slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

http://www.accuweath...?monyr=6/1/2012

Ništa mi se ne sviđa ovo :neznam: Stalno menjaju prognozu! Sada ispada da imamo ( u Paraliji) samo 5 lepih dana, a 5 kišovitih, a juče sam isto gledala bilo je "samo" 3 kišovita dana... grrr :kauboj:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prvo planirao boravak sedam dana u Olimpic Beach-u kod Paralije, ali posle smenio jer nasao sam bolji i jeftiniji smestaj u Polihronu...moji prijatelji rekli su mi da je bolje sto sam isao na Halkidiki jer bilo je sve vreme toplo cak i se okupao u more,a tamo ja stalno padalo kisa :( inace period je bio 19-27 maj

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bezolovni 95- 1.34evra- 82 den.

Bezolovni 100- 1.38e- 84den.

Euro Dizel- 1.18e- 72 den.

Bio Dizel- 1.2e- 73 den.

AutoGas- 0.69e- 42 denara :)

stare su informacije prosle nedele cene su malo pale :D

Hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ništa mi se ne sviđa ovo :neznam: Stalno menjaju prognozu! Sada ispada da imamo ( u Paraliji) samo 5 lepih dana, a 5 kišovitih, a juče sam isto gledala bilo je "samo" 3 kišovita dana... grrr :kauboj:

Ma nemoj da brineš, to što svakodnevno menjaju, znači da nemaju pojma i da će možda i svih deset dana biti divno vreme! :D

Bar se ja tako tešim, mada i dalje svakodnevno gledam dugoročnu prognozu na istom ovom sajtu. :pardon:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da ti se ne pogodi vreme u Grckoj od Maja do Oktobra treba da si basuz nista vise :D Pa ne idete u Sloveniji idete u najjuznoj zemlji evrope, ne brinite :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma nemoj da brineš, to što svakodnevno menjaju, znači da nemaju pojma i da će možda i svih deset dana biti divno vreme! :D

Bar se ja tako tešim, mada i dalje svakodnevno gledam dugoročnu prognozu na istom ovom sajtu. :pardon:

Joj, i ja se isto tako tešim, i navijam za to da nemaju pojma :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.myweather2.com/Holiday-Destinations/Greece/Paralia.aspx?sday=0&eday=7

Evo ovde je lepsa prognoza

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako vidim,na svim sajtovima za prognozu,lep period je ispred nas,tako da se od 10 juna ne bi trebao brinuti za vreme...2 porodice mojih prijatelja,juce su se vratile,i kazu da jeste bilo promenljivo,ali da se samo 1 dan nisu kupali...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledati ove dugoročne prognoze je suludo. Svaki dan ih menjaju, a nekad i više puta tokom jednog dana. Teško onom ko se u njih uzda kad planira putovanje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sinoc mi je drugarica stigla u Neos Marmaras. Kaze da je vreme divno :happy: Nisu jos stigli do plaze tako da ne znam kakva je temperatura vode. Ali u svakom slucaju eto jedne dobre vesti. Kad saznam jos nesto javljam

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

samo nek nastavi sa LEPIM izvestajima :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma odlicno je dole zadnjih dana...temperatura je stalno preko 30,more je vec solidno kazu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav iz Haniotija, pretoplog...sunca%20se.gif sunca ima i previse nista ne brinite, a i more se ugrejalo....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868351
    Ukupno poruka