MartinTrajkovic

Hotel Tosca beach-Kavala

250 poruka u ovoj temi

Iako je na sajtu hotela Tosca Beach prikazano da Hotel poseduje internet konekciju za goste,to nije tacno.U Tosci se nadaju,da ce do pocetka glavne sezone,omoguciti gostima pristup internetu na recepciji hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam kupio casopis SAT sa detaljnom rutom do Tasosa a samim tim i do Kavale.

Brine me jedna cinjenica da do same Kavale nema ni jedne bezinske pumpe na samom putu vec se mora silaziti sa puta nekih 10km i vracati nazad.

Da li ima benziskih pumpa u samoj Kavali?

Vredi li otici i do Tasosa na jedan dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zbog razlike u ceni goriva, najbolje je, kao sto i drugi savetuju, da gorivo uzmes u Makedoniji pre granice sa Grckom.

Da bi uzeo gorivo na `Egnaciji`a da ne silazis 10km sa puta,na iskljucenju ka Asprovalti imas pumpu i `Lidl`,

na 1 do 2km od autoputa.

Ako se za `Toscu` iskljucujes kod Nea Peramosa, onda pumpe imas u Peramosu i Iraklici. biggrin.jpg

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jer se vratio neko iz Kavale?

Tosca Beach?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel ima dva restorana.Jedan radi za dorucak i veceru, a drugi tokom dana sa skromnim izborom jela.

Plaza je odlicna, peskovita sa lezaljkama i suncobranima.

Sobe su u bungalovima, solidne.Imaju i frizider.

Terase prostrane, okrenute ka moru, bez tendi.smile.gif

U hotelu Tosca, gosti mogu da koriste internet u zoni recepcije.U zgradi recepcije ili na klupicama ispred iste okruzeni zelenilom i mirisom borova.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U hotelu Tosca, gosti mogu da koriste internet u zoni recepcije.U zgradi recepcije ili na klupicama ispred iste okruzeni zelenilom i mirisom borova.biggrin.jpg

E, je l' se to meni cini ili se ti vratio iz Toske? Ako uhvatis malo vremena, daj neki komentar, kako je bilo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, je l' se to meni cini ili se ti vratio iz Toske? Ako uhvatis malo vremena, daj neki komentar, kako je bilo?

Vredi `za sve pare`.Opsirniji opis sledi.biggrin.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vredi `za sve pare`.Opsirniji opis sledi.biggrin.jpg

Bogami, jedva cekam, jer se meni blizi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da bi dosli do Tosce, mozete ici do Kavale, pa se vratiti ka Tosci putem uz more ka Paliu.Ili de se iskljuciti sa auto puta na ukrstanju Neas Peramos, dvatesetak kilometara pre Kavale.Pre ulaska u Nea Peramos videcete putokaz za Nea Iraklicu i tu skrenite ka njoj.Po ulasku u Iraklicu vozite pored mora, sa leve strane prolazite Lidl.Zatim ulazite u Palio i tu put ne prolazi pored mora, jer vile u zelenilu i par hotela zaklanjaju pogled na plazu.Po izlasku iz Palia dolazite do `lakat` krivine, gde je ogranicenje brzine 30Km/h i sa desne strane je ulaz u Toscu.:kez:

Pedesetak metara od kapije nailazite na vec ranije spominjanu recepciju.Gde se prijavljujete i dobijate kljuc sobe.

Sobe su smestene u bungalovima na desnoj strani uvale i sve su sa pogledom na more.Otkljucavate vrata i ulazite u degazman koji ima plakar. Naravno tu su kupatilo sa fenom i soba.Namestaj u sobama moze biti stariji ili noviji i pored kreveta imate nocne stocice, toaletni stocic,stolicu,ogledalo i `klupicu` za prtljag.Tu je klima, TV i frizider.A kada otvorite zaluzune i stupite na terasu doceka Vas panorama `sve do Tasosa`:o.Na terasama imate stolice i stocic.:cool:

Zgrada restorana je na suprotnoj strani uvale i dorucak i vecera se serviraju u sali na spratu, sa prostranom i lepom terasom.U prizemlju se nalazi bar sa u kome se tokom dana posluzuje hrana i pice gostima na plazi.Tu su i

kabine, toaleti, tusevi, ambulanta.

Na plazi je zuti pesak, idealne granulacije, da se ne zadrzava na telu, suncobrani sa lezaljkama i stolicama.

Sobe, plaza i ceo kompleks je veoma cist.Pored suncobrana imate i hladovinu borova i drugog rastinja.More je zeleno i cisto a plaza je nosilac ~Plave zastave~;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majstore,

hvala ti na ovom opisu.

Da li mozes da mi kazes kakva je situacija u hotelu po pitanju buke, da li ima Engleza i Rusa koji su neverovatno bucni ili je porodicni hotel. Da li ima nesto u blizini styo bi se moglo obici pesice a ne kolima. I kakva je hrana u hotelu. Verujem da je dobra ali da proverim.

Hvala

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tosca je porodicni hotel.Jedina buka moze da bude muzika sa svadbi koje se organizuju u restoranu.Svadbe su obicno subotom uvece i traju do ponoci ili jedan nsat iza.Nama muzika nije smetala.

Pesaciti mozes po krugu hotela.A za sve drugo treba ti auto.Kavala sest Km i Batis oko 3km su najblizi.

Ishrana je korektna za iznos koji si uplatio,na bazi svedskog stola.Jela se nisu ponavljala i raznovrsna je.

Ono sto `Toscu` izdvaja i preporucuje su pozicija hotela, plaza i ljubazno osoblje. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam kupio casopis SAT sa detaljnom rutom do Tasosa a samim tim i do Kavale.

Brine me jedna cinjenica da do same Kavale nema ni jedne bezinske pumpe na samom putu vec se mora silaziti sa puta nekih 10km i vracati nazad.

Da li ima benziskih pumpa u samoj Kavali?

Vredi li otici i do Tasosa na jedan dan.

Mozda je kasno, ali ipak da kazem da u Kavali ima par pumpi .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda je kasno, ali ipak da kazem da u Kavali ima par pumpi .

Tacno, na auto putu od Soluna do Kavale nema pumpi.Ali ih zato ima u svim mestima pored puta i postoje saobracajni znakovi koji upucuju, sa naznacenom kilometrazom do pumpe.

Dobra varijanta je, da ako moras, gorivo uzmes u Asprovalti ili Nea Vrasni.

Bolja je varijanta, ako se iskljucujes na skretanju za Nea Peramos, da gorivo kupis na pumpi koja se nalazi sa desne strane puta izmedju Peramosa i Nea Iraklice.U vreme kada sam bio na letovanju ova pumpa je imala najnize cene goriva.

Najbolja varijanta je da goriovo uzmes u Makedoniji na samoj granici sa Grckom, kod Kasina `Flamingo`.Jer je u MK. gorivo jednako kvalitetno i ima najnizu cenu.

U samoj Kavali imas pumpe `na svakom koraku`. :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima.

Da li mozete da mi kazete koje su cene goriva, benzin 98 oktana, u Makedoniji i u Grckoj. Da li na toj poslednjoj pumpi u MK ima 98 oktana, posto znam da neke toce a neke ne.

Moja supruga pita da li je bilo dosta ribe na meniju za veceru ili ne?

Hvala

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovorima.

Da li mozete da mi kazete koje su cene goriva, benzin 98 oktana, u Makedoniji i u Grckoj. Da li na toj poslednjoj pumpi u MK ima 98 oktana, posto znam da neke toce a neke ne.

Moja supruga pita da li je bilo dosta ribe na meniju za veceru ili ne?

Hvala

Cene goriva imas na forumu `Kolima u Grcku`.Cene goriva u Makedoniji imas na 138. strani foruma,

Za 98 oktana nisam siguran ali od 95 oktana ima sigurno.

Ribe je na meniju bilo otprilike savake druge veceri,I to su bili fileti,:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka