krem-bananica

Rim-restorani, poslastičarnice, kupovina

122 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u restoranu La Matricianella u Rimu, nalazi se u centru. Vidim da su mnoge kulinarske blogerke odusevljenje njime, skuplji je, ali nista drasticno u odnosu kakve cene umeju da budu u inostranstvu. Ja zivim u Zagrebu, pa su to normalne cene nazalost :(( Uglavnom, da li bi me neko posavetovao, vredi li ici u taj restoran zaista da bi se probala rimska kuhinja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam od vodica dobio informacije (koje su se nazalost pokazale kao istinite) da je sva hrana oko turistickih lokaliteta u Rimu ,loseg kvaliteta tj . za turiste. Cesto podgrevaju jela i smanjuju porcije ali i zbog guzvi koje su uobicajene,cesto spremaju "na veliko" pa opada kvalitet. 
Potpisujem ono sto je napisao MarkoToro da je Trastavere prava lokacija za one koji hoce da jedu kvalitetnu hranu ili popiju vrhunski espresso za male pare .
Takodje,ja sam se tek u tom delu grada osecao kao da sam u Italiji.
Preporuka !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27106
    Ukupno tema
    907262
    Ukupno poruka