li su sobe pristojne velicine, posto sa fotografija ne mogu da sagledam pravo stanje? Da li se dobijaju peskiri?Vidim da nema tendi, da li moze da se boravi na terasi u toku popodnevnih sati?Hvala unapred!!

Mi smo bili u apartmanu 3+1 pa opisujem to. U kuhinji je sve novo posto je vila nova. Nov je namestaj. Sobe su pristojne velicine(ima dnevna ima spavaca), kupatilo cisto, ima peskire.Spavaca soba sa francuskim lezajem jedna dnevna u kojoj je ugaona garnitura sam malim pomocnim lezajem koji se izvlaci ispod. U sobama nije bilo cebadi, jeste da je leto ali uvece zna biti svezije. Tende nema ali uvek je jedan deo terase u hladu (sto se tice mog apartmana). Ako ste u prizemlju nemojte kad prospete nesto slatko a iskulirate isto doci ce ali moram reci jako fini mravi da to pokupe, ali ne dolaze ako niste nista prosuli. Kao sto sam rekao sav namestaj je nov. BTW bazen je bio u izgradnji prosle godine valjda su ga do sad napravili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako za parkiranje kola? Da li ima mesta i sa druge strane apartmana ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@bojankba

da li mozda znas kakvi su dvokrevetni studii? To su ti u prizemlju. Moji roditelji su ih ove godine gledali, ali posto su odustali od Metamorfozisa, cisto da znam za neki drugi put, jer se i meni 4 you svideo, mada ja ne volim prizemlje i cini mi se da oni uopste nemaju terasu, tj. neki ogradjen deo. Jel tako?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@bojankba

da li mozda znas kakvi su dvokrevetni studii? To su ti u prizemlju. Moji roditelji su ih ove godine gledali, ali posto su odustali od Metamorfozisa, cisto da znam za neki drugi put, jer se i meni 4 you svideo, mada ja ne volim prizemlje i cini mi se da oni uopste nemaju terasu, tj. neki ogradjen deo. Jel tako?

ne znam kakvi su dvokrevetni sto se tice terase svaki ima ovo zeleno sto vidis se spusta nizbrdo samo je jedna terasa na zemlji ova gde sam ja bio tj pola na zemlji pola u vazduhu. Izvinjavam se popunio sam mojih 150kb ne mogu da turim slike

Izmenjeno (bojankba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa vidim, to mi deluje kao neka zajednicka prolazna terasa :lud:

Lep je hotelcic, ali izgleda da su svi dvokrevetni samo u prizemlju i da nemaju terase kao na spratu, a to bas ne volim...

Slike stavi preko nekog sajta za postavljanje slika slobodno! Npr. dodaj.rs, photobucket i sl.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HVALA PUNO!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@suki

Informacija iz prve ruke u vezi 4-YOU (Kostas) hotela. Upravo se rade posebne ozidane terasice za svaki studio i u prizemlju! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, pa to je lepo :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905074
    Ukupno poruka