MartinTrajkovic

Hotel Tosca beach-Kavala

250 poruka u ovoj temi

Pozdrav

Da li je neko mozda bio u ovom hotelu? U ponudi je agencije Magic travel i nije mnogo skup. Imali su ga i prosle godine u ponudi i u agenciji su rekli da su sve aranzmane prodali i da su imali samo zamerke zbog saobracajne guzve u Kavali, posto je hotel na par km od istog grada.

Da li mozete i da mi nesto kazete o samom gradu

Putovacu sa devetomesecnom bebom pocetkom septembra pa me interesuje vase misljenje?

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u istom smo problemu :kez:

gledajuci arazmane sa devojkom za ovo leto naleteli smo na toscu, prosle godine smo bili jedan dan u kavali na plazi batis koja je blizu tosc-e malo pre nje odlicno sredjena cista i po slikama mislim da se uopste ne razlikuju puno, blizu grada mozda treba 3-5 min kolima

Za jedan dan koliko smo uspeli da vidimo jako lep grad mali smo deo obisli centar i stari deo grada, strm i krivudav, popodne bez guzve normalno parkirali...moji su roditelji bili nesto duze 3-4 dana i svasta nesto pronasli bas ono sto ima pravi grad a ne turisticko mestio od soluna udaljen 160 km tako da moze i kolima do njega put je odlican a tasos je na 30min ferijem

mene takodje zanima ukoliko je neko bio u tosc-i kako je, cesljajuci po netu nisam na nasim stranicama nasao nista posebno osim jedne

http://www.trivago.rs/kavala-447645/hotel/tosca-beach-969927

par slika i jedan komentar po meni pozitivan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Da li je neko mozda bio u ovom hotelu? U ponudi je agencije Magic travel i nije mnogo skup. Imali su ga i prosle godine u ponudi i u agenciji su rekli da su sve aranzmane prodali i da su imali samo zamerke zbog saobracajne guzve u Kavali, posto je hotel na par km od istog grada.

Da li mozete i da mi nesto kazete o samom gradu

Putovacu sa devetomesecnom bebom pocetkom septembra pa me interesuje vase misljenje?

Hvala

nisam bio u samom hotelu, ali krajolik je veoma lep...pokušaj da nađeš neke recenzije ovog hotela, na netu. inače, gledajući njegovu cenu, ne bih očekivao mnogo... evo kako to izgleda, slikano sa odmorišta uz put nea peramos-kavala, čim se prođe hotel

dscn3103.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

www.tosca.gr/en/

Evo sajta hotela.

Gospodja Mira iz Agencije Magic Travel je rekla da je bas pravi izbor sa porodicu sa bebom. Tu je blizu veci grad ima svoju plazu, besplatne lezaljke i suncobrane, polupansion ,relativno nov hotel itd. Zasto sam bas poslusao nju. Pre tri godine sam sa istom agencijom putovao u Sarti i sve sto su napisali i slikali je bilo isto. Problem je nastao kad smo usli u apartman nije bilo vode i posto je ona u tom trenutku bila u Sartiju nasla je gazdu posvadjala se sa njime i dobili smo vodu u roku od 15 min. Kasnije je raskinula ugovor sa tom kucom i nje nema vise u ponudi.

U hotelu su mi odgovorili na mail da imaju frizider u svakoj sobi i da mogu da mi izadju u susret i pripremaju kuvanu hranu za bebu.

Takodje sam dobio i informaciju kad se krena prema mestu Palio, tj ka Solunu, sa druge strane brda, pesice se stize, postoji velika plaza sa velikim barom u kome je non stop DJ i da ima puno mladih ljudi. Takodje kad se krene prema Kavali i tu ima uvala sa velikom pescanom plazom na kojoj ima par taverni i 2 bara sa DJ-evima.

Aranzman je od 02.09.2010. i idem da se odmaram pa makar i spavao samo na plazi ako su sobe lose.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavala ti nije turisticko mesto kao mesta na koja smo navikli da idemo mi preko nasih agencija, to je pravi grad sa delom gde je setaliste uz obalu sa kaficima i preko puta stari deo grada sa tvrdjavom, ima veliku bolnicu tj. dve u samom gradu. Od Soluna ti je sve novi autoput Egnatia Odos koji se prosle godine nije placao, a za ovu ne znam. Mi smo bili jedan dan i grad mi se svideo, a ovaj deo oko plaza ne znam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kavala ti nije turisticko mesto kao mesta na koja smo navikli da idemo mi preko nasih agencija, to je pravi grad sa delom gde je setaliste uz obalu sa kaficima i preko puta stari deo grada sa tvrdjavom, ima veliku bolnicu tj. dve u samom gradu. Od Soluna ti je sve novi autoput Egnatia Odos koji se prosle godine nije placao, a za ovu ne znam. Mi smo bili jedan dan i grad mi se svideo, a ovaj deo oko plaza ne znam.

E bas zbog toga sam izabrao Kavalu, jer mi je dosta malih ribarskih mesta, malih ususkanih mesta, malih ovo malih ono, sa puno taverni itd a ustvari ih ima samo dve. Hteo sam da budem blizu nekog grada gde mogu uvece da izdjem da setam, ne diskoteke itd, nego da se lepo prosetam pored obale, da u hotelu imam polupansion.

Mnogo ocekujem a ne znam kako ce biti........

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bio sa curom u Nea Vrasnu i posto smo bili kolima odlucili samo da odemo do Kavale. Put je odlican, tih 70Km smo presli za manje od sata i odusevili se Kavalom. Prelep grad sa non stop desavanjima na ulicama, mi smo naleteli na koncert neke filharmonije mladih u centru! Zaista je grad u pravom smislu te reci i odlican je za izlaske, setnju a bogami ako ste sa lepsim polom i za trgovinu (pazite novcanike).

Trenutno gledam Nea Peramos, ustvari trazim smestaj preko interneta jer ga ni jedna agencija ne nudi a ono sto sam video kad sam se vracao iz Kavale je super a opet blizu kavale. Takodje postoji mnogo plaza i manjih mesta od Kavale do Soluna starim putem, pa ako neko ima neki smestaj u tom pojasu neka predlozi!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bio sa curom u Nea Vrasnu i posto smo bili kolima odlucili samo da odemo do Kavale. Put je odlican, tih 70Km smo presli za manje od sata i odusevili se Kavalom. .......

Mene je Kavala kupila jos dok smo prolazili kroz nju pre 4-5 godina na putu za Tasos, stoga sam ove godine, cim se vratim sa bogatog i uredjenog dalekog zapada, dao sebi 10 dana za jet-lag i pranje donjeg vesa, te pozdravljanje sa familijom, pa odmah pravac u prezaduzenu, ali tako lepu Grcku, Tosca Beach hotel i vecernja blejanja po Kavali.... Preminucu bez frapea, a uzo i taverne sa kariranim stolnjacima sanjam vec nocima ...

@Gaga75 (i osstali koji znaju): imas li neki hint o parkiranju u Kavali, pretpostavljam da je princip slican kao u svim grckim mestima, sila boga ne moli, ali, mozda si zapazio neke vece povrsine namenjene parkiranju, pa, ako se secas, bio bih zahvalan na par saveta i tipova.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene je Kavala kupila jos dok smo prolazili kroz nju pre 4-5 godina na putu za Tasos, stoga sam ove godine, cim se vratim sa bogatog i uredjenog dalekog zapada, dao sebi 10 dana za jet-lag i pranje donjeg vesa, te pozdravljanje sa familijom, pa odmah pravac u prezaduzenu, ali tako lepu Grcku, Tosca Beach hotel i vecernja blejanja po Kavali.... Preminucu bez frapea, a uzo i taverne sa kariranim stolnjacima sanjam vec nocima ...

@Gaga75 (i osstali koji znaju): imas li neki hint o parkiranju u Kavali, pretpostavljam da je princip slican kao u svim grckim mestima, sila boga ne moli, ali, mozda si zapazio neke vece povrsine namenjene parkiranju, pa, ako se secas, bio bih zahvalan na par saveta i tipova.

Ja sam prvi put bio tamo i nosio sam GPS, tako da sam njega slusao o on me vodio od parkinga do parkinga, a u samom centru imas garazu koja je negde oko 1€ na sat :)

Ove godine bice Lefkada a sledece mozda prelepa Kavala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prvi put bio tamo i nosio sam GPS, tako da sam njega slusao o on me vodio od parkinga do parkinga, a u samom centru imas garazu koja je negde oko 1€ na sat smajl.jpg

Ove godine bice Lefkada a sledece mozda prelepa Kavala

Hvala, znaci da obnavljam GPS software...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, znaci da obnavljam GPS software...

Kog datuma putujes.

Mi smo uplatili od 31.08.- 10.09.2010. i bicemo jedan dan u Solunu 30.08., tj u ponedeljak. Samo ne znam gde da nadjem pare za sve to, brine me soping.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kog datuma putujes.

Mi smo uplatili od 31.08.- 10.09.2010. i bicemo jedan dan u Solunu 30.08., tj u ponedeljak. Samo ne znam gde da nadjem pare za sve to, brine me soping.

Mi bi trebali da idemo 10. ili 11.8 do 21.8., jos da vidim samo da li i gde cemo nociti uz put. Prosli put smo koristili Polikastro, ali smo onda potrosili dosta vremena i tu, jer je gradic simpatican i steta je samo prespavati u njemu. A jos smo svesno preskocili trazenje linije Solunskog fronta. Razmisljamo o Dojranu ove godine, videcemo.

A za soping, bogami, obzirom da jos navlacimo pare za aranzman nesto ne znam, videcemo. Mi cemo verovatno preskociti Solun, jer:

a) nema sanse da skupim posle svih ovogodisnjih belosvetskih svrljanja toliko para da nam se isplati da svracamo tamo, a kartice ce do tada verovatno da mi iseku komisijski :)

b) kad god odemo u Solun, uvek se zaglavimo u neki od kafea na obali, pa onda negde nesto da pojedemo i ode dan (i novac) ko da ga nije ni bilo. Ako u dolasku odemo u Solun, mozemo slobodno da se vratimo nazad odmah :)

c) a i posle par odlaska u Kavalu pitanje je da li ce mi ostati bilo sta za kupovine u Solunu :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocekujem imformacije i utiske od forumasa koji su predhodnih godina boravili u hotelu TOSCA BEACH.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu hotela Tosca beach,prikazano je da hotel gostima pruza mogucnost koriscenja interneta.Da li je internet dostupan i u sobama ili je dostupan samo u zajednickom prostoru?

Izmenjeno (szorba)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna,kakav je rezim parkiranja u Kavali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka