slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

I mene je zabrinulo ovo vreme, a i vremenske prognoze nam nisu naklonjene. Kazu i narednih nedelja ovako kisovito. Ja idem 12-og juna na Krf, i tesim se, ako i ne bude za kupanje u moru imamo bazen a ima na Krfu i sta da se obidje... Prosle godine u junu na Halkidikiju - kisa, jedva smo se nekoliko puta okupali, ali zato smo u septembru, na Ohridu, imali prelepo vreme, ako i ove godine jun bude kisovit - ponovicemo odmor u septembru...

Izmenjeno (Bubica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hladno je ljudi... Sutra i u subotu su najavili jos hladnije. A kad kazem hladno, ne mislim na prohladno. Jos nosimo duge rukave bar u Solunu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elladitsa, hvala ti za svaku informaciju sa lica mesta! Kako je lepo imati ovakvog clana foruma.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji li neka pouzdana dugoročna prognoza? Kad konačno i kod nas i u Grčkoj kreće pravo leto i vrućine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledajuci neke sajtove,vreme ce se stabilizovati tek od 13 juna i to sa temperaturama od oko 27 C :shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elladitsa, hvala ti za svaku informaciju sa lica mesta! Kako je lepo imati ovakvog clana foruma.

ma svasta, nema na cemu, sta god vas interesuje, a mogu da odgovorim pitajte.

Nisam gledala dugorocne prognoze, ovi na tv-u svaki put kazu od nedelje poboljsanje, a poboljsanja nigde :nempojma:

Ali u svakom slucaju ovo je vrlo neuobicajeno i neverovatno....takva je valjda godina.

Ja vam zelim da vam se vreme poboljsa, ako ne od sledece nedelje, onda bar od prvog :)

Ne bih da vas rastuzim, ali more se pod ovim uslovim i nece nesto puno zagrejati do tad :(

Izmenjeno (elladitsa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma vreme je otislo u djavola, ovo je katastrofa, letnje temperature cemo izgleda tek u julu da osetimo jer najavljuju i pola juna ovako :'( kako vidim i u GR je slicna situacija, ja sam mislio pocetkom jula da idem na more ali kako je ovo sa vremenom krenulo sve vise pomeram datum, na kraju cu i u avgust da zagazim :rolleyes:

Izmenjeno (markoni155)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaista nije vreme dobro,to svi vidimo,ali isto tako znamo da svaka prognoza u danasnje vreme preko 5 dana nema smisla...tako da mislim nema cega da se bojimo,bar mi koji idemo polovinom juna...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao ljudi, a ja idem vec sad u ponedeljak. Ima da ponesem pola biblioteke.

Jedino se uzdam, kao sto Zinedin kaze, da te dugorocne prognoze nisu pouzdane, pa da cu imati koliko toliko ok vreme. Videcemo

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma no sikiriki, mi krećemo 07.06. put Tasosa. Moći će da se kupa a sada da li će biti vedro to niko ne zna. 2010. od deset dana u Pefkariju možda su tri bila baš onako bez oblaka a svi ostali sa sivim oblacima ali je kiša pala svega jednom, more je bilo baš toplo . U principu ne treba da gledamo šta se spušta sa severa nego šta dolazi sa afričkog kontineta. Ja se sve nešto nadam da će odande da grune vrelina i promeni situaciju za dan :azdaja:

Izmenjeno (Nemos)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo za sedam dana i samo o tome mislim. Nama nije toliko tragicno i ako ne bude sunca, nacicemo zanimaciju, ali sam se bas bas nadala da ce biti lepo i da cu da isuncam kosti :)

Ako neko ima nove informacije, ovih dana neka javlja kako je. Unapred smo zahvalni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Šareno vreme je i u Grčkoj. Red kiše i vetra, red vedrog i sunčanog. More se još uvek nije dovoljno ugrejalo, bar ne na Tasosu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajd javljate ko je 'vec dole',poboljsava li se ista???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25996
    Ukupno tema
    867359
    Ukupno poruka