aleksandra_

PLATAMON

1144 poruke u ovoj temi

Sada čujem da to ipak nije od algi nego izlivanje kanalizacije (što je meni jako čudno)

 

ima onih koji tvrde da je to lažna vest, tako da ne znam kome da verujem :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

^^ inače ovo za kanalizaciju je bilo u gr medijima, navodno je na par sati crkla prerada kanalizacije u Kateriniju :neznam:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

^^ inače ovo za kanalizaciju je bilo u gr medijima, navodno je na par sati crkla prerada kanalizacije u Kateriniju :neznam:

Mozda.. Cudno mi je onda da su se Grci kupali. Inace ja po onoj narodnoj: Muva na svakoj livadi trazi g...  leptir cvet. Ja sam leptir.. 

Inace, cvetanje algi ili ono drugo je prisutno od 10 sati svaki dan otkako smo dosli. Onda se u suton povuce. Juce ga je bilo mnogo manje.. A da izgleda ruzno cinjenica je koja se ne moze opovrgnuti.. 

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Demantovana je vest da je u pitanju kanalizacija

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okreni obrni neko zagađenje jeste, najverovatnije organsko jer to izaziva tzv. cvetanje mora i/ili  razvoj planktona ...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkiznanemoj tako pa putovalo se na more i 20/21 samo po Albaniji... doduše pobegosmo mi jedared i do Grčke pre lockdown-a :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Ivanhoe, mislila sam na sebe, nisam te dve godine bila u Gr, pa onda nisam uspela ni u Albaniju jer su uveli mere bas pred nas put, tako da nisam imala snage da citam ni o Gr, a ni o drugim destinacijama :shokiran::D . A za pve 2 godine sam bas isla po Srb, kao nikad do sada, ali mi se nista ne pise, samo planiram da okacima slike kada se vratimo iz Halstata i ako odem na brod Zemun-Vinca...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905083
    Ukupno poruka