Aleksa

METAMORFOZIS

1717 poruka u ovoj temi

Boki, sta bi preporucio devojkama od 20 godina? Moze Sitonija i koje mesto?

:srce::srce::srce:

......ne poznajem dovoljno Neos Marmaras i Sarti...Mozda tamo

Za muziku sam banuo na neku plazu....da li je Kastri ili tako nesto....bila je gomila mladog sveta...ne znam

Moze i Tango beach

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Boravio sam u apartmanima Vangelis u Metamorfozisu preko Atlantika. Kuca je bas onakva kako je prikazana u njihovom propagandnom materijalu, to jeste sve je odlicno. Ali dalje nastupaju problemi jer je plaza u najmanju ruku ocajna ako ona uopste i postoji - uzas, za one naravno koji idu autobuskim prevozom.

Jezeva i ribica dragon ima na pretek sto sam ja itekako osetio na svojim stopalima. Mestani i svi iskusni u vodu ne ulaze bez papuca ili obuce za vodu. Sama plaza je prljava i mala sa prljavim polu peskom. Ja sam isao kolima i obisao sam veliki broj prelepih plaza na Sitoniji a prva prava je na oko 10 km.

Moj utisak je da ljudi koji idu sopstvenim prevozom a vole mirne noci bez diskoteka, mogu se lepo provesti a za ostale preporuka da Metamorfozis obidju u sirokom luku.

I ja sam bila u istoj vili. Vila jeste spolja kao na slikama, ali iznutra i ne baš, mislim nije tako konforna. Odnosno, ono što sam ja uzela kao četvorokrevetni apartman, trebao je biti najviše trokrevetni. 10 dana sam zaobilazila krevet da bi izašla na terasu ili došla do kuhinjice. Čisto je, sve je to ok, samo me zanima koji je arhitekta smislio one unutrašnje stepenice, prvo se penješ, pa onda spuštaš do svog apartmana. Sve u svemu, i nije loše, što se apartmana tiče, ali jadni su oni koji odu u Metamorfozis busom. Ni jednog dana nismo bili tu na plaži, ako se to uopšte može nazvati plažom.

Hoću još da pohvalim Astru koja se izborila za popust u restoranu Vasilis, koji je istovremeno i najbolji od tih par restorana u Metamorfzisu i imaju odličnu crab salat, i naravno lignje. Za klince obavezno idu lizalice na kraju i desert voće i kolač.

Sve u svemu u Metamorfozisu sam bila na spavanju i ručku... za sve ostalo treba sesti u auto.

Izmenjeno (markofilip)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5356d.jpg

vrapci, gomila vrabaca kraj aparzmana Vangelis, koji začine pomalo terasu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5380l.jpg

jedini park i jedino mesto okupljanja za roditelje i klince koji dosta kašlju, pretostavljam da im je to glavni razlog dolaska u Metamorfozisimg5383m.jpg

na dole je strmo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5384q.jpg

ovaj deo jos i lici na nesto, ali pretpostavljam da je guzvaimg5391vuu.jpg

izlazak Sunca sa terase Vangelis, ona dole vila, koja se i na google earth vidi, sa bazenom je za 10 dana bila prazna..samo u jednom apartmanu je bilo gostiju, od jedno 50 koliko mislim da ih ima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5445a.jpg

stado koza, na putu za Vurvuru

img5447.jpg

plaža u Vurvuri, skrece se kod znak piza top...nema guzve i 10 puta je bolja od cuvene Orange beach koja je u tom fazonu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5462y.jpg

majka priroda...

img5480g.jpg

koja boja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

img5488g.jpg

i divan pesak u kome se i odrasli igraju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mogu da verujem da nismo uspeli da nadjemo ni jedan slobodan apartman :( bukvalno je sve zauzeto,mislim da je jedino slobodan termin u agencijama 2o-ti avgust :( Jos kad vidim ove Bokins-ove fotke slosi mi se :(

agencije nešto muljaju..dva su apartmana bila slobodna u vili kad sam ja bila

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam boravio u apartmanu mezoneti u Vangelisu i moram da priznam je stvarno bio dobar. Objekat je nov a sto se arhitekture enterijera tice ona je na dnu ako je poredimo po nasim kriterijumima. Inace u Grckoj su arhitktonska resenja unutrasnjost objekata neverovatno cudna, nepismena i zbunjujuca pa je i sam kvalitet zivota u poredjenju sa nasim nistavan. Svi standardi podsecaju na Americke. Pogledajte trafo stanice i vazdusne elektro vodove koji podsecaju na lijane a i stariji putevi su po americkim standardima. Inace za ime Vangelis nisu cule ni prve komsije do objekta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anastasija...

Jel ste stigli? Ima li slicica...? :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili, vratili se bilo je odlično, Ako si još uvek tu evo samo za kratko javljanje jedne sličice sa plaže Metamorfosija meni jako lepo pokazuje more i plažu. Sutra ću pisati više, najzad sam prebacila slike pa ti šaljem i slike iz Asimine.

http://img11.imageshack.us/img11/2913/img3208g.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ti malo sličica iz Asimine na brzinu :

http://img259.imageshack.us/img259/5790/img3433q.jpg

http://img515.imageshack.us/i/img3437x.jpg/

http://img515.imageshack.us/i/img3434.jpg/

http://img525.imageshack.us/i/img3435.jpg/

http://img16.imageshack.us/i/img3436j.jpg/

šta ja znam nije loše, nije baš ni luksuzno mada ima sve što ti je porebno, Asimina se sastoji iz dva dela, dve zgrade, stara i novija. ovo je stari deo. Ok je. E da već je neko jednom pomenuo vlasnica je jako jako ljubazna i nabaviće vam (potrudiće se da vam nabavi) sve što vam nedostaje. Nisam slikala kuhinju, ni kupatilo, spremi se na to da je kupatilo jako malo a to mi je malo smetalo kao i nepostojanje tuš kade u pravom smislu reči, samo tuš bez zavese.....pa je to malo nezgodno. Kuhinja je u redu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na fotkama i opisu... Samo da je ok, ni ne ocekujem nista luksuzno... Mi smo u nekom cetvorokrevetnom na prvom spratu, valjda pogled ka dvoristu....

Zaista mi je bitno da je cisto i da ima ono elementarno a lunjacemo....

Reci mi koliko se putuje? Krenuli ste oko ponoci iz NS, a kad ste stigli... Jesu li davili na granici? ....

Hvala jos jednom i pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Što se tiče puta sve pohvale Elnosu, stvarno su korektni. Krenuli smo u ponoć iz Novog Sada a u apartmanu smo bili u 13 h po našem vremenu. Dakle putovali 13 sati što je stvarno dobro. Čini mi se da smo sve granice proleteli i u odlasku i u dolasku. Što se tiče pauza, njih je bilo sasvim dovoljno a inače vozač staje bez problema i mimo plana ako je nekom "hitno". Ma jednom rečju što se njih tiče, ono što su kažu toga se drže.

Još i da pohvalim Janisa koji je predstavnik Elnosa u Metamorfosiju, koji ima svoju prodavnicu (odlično snabdevenu svim i svačim), prodavnica nije baš usput ako si u Asimini ali on je svakako čovek kome se možete obratiti ako imate neki problem, i ne samo onda nego kad su vam potrebne dodatne informacije o bilo čemu dok ste na letovanju, uvek je dostupan za srpske turiste. Eto ako te još nešto zanima pre nego što odeš..... tu sam, pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905137
    Ukupno poruka