vlada72

KEFALONIJA-opšta tema

3356 poruka u ovoj temi

Emblisi/Emplisi, u blizini Fiskarda

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili na Kefi kraj jula/pocetak avgusta 2017. godine i voda je bila savrseno topla, svuda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Emblisi/Emplisi, u blizini Fiskarda

E hvala bratko!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko od forumasa sad na Kefaloniji ili planira uskoro? Mi bi trebalo da budem na Kefi od 5.7. pa sam htela da vidim info iz prve ruke,ako je moguce. Koji trajket je optimalan, kakva je situacija na ostrvu,jel su putevi prohodni...?

@drnenica Da li idete preko Astakosa ili Lefkade? Mi planiramo u slicno vreme da idemo ( jos uvek nismo tacno definisali). Ideja je da idemo preko Astakosa, popodnevnim trajektom a da prespavamo negde ispod Soluna na obali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divne slike...Nikad docekati i taj 21.08.... :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada se "smrači" na Kefaloniji...Znam da je i 1h vremenske razlike,bude li bar do 9 onaj suton...Kod mene u Nemackoj se vidi i do 22h leti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isto blizu odluke da ponovim Kefu. Ipak mi je dosta toga promaklo, a imam ogromnu zelju da se vratim i na stara mesta.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja rezervisao:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam pre desetak dana.

A koji su cene i gde (koliko od mora, pogled,..) ? 

 

Letovali smo 2016. po 15 eura po osobi (60 eura - apartman za 4 do 6 osoba, od 10. VII,.., pretprošle (2019.) godine bilo 36 eura.(po osobi, isti objekat  za 2 + 1 osoba).

U Zoli već 5-6dana nema slonodnih kapaciteta (za 15 dana u kontinuitetu), Booking nudi Lasi... Sad ispade Zola traženija od Lasi-a... :neznam:

Izmenjeno (Lunjo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kada se "smrači" na Kefaloniji...Znam da je i 1h vremenske razlike,bude li bar do 9 onaj suton...Kod mene u Nemackoj se vidi i do 22h leti.

Krajem juna sunce zalazi u 21h, u avgustu ranije (negde sam pročitala da svaki dan posle dugodnevnice sunce zalazi minut ranije), ali do 20h -20;30 bi i u avgustu trebalo da bude još dnevnog svetla ( zavisi na kojoj strani ostrva ste smešteni).

 

DSC_0383.JPG

Izmenjeno (nina_bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I ja sam pre desetak dana.

A koji su cene i gde (koliko od mora, pogled,..) ? 

 

Letovali smo 2016. po 15 eura po osobi (60 eura - apartman za 4 do 6 osoba, od 10. VII,.., pretprošle (2019.) godine bilo 36 eura.(po osobi, isti objekat  za 2 + 1 osoba).

U Zoli već 5-6dana nema slonodnih kapaciteta (za 15 dana u kontinuitetu), Booking nudi Lasi... Sad ispade Zola traženija od Lasi-a... :neznam:

Blizu glavnog grada pogled na more, bazen, veći su apartmani,za četvoro. Malo ozbiljniji smeštaj 125e/dan.

Izmenjeno (Djilas.M)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@drnenica Da li idete preko Astakosa ili Lefkade? Mi planiramo u slicno vreme da idemo ( jos uvek nismo tacno definisali). Ideja je da idemo preko Astakosa, popodnevnim trajektom a da prespavamo negde ispod Soluna na obali.

Mi smo rezervisali preko Astakosa na kraju,jer ostajemo nedelju dana na Kefaloniji (ovo nam je 2. put ba Kefi,bili smo prvi put 2007.),a posle jos nedelju dana Lefkada,8. put?Uvek spavamo u Metsovu ili Janjini,ovaj put Metsovo. To je neka nasa logika,ne znaci da je pametna. Cekamo samo da se otvori Bitolj-Nikki prelaz. Ako se ne otvori,idemo na Evzoni,valjda nece biti guzva.

Izmenjeno (drnenica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko koga ste rezervisali trajekt iz Astakosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Preko koga ste rezervisali trajekt iz Astakosa?

www.ionianpelagos.com suprug rezervisao online. Jedan smer za 4 je 83 eura(auto, 2 odraslih+2dece)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905067
    Ukupno poruka