slolid05

Vreme u Grckoj

252 poruke u ovoj temi

Vec godinama idem u junu na more.Za mene je to idealno vreme, ne previse vruce preko dana a uvece malo zahladi za spavanje, i more je taman za kupanje .

Nema onih paklenih vrucina kad ni klima ne pomaze.

Posto ti ides juznije od mene , moze samo da ti bude toplije.

Evo ti link sa prognozom http://www.myweather...x?sday=0&eday=7

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vec godinama idem u junu na more.Za mene je to idealno vreme, ne previse vruce preko dana a uvece malo zahladi za spavanje, i more je taman za kupanje .

Nema onih paklenih vrucina kad ni klima ne pomaze.

Posto ti ides juznije od mene , moze samo da ti bude toplije.

Evo ti link sa prognozom http://www.myweather...x?sday=0&eday=7

Hvala, ali jutros me na poslu dočekao info o regionalnom sastanku 28 i 29.06, pa pošto sam već prijavio odmor za početak jula onda tako i ostaje. Pomogli su mi u dilemi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva su iskustva sa vremenom u septembru? Konkretno, druga polovina meseca... Jel se neko iskupao?

Mi išli pre nekoliko godina od 4-11 sep. Od osam dana, možda je 4-5 bilo za kupanje. Pretposlednji dan je bio toliko hladan da su svi Grci bili u jesenjoj garderobi. Ja krenuo u papučama, bos, i izgledao sam sebi smešan. Ali zato je poslednji dan bio prelep...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam prosle godine bila od 06.09-16.09 na Lefkadi i vreme je bilo super jedan dan je samo bila kisa svi ostali dani su bili suncani i topli

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Genaralno, septembar na Peloponezu na primer je fantastičan. Toplo vreme a voda najtoplija u godini. Govorim o Korintskom zalivu, pa dole u Nafpliju i još južnije u Kalamati.

Desi se naravno da koji dan bude kišovit ali jaaaaako retko je hladno. Jako sam često u Grčkoj u septembru, od Preveze pa na dole i ne sećam se kad mi je bio septembar loš.

Idealno vreme, što se mene tiče, nema gužve a vreme lepo i topla voda.

Pre par godina sam bio u Atini 11, oktobra i kupali smo se negde na jednoj od plaža južno uz obalu. More je bilo toliko toplo da nisam verovao da je moguće.

Mislim da imaš velike šanse da se lepo provedeš i u septembru.

Naravno, peh je moguć ali, male su šanse.

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info. Ja sam mislio više na severniji deo Grčke ali ako mora da se siđe malo niže, šta da se radi, žrtvovaćemo se ... faca.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam se dvoumila izmedju Tasosa, Pefkohorija i Neo Porija, ali otprilike ce ovo prevagnuti za Tasos, jer idem tek 7og, 8og :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Termin za koriscenje godisnjeg odmora nam je od 18.09. Da li je to pogodan termin za odlazak u Grcku,severnu Grcku, Stavros, Nea Pori, Polihrono, Paralia itd? kakva su vasa iskustva sto se tice vremena, temperature mora? Sa nama je i bebica koja ce tada imati 14 meseci. Unapred hvala!

Ja sam prošle godine bila u Paraliji od 17.09 i vreme je bilo super, more takođe... Samo jedan od deset dana, koliko sam bila, nije bio za kupanje jer je padala kiša.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

10. avgust u popodnevnim časovima na Egnatia Odos-u oko Kozanija - kiša, nevreme, potop biblijskih razmera, kolona automobila koji se kreću maksimalnom brzinom 80-90km/h (na toj deonici se obično vozi ko kolko brzo može), vidljivost minimalna, svi Grci voze s upaljenim svetlima po danu (e, kad sam i to video). Bio na licu mesta, doživeo, preživeo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obisla sam gotoco celu Grcku,sva ostrva koja rade nase agencije,mogu da Vam kazem da ko god planira odmor krajem avgusta nece se pokajati,ali mislim da je za malo dete bolji kraj jula i pocetak avgusta...To je na osnovu nekog licnog iskustva,sever je malo hladniji,pojave se meduze...Bolje ne razmisljati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas recite mi koje mesto u Grckoj je najbolje za letovanje pocetkom oktobra?

Hvala unapred!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim Vas recite mi koje mesto u Grckoj je najbolje za letovanje pocetkom oktobra?

Hvala unapred!!

Mislim da je Kefalonija definitivno najtoplija u to vreme(od onoga sto sam videla),Rodos i Krit.Mislim da je najbolje ici na ostrva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dižem, dižem temuuuu :alarm:

Ajde BokiMKD, prijavljuj dogodovštine iz "srpskog Bermudskog trougla" sunca%20se.gif

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno, jel ima nekog dole sad u Grcokj ko ce da mi kaze kakvo je vreme, trebali smo vec da krenemo na Tasos, ali ovo vreme.....kisa...... hladno.... kazu nema jos kupanja, uzas...... ne mogu vise da cekam :kupanje: :kupanje: :kupanje:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kažu da je vedro i sunčano na Tasosu ali da kupanjac dolazi u obzir samo na kratko jer je još uvek malo sveže.

Izmenjeno (Nemos)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905095
    Ukupno poruka