slolid05

Vreme u Grckoj

249 poruka u ovoj temi

Sada sam se cuo sa mojima, oni su u Leptokariji i kazu da je sinoc bilo bas vruce i da je danas malo tmurnije, ali da ima kupača.

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sada sam se cuo sa mojima, oni su u Leptokariji i kazu da je sinoc bilo bas vruce i da je danas malo tmurnije, ali da ima kupača.

Sta kazu tvoji o toploti mora jel moze da se kupa i da li je za malu decu.....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi na Tasosu vec 5 dana i moram da se pohvalim da je vreme divno. Cak je i toplije nego sto smo ocekivali. Voda je ujutro hladnija, ali po podne je vec topla da se kupa sa uzivanjem . Mi smo sa malom decom ovde u Pefkariju i preko dana je bas toplo . Klinci se kupaju. Veceri su prijatne, uglavnom smo u kratkim rukavima, mada smo poneli i duge za svaki slucaj (mislim uvece).

Hocu da kazem da se niko ne sekira ko sada ide na Tasos bice mu lepo. Voda ce biti idealna.....

Prognoze su u narenom periodu da nema kise, ponekad samo oblacno(kao danas).

Onaj ruski sajt sa vremenom je zaista dobar, slazu se ovde neki .....

Toliko i pozz sa Tasosa

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da se javim! Srigli smo jutros sa Lefkade i vreme nas je extra posluzilo! Samo je 20-og i 21-og padala kisa, ostalih dana je vreme bilo suncano, a more relativno toplo tako da smo se lepo iskupali i pocrneli :D

Kako ste prosli na granicama...ima li guzvi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da se javim! Srigli smo jutros sa Lefkade i vreme nas je extra posluzilo! Samo je 20-og i 21-og padala kisa, ostalih dana je vreme bilo suncano, a more relativno toplo tako da smo se lepo iskupali i pocrneli :D

O, pa Kaca,dobrodosla, bas se pitam kad se ono vracas, ajde, cekamo izvestaj na Lekfadi i slicice :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ste prosli na granicama...ima li guzvi?

Nije bilo guzve , u proseku smo se zadrzavali oko pola sata, negde i manje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O, pa Kaca,dobrodosla, bas se pitam kad se ono vracas, ajde, cekamo izvestaj na Lekfadi i slicice :)

Suki fala na dobrodoslici! :srce: bilo je prelepo, a boja mora i plaze su me prosto odusevile. Bice slike i izvestaj veceras ili sutra... ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

razmisljam da za vikend sa drustvom krenem na nekoliko dana do grcke,halkidiki ili paralia. da li je neko od forumasa trenutno tamo da nas obavesti kakvo je vreme i da li je more za kupanje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

razmisljam da za vikend sa drustvom krenem na nekoliko dana do grcke,halkidiki ili paralia. da li je neko od forumasa trenutno tamo da nas obavesti kakvo je vreme i da li je more za kupanje?

Stigli sinoc! Bili 11 dana! Vreme i voda savrseni(31-25)!!!!!!!! :D:D:D

Juce se malo pokvarilo vreme, ali za naredne dane, proverite!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

super sto vam je bilo lepo vreme! nadam se da ce tako biti i sledece nedelje....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo da dignem ovu VEOOOOMA važnu temu, koja postaje aktuelna. Da nam se javljaju oni koji su tamo :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je!!! Svima ce to koristiti, posebno nama sa malom decom :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da treba mi pomoć oko vremena u periodu 26.06-06.07. Imam uplaćen aranžman od 06-16.07, ali pošto mi je supruga trudna razmišljam da pomerim za smenu ranije pa me interesuju razlike u temperaturama. Ne znam kakvo je more tada. Plašim se da odem u julu i da presedimio u sobi dobar deo dana, a opet mi se ne ide krajem juna pa da more bude hladno. Pita mse kolika je razlika uopšte u tih 10 dana. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A koji deo Grcke?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A koji deo Grcke?

Olimpic beach

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865771
    Ukupno poruka